Başak Burcu 2017 Yorumları

Başak Burcu 2017 Yorumları

Başak burcu kadını ve başak burcu erkeği 2017 yılında sizleri neler bekliyor merak etmiyormusunuz? Bu yazımızda Hande kazanovanın 2017 yılı burç yorumları kitabından başak burcu 2017 yılına dair yorumları paylaşıyoruz. Hande hanımın kitabını mutlaka almalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

HAYAT FIRSATLARLA GÜZEL!

2017 yılında parasal konularda şansı yakalayabilirsiniz. Ticar iz varsa bu sene işinizde bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız. Geçtiğimiz sene başlattığınız işlerin karşılığını parasal yönden alabileceğiniz bir yıl içindesiniz. Bir ev almak veya mal, mülk sahibi olmak, para harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Maddi konularda dengeli ve ölçülü bir şekilde ilerlemeli, bu yıl ayağınıza gelen parayı etrafa saçmak yerine kafanızdaki planlara ve yatırıma yönelmelisiniz. Sanata, keyfe, güzelliğe, ilişkilere para harcamayı seveceksiniz. Ekim ayından sonra daha çeşitli iş kolları, iş fırsatları size cazip gelebilir.

2017 yılında da ailenizle ilgili her türlü konuda sorumluluk altındasınız. Bir emlak alımı, ev sahibi olmak gibi durumlar söz konusu olabilir ve yıl boyunca evinizin düzenine ve düzenlenmesine vakit ayırabilirsiniz. Tarlanız, bir araziniz, toprakla bağlantılı işlerinizde önemli uğraşlar ve dersleriniz devrede olabilir. Ya da yuvanızı kurmak, aile sorumluluğunu üstlenmek öne çıkabilir. Ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz ya da bu sene kendi sağlığınıza ve evliliğinize, ilişkilerinize yönelebilirsiniz. Satürn’ün Jüpiter’le uyumlu hareketleri bu seneyi hem rahat hem farkındalığı yüksek kılabilir.

basak burcu para

Başak burcunun son 10 günlük diliminde doğan bir Başaksanız Satürn sizi, sağlığınızı, babanızı, otorite figürleriyle olan ilişkilerinizi ve bağlantılarınızı çeşitli olaylarla test edebilir. Böyle bir süreçte hayatınızı yeniden yapılandırmalı, endişe ve kuruntulardan sıyrılmah ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene Jüpiter’den alacağınız etkilerle parasal konularda oldukça şanslı ve fırsadı bir dönem içindesiniz. Maddi konularda eliniz bollaşacak. Uğraşlarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız.

Kariyer evinizin yöneticisi Merkür olduğundan, yıl boyunca Merkür’ün sert açılarını veya gerilemesini iyi takip etmeye çalışın.

7 Ocak’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber ifadeniz rahatlıyor. Kendinizi gerek kariyerinizde gerek kişisel alanlarınızda daha iyi ifade edeceksiniz. Artık plan ve projeleriniz için harekete geçmek ve anlaşma yapmak adına keyifli zamanlar içine giriyorsunuz.

28 Ocak’taki yeni ayla beraber iş hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. İş hayatınızda bu dönemde başlayacağınız projeler, giriştiğiniz işler uzun soluklu olacak. Bir yandan eneıjinizi ortak parasal alana kaydırıyorsunuz. Para girdileri, çıktıları mücadelenizin bir ayağını oluşturacak.

Şubat başında güzel para şansları sizi riskli adımlara itebilir. 1-2 Şubat’ta aşırı iyimserlik ve farklı davranışlarla risk almayı sevecek ve girişeceğiniz bu riskler sonucunda güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Çok abartmadan yolunuzda ilerleyin.

3 Şubat’tan sonra alacaklarınızı, kuracağınız ilişkilerle daha kolay elde edebilirsiniz. Girişimci yönünüz ağır basacak. 10-12 Şubat’ta elinize para geçebilir. Kaynaklarınızdaki kazancı arttırabilirsiniz. İş hayatınızdaki olasılıklar bununla da sınırlı değil. 11-21 Şubat tarihlerinde karşınıza çok güzel teklifler gelebilir. Bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.

4 Mart’ta ortak parasal alanınızda Venüs’ün gerilemesi normal seyir halinde olan para girdi çıktılarınızı etkileyebilir.

Hizmetlerinizin parasal karşılığını alamayabilirsiniz. Size söz verilen bütçelerde sıkıntılar oluşabilir. Sorun ne olursa olsun kaynağında maddiyat olacak. 3 Nisan’a kadar çok önemli bir borç altına girmeyin. Ödemeniz gerekenleri bir liste yapın, önceliklerinize göre davranın, çok para harcamayın.

Maddi konularda 18, 24, 26, 29 Mart’ta yüzünüz gülebilir. Bu ay ortaklaşa işlerinizde sorunlar daha fazla olacak. 12-17 Mart’a dikkat edin. Bir kurumda çalışıyorsanız, tek başınıza işiniz varsa daha çabuk toparlanacaksınız.

Nisan başında parasal dengenizi iyi koruyun. Bir yandan elinize para geçebilir, diğer yandan da beklenmedik harcamalarla o para elinizden gidebilir. Fırsatlarınız çok; yüksek algılama kapasiteniz olayları önceden fark etmenize neden olabilir. 7-9 Nisan’da işlerinize sıkı tutun.

28 Nisan itibarıyla Merkür, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, eğitim alanlarınızda geriliyor. Bu tarihten sonra bir tatile çıkacaksanız, seyahat yapacaksanız evraklarınızı iyice gözden geçirin, pasaportunuzu alıp almadığınızı kontrol edin. Uzak yolculuklarda bavul kaybı, uçağı kaçırma, yanlış ifadelerden kaynaklı olarak kendinizi farklı yerlerde bulma gibi durumlar söz konusu olabilir. Yabancılarla yapacağınız işlerinizde kendinizi istediğiniz gibi ifade edememeniz de Merkür’ün gerilerken başınıza getirecekleri arasında… Anlaşmalardan kaçınmanız gerektiğini söylememe bile gerek yok artık, biliyor olmalısınız.

21 Nisan’dan sonra eneıjinizi kariyerinize yönlendireceksiniz. Fikirlerinizi insanlara yaymak, paylaşmak önemli olacak. Önemli mücadeleler içine girebilirsiniz ama bu hızlılık ve aktiflik size yeni fırsatlar da yaratabilir. Merkür’ün gerilemesini hesaba katarak yolunuzda ilerleyin.

26 Nisan’daki yeni ay gelecek girişimlerinizi hızlandırıyor. 3 Mayıs’a kadar hazırlıklarınızı tamamlayın ve Merkür düzelince harekete geçin.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir