Yengeç Burcu 2017 Yorumları

Yengeç Burcu 2017 Yorumları

2017 yılında yengeç burcunu nelerin beklediğini eminim çok merak ediyorsunuz. 2017 yılında yengeç burcunun aşk, evlilik, sağlık, kariyer, para, eğitim durumlarını aktaran yorumları yazımızda bulabilirsiniz. Hande kazanovanın 2017 yılı burç yorumları kitabından alıntıdır. Diğer burçları da merak ediyorsanız bu kitabı temin edebilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 23 Temmuz)

HAYAT HUZURLA GÜZEL!

Bu sene Jüpiter ev, aile yuva alanlarında size çeşitli fırsatlar sunacak. Hayalini kurduğunuz ve sahip olmayı çok istediğiniz bir gayrimenkul devreye girebilir. Emlak alım, satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir. Elbette dikkatli olmanız gereken tarihleriniz olacak ama bir yandan da kendinizi bir evin borcu altına girmekten alıkoyamayacaksınız. Aileniz ve onlarla geçirilecek zamanlar aradığınız o içsel huzurun en verimli anlarını temsil edecek. Ailenizi ve yuvanızı genişletmek, geliştirmek ve kimliğinizi bu alanlarda ortaya koymak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizle bolca zaman geçirin, işiniz ve sağlığınızdaki sorumluluklar ve güçlüklerle baş etmenin en güzel yolu, güveninizi her seferinde tazelediğiniz sıcacık, dengeli, uyumlu yuvanız olacak. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz için biraz maymun iştahlı olabilirsiniz. Her seferinde verdiğiniz kararları değiştirmeyin, bu sene daha farklı davranmaya çalışın. Aile hayatınızda zaman zaman ilişki dengesizlikleriniz, kariyer ve aile arasında gelgitleriniz olsa bile bu sene hayatı daha başka gözlerle görebilirsiniz.

İş ve hizmet alanlarınızda sorumluluklarınız, size dayatılan görevler, kendi yapmak istedikleriniz bu sene de karşınızda. Ama siz artık ne yapılması gerektiğini biliyorsunuz. Geçtiğimiz senelerde üzerinize üzerinize gelen konular, ertelediğiniz problemler, günlük akışınızdaki düzensizlikler üzerinizdeki iyimserlik rüzgarıyla daha kolay atlatılabilir. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini anlayacaksınız. Bu dönemde kendi üzerinizdeki disiplini iyi bir şekilde sağlamalı ve hayatınızı, günlük akışınızı bir düzene oturtmalısınız. Üzerinize almanız gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz kendiniz ve yapacaklarınız için harekete geçin.

yengec burcu

O zaman hem özel hayatınızı hem de iş konularınızı dengeye oturtabilirsiniz.

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene Satürn’den alacağınız etkilerle iş, hizmet alanlarınıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Eylül ayma kadar, yeni fikirlerinizi başkalarının önüne koyacak, konuşma, yazma yoluyla başarılı işlerde bulunacaksınız. Tüm bu etkiler, sadece yakın çevrenizle de sınırlı kalmayacak ayrıca yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı daha uzaktaki yerlere ve insanlara da ulaştırmasını bileceksiniz. Araştırma işindeyseniz bu sene araştırmalarınızı geliştirebilir, genişletebilir ve daha çok bilgi ve argümana ulaşabilirsiniz. Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın, yayınla, gazetecilikle ilgili işe sahip olanlar ferah, rahat ve yaratıcı bir süreç içerisinde bulunuyor olacaklar. Bir yandan da hayatımızı etkileyen internet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız yıl içinde zaman zaman zorlanmalarınız, engelleriniz olsa bile kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılmayı başaracaksınız. Tanıtım ve pazarlamayla açılımlarınız yüksek olabilir. Yine de bu işlere kalkışırken size vereceğim tarihleri göz önünde bulundurarak ilerlemeye çalışın.

7 Ocak ve sonrasında iş hayatınızda yaşadığınız iletişim sıkıntıları geride kalmaya başlayacak. Önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınızı 12 Ocak a kadar tamamlayabilirsiniz.

19 Ocak ve sonrasında kimliğinizi daha fazla ortaklaşa parasal konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Gizemli konu ve olayları daha fazla seveceksiniz, etrafınızda olup biteni daha fazla anlamlandırmak isteyeceksiniz. Değişimlerin ve dönüşümlerin olduğu bir sürece doğru ilerliyorsunuz. Önümüzdeki ay itibarıyla hayatınızdaki bütün adımlar, yaşayacaklarınız sizi farklı bir noktaya getirebilir.

Yabancılarla bağlantılı işlerde, seyahatlerinizde 27 Ocak’ta bazı engeller oluşabilir. Kiminle irtibat halindeyseniz, o kişiyle aranıza bir set çekebilirsiniz.

28 Ocak ta yeni ayla birlikte finansal konuları konuşmak, planlamak adına uygun bir dönem. Projelerinize destek bulabileceksiniz. Aynı zamanda başkalarıyla iş konusunda finansal ortaklıklar yapma gibi konular gündeme gelebilir.

Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı her şeyi yazıya dökmekte fayda var. Hem haklarınızı korumak açısından hem de bir anlamda kendinizi sağlama almak anlamında, imzaladığınız herhangi bir belgeyi iyice okuyun. Bugünlerde tek başınıza hareket etmeniz biraz zor. Kendinizden çok, başkalarının işleriyle uğraşmanız da gerekebilir. Hayatınızda gerekli finansal değişiklikleri yapmak için radikal kararlar alabileceğiniz günlerdesiniz. Parasal konularınıza çözüm üretmeniz daha kolay olacak.

28 Ocak’taki yeni ayla birlikte kariyeriniz ve iş alanlarınızda oldukça mücadeleci bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Hırslarınız yüksek ama düşünmeden, sabırsızca hareket etmek işlerinizi bozmasın, biraz daha kontrollü bir eneıjiyle etrafa saldırmalısınız.

3 Şubat ta iş ilişkileriniz, düzeniniz, bağlantılarınız önem kazanıyor. Patronlarınızın gözüne girebilir, onlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Zam, prim ve terfi gibi konuları konuşmanın tam sırası. Toplum önü kendinizi göstereceğiniz zamanlar, herkes dikkatini size verebilir ama aceleci davranmamanız şartıyla.

11 Şubat’taki Ay tutulması maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Uzun zamandır uğraştığınız bir ev veya miras meselesi sonuca kavuşabilir ve elinize para geçebilir. Maddi anlamda iş hayatınızda 10, 16, 21 Şubat’ta şanslısınız. Maddi konularda güzel sonuçlar altındasınız. Maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz ama bir yandan da karşılaşacağınız olaylar sizin güzel ilişkiler kurmanıza neden olacak. Parasal paylaşımlar, malların, mülklerin paylaşılması gibi etkiler, gündemde olabilir.

26 Şubat’ta Balık burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada, eğitim, iletişim, faaliyetleriniz fazlasıyla hızlanabilir. Dış seyahatler, yabancılarla yapılacak işler gündeme geliyor. Aynı zamanda iletişim, ulaştırma, pazarlama, taşımacılık, medya, bilişim gibi sektörlerinden birinde bir işle uğraşıyorsanız önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Sorumlulukların sizi çok fazla yıpratmayacağı, rahat ve hareketli bir dönem içinde olacaksınız. Yeni fikirlere ve planlara ihtiyacınız olduğunu aklınızdan çıkarmadan ilerlemekte fayda var.

Mart başında iş ve kariyer alanlarınızın aktif olmasıyla birlikte güzel ve anlık fırsatlarınız kendinizi mutlu hissettirecek. Düşünceleriniz yüksek akacak ve kendinizi geliştireceğiniz alanların daha fazla ön plana çıktığını göreceksiniz. Çok aktif olduğunuz bir ay.

4 Mart’ta Venüs kariyer alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu tarih ve sonrasında üsderiniz veya patronlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntılar baş gösterebilir. Kadınlarla anlaşmak kolay olmayacak. Kadın patronlarınızın hayatında da sıkıntılar baş gösterebilir. Bu dönem tanıtım, promosyon, göz önünde olmak için uygun olmayan zamanlar. Hız kazanan işlerinizde engeller oluşursa bu süreci gözden geçirme, yapılandırma dönemi olarak görün.

12 Mart’ta oluşan dolunay, başlattığınız işlerin karşılığını almak açısından iyi olabilir. Bazı işlerinizde bitişler görülürse kendinizi suçlamayın. Olaylara bakış açınız negatif olacak, hayatın üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. 20 Mart’a da dikkat etmelisiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir