Aslan Burcu 2017 Yorumları

Aslan Burcu 2017 Yorumları

Aslan burcu olupta 2017 yılında burç yorumlarını merak etmeyeniniz yoktur. Heleki astrolojiye merakınız varsa Hande kazanovanın 2017 yılı burç yorumları kitabını mutlaka okumalısınız. Bizde sayfamızda aslan burcunu 2017 yılında neler bekliyor Hande kazanovanın yorumlarını sizlere aktarıyoruz.

ASLAN (24 Temmuz – 23 Ağustos)

HAYAT İLETİŞİMLE GÜZEL!

2017 yılında, iletişim, reklam, satış, pazarlama, tanıtım, öğrenim, yazım, bilgisayar alanlarınızda büyüyeceksiniz.

Yine akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki açılımlar sizin hayatınızı da olumlu etkileyebilir. Ekim ayına kadar yeni fikirlerinizi başkalarının önüne koyacak, konuşma, yazma yoluyla başarılı işlerde bulunacaksınız. Tüm bu etkiler, sadece yakın çevrenizle de sınırlı kalmayacak ayrıca yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı daha uzaktaki yerlere ve insanlara da ulaştırmasını bileceksiniz. Araştırma işindeyseniz bu sene araştırmalarınızı geliştirebilir, genişletebilir ve daha çok bilgi ve argümana ulaşabilirsiniz. Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın, yayınla, gazetecilikle ilgili işe sahipseniz dengeli, rahat ve yaratıcı bir süreç içindesiniz. Bir yandan da hayatımızı etkileyen internet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılmayı başaracaksınız. Sanatsal yöne ağırlık vererek, tanıtım ve pazarlamayla açılımlarınız yüksek olabilir.

aslan-burcu-2016

Bir yandan da sürpriz fırsatlar ve şansları yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak, onlardan iyilikler göreceksiniz. Yine onların hayatındaki zenginlikler ve güzelliklerden siz de fayda sağlayacaksınız. Aranızın bozuk olduğu akraba veya kardeşlerinizle durumları toparlayacak olumlu gelişmeler yaşanabilir. İletişiminiz fazlasıyla artabilir ve temas halinde olduğunuz kişilerden güzel açılımlar elde edebilirsiniz.

2017 yılında aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler ve sorumluluklar öğrenmeye kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Ağustos ayının son 10 günlük dilimi içinde doğduysamz, bu sene hayat, yaptıklarınızı sağlamlaştıracak ve size güven katacak. Kalıcı işler peşinde olacaksınız.

Yükselen Aslanlar, aşka, eğlenceye daha ciddi ve sorumlu yaklaşabilirler. Çocuğunuz varsa çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak ön plana geçebilir. Yine de yaşayacaklarınızla bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz.

İŞ, PARA, KARİYER

Ocak ayında iş, hizmet ve sağlık konularınızda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir yandan günlük işlerinizin üzerine eğilirken aşk hayatınıza, çocuklarınızla ilgili daha önceden karşılaştığınız sorumluluklara fazlasıyla odaklanabilirsiniz.

3 Ocak itibarıyla ortaklaşa parasal sorunlarınızı toparlayacağınız, ortak para havuzunuzu daha da arttırmak için harekete geçeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Para alacak-verecek dengesi önem kazanıyor, işlerinize kaynak sağlayabilir, parasal desteklerinizi arttırabilirsiniz.

12 Ocak’ta iş hayatınızda bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik streslere hazır olun ama bir yandan da karşınıza gelecek olan değişik fırsatlar yüzünüzü güldürebilir. İş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler karşınıza gelecek. 29 Ocak’ta iş hayatınızda bazı konular kafanıza takılabilir. Gücünüzü iyi kullanın ama şüphe mekanizmasını devreden çıkarın.

28 Ocak’tan sonra enerjinizi iş gezilerine, yabancı kültürlere, medya veya ticaret konularına harcayabilirsiniz.

Şubat ayında iş hayatınızda bazı iş anlaşmazlıklarına hazır olun. 1-2 Şubat’ta iş seçenekleriniz artarken, bir yandan da iş seyahaüerinizde, toplantılarınızda sıkılma olasılığınız daha yüksek.

3 Şubat’ta geleceğinizi ilgilendiren önemli işlerde ilişkileriniz önem kazanıyor. Aceleci ve sabırsız tutumlar içine girmezseniz her şey çok daha iyi şekillenebilir.

26 Şubat’ta oluşan tam Güneş tutulması, sizin ortaklaşa parasal alanlarınızı etkiliyor. Ortaklaşa işlerinizde hızlı ve sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Başkalarının parasal durumundaki değişimler sizin üzerinizde önemli etkiler yaratabilir. Yine bu süreçte kredi, borç almak ya da başkalarını da bağlayan girişimlerde bulunmak arzusundaysanız bir anlamda hedefe iyi odaklanmahsımz. Aksi halde karşınıza değişik, beklenmedik sorunlar çıkma ihtimali oluşabilir. Çok iyi bilmediğiniz alanlarda risk almamaya, boyunuzu geçen sularda yüzmemeye özen göstermelisiniz. Aynı gün itibarıyla çok önemli fırsatlar da karşınıza gelebilir. Birden fazla seçenekler, iş hayatınızdaki hızlı gelişmeler ay sonu 27 Şubat’ta karşınızda.

Ortak parasal konularda fedakarlıklarınız bu ay önem kazanırken, seyahatleriniz ve iş hayatınızdaki gelişmelerde bazı geriye çekilmeler, aksilik ve sıkıntılar

4 Mart’ta devreye girebilir. 3 Nisan’a kadar yabancılarla yapılacak işlerinizde, girişimlerinizde, parasal konularda sıkıntılara açıksınız. Daha önceden ilişkide bulunduğunuz insanlarla yolunuzda ilerlemek önemli olsun.

Para girdileri, çıktıları alacak-verecek dengesi 7, 8, 9 Mart’ta önem kazanıyor. Sıkıntılarınızı giderecek çözümleri kendiniz rahatlıkla üretebileceksiniz.

10 Mart itibarıya enerjinizi toplumsal konulara ve kariyerinize harcayacaksınız. Mücadeleleriniz bu alanda artacak, inatçılıktan uzak durun ve işinize yaramayacak konulan çok fazla takıntı haline getirmeyin. Patronlarınız ve üstlerinizle aranızda sürtüşmeler oluşabilir.

12 Mart’ta oluşan dolunay, para konularına dikkatinizi vermenizi sağlayacak. Birkaç gün boyunca para alacak-verecek dengenizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Tam da bir ödemeye yoğunlaşmışken elinize bir para geçebilir ama gelen para gidebilir. Bu yüzden bu dolunayda parasal konularda hassaslıklara açık olmalısınız. 12-17 Mart’a dikkat edin.

8-21 Nisan tarihlerinde parasal işlerinizi iyi takip edin, riskten kaçının.Özellikle 21 Nisan’da daha önceden yaşadığınız bir sıkıntı su üstüne çıkabilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir