Aslan Burcu 2015

Aslan Burcu 2015

2015 Yılında Aslan Burcu Yorumları

(24 Temmuz- 23 Ağustos)

Hayat size birçok açıdan gülümseyecek…

Geçtiğimiz senelerde ev ve aile hayatınızda önemli sorumluluklar üstlendiniz. Yaşadıklarınız sonucunda bir anlamda kişiliğinizi, davranışlarınızı, alışkanlıklarınızı gözden geçirdiniz. Belki nizle ilgili bir sorumluluk, bir aile büyüğünüzün sizinle yaşaması, yine aile büyüklerinizin sağlık sorunları, kendi ailenizdeki ylerin yaşamındaki zorlanmalar ya da evinizdeki bir tadilat, onarım, mecburi yer değiştirme gibi etkiler sizi zorlamış olabilir ama neticesinde siz çok önemli şeyler öğrendiniz. Bir anlamda dibe vurduğunuz bu dönemden keyfinizi arttırarak ve kim olduğunuzu daha iyi görerek çıkıyorsunuz.

2015 yılında hayat size birçok açıdan gülümseyecek. Rahatlamanızın sonucunda kimliğinizi çok fazla öne çıkartmak isteyebilir, hayattan aldığınız keyif ve zenginlikle hiçbir şey yanlış olamazmış gibi duygulara kapılabilirsiniz. Hayat sizi yenilerken, karşınıza şanslar çıkarırken, keskin kişiliğinizle insanları ezmemeye ve kontrol etmemeye çalışın. Hayatın şu son birkaç yıldır size öğrettikleriyle daha mütevazı adımlarla ilerlemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Halihazırda bu yıl aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler ve sorumluluklar öğrenmeye başlayacaksınız.

aslan burcu

Yapmak istediklerinizi planlı ve programlı yaparsanız daha kolay ilerleyebilirsiniz. Daha fazla güvenilir olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bu sizin yapmak istediğiniz sanatsal ve kreatif işlere olumlu bir şekilde yansıyacak. Sanatçı Aslanlar, yaptıkları işte kendilerini gösterecek ve uzun soluklu işlere imza atabilecekler.

Bir yandan da duygusallığınızı bu sene kontrol edeceksiniz. Sevginizi çocuğunuzdan ve partnerinizden esirgememeli, hayatı keyifli ve eğlenceli yönlerinden görmelisiniz. Çevrenizdeki herkesin derdini dinlerken, kendi dert ve sıkıntılarınızı dile getirmekte zorlanacaksınız. Size keyif veren çocuk alanlarınızda yaşayacağınız bazı sıkıntı ve sorunları kendinize çok fazla dert etmemeye çalışın. Kendinizi olayların akışına bırakırsanız oluşturmak istediğiniz disiplin ve düzenin kendiliğinden yola girdiğini göreceksiniz.

Bekarsanız, kendinizden yaşlı veya genç bir partner seçebilir ve bu partnerin sorumluluğunu yıl boyunca üstlenebilirsiniz. Aslan burcu iş, para ve kariyer  için burayı Aslan burcu ilişkiler için burası Aslan burcu eğitim için bu sayfa Aslan burcu sağlık için de şu konuyu inceleyebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir