Başak Burcu Sağlık 2015

Başak Burcu Sağlık 2015

2015 Başak Burcu’nun Sağlığı

Bu sene tamamıyla kendi hayaünıza fokuslanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandıracak, davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz. Sorumluluklara değişim ve istekle cevap verirseniz, o zaman daldığınız derin sulardan büyük bir sıçrayışla yüzeye çıkabileceksiniz.

15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında depresyona meyilli olabilirsiniz.

5 Ocak’tan sonra sağlık kontrollerinizi yaptırmak, bedeninizi gözden geçirmek için uygun bir dönem olabilir.

basak burcu saglik

19 Şubat’taki yeni ayla birlikte sağlığınızla ilgili önemli kararlar başlatabilirsiniz. Yeni bir beslenme şekli, yeni bir diyet veya ameliyat karan için bu tarihten sonra harekete geçin.

23 Temmuz itibanyla bir ay boyunca enerjiniz yüksek olmayacak Üzerinizde yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz. Bu yüzden sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Göğüs çevrenizle ilgili sorunlar, alerjiler, solunum yollan enfeksiyonlarına yakalanma ihtimaliniz yüksek olacak Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor.

13 Eylül’deki Güneş tutulması döneminde, fiziki görüntünüz ve sağlığınızla ilgili konularda ani ve beklenmedik kararlar devreye girebilir. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Başak burcu 2015 için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir