Aslan Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Aslan Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Aslan Burcu Evliliği

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene Satürn’den alacağınız etkilerle aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan bağlantılarınızda daha ciddi ve disipline olmuş ilişkileri tercih edebilirsiniz. Bu da hayatı eğlenceyle algılayan biri olarak sizi yorabilir. Önemli aşk sorumluluklarınız devrede olacak.

17 Nisan-27 Mayıs arasında Mars sizin aşk evinizde gerileyecek. Bu tarih aralığında aşk hayatınızda veya çocuk ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar, sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Yine 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında aile ve ev hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmeyin. Su tesisatında, kanalizasyonla ilgili konularda sıkıntılar ortaya çıkabilir. Partnerinizle olan mücadelenizde inatçılıktan, yönlendirmekten uzak durmalısınız.

aslan-burcu-ask-2016

Yine 18 Ağustos’ta oluşan Ay tutulmasıyla özel hayatınızda duygusal birtakım kararlar ve oluşumlar devrede olacak. 24 Ağustos tarihi özel hayatınızda dikkat etmeniz gereken günlerden.

3-5 Ocak itibarıyla artık eneıjinizi tam anlamıyla ev, aile ve yuva alanlarınıza kaydıracaksınız. Ailenizle olan mücadeleleriniz artacak. Aşk hayatınızda ufak tefek sorunlara, hayal kırıklıklarına açık olacaksınız.

9 Ocak itibarıyla aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenme durumunda kalabileceksiniz ya da çocuğunuz varsa çocuğunuzun hayatında birtakım önemli işler devreye girmeye başlayacak.

24 Ocak’taki dolunay, hayati kararlarınızı devreye sokmaya başlayacak. Bu dolunayla beraber hayatınızla ilgili kararların, önemli sonlanmaların ve bazı noktalarda nihai bitişlerin önem kazandığını göreceksiniz.

3, 6, 7 Şubat olumlu tarihler. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan hayatınızı yukarıya taşıyacak desteği görmek, sizi çok mutlu edecek.

8 Şubat’ta özellikle özel hayatınızda güzel bir yeni ay oluşuyor. Bu yeni ay ile beraber özel hayatınızda istediğiniz kararları oluşturacağınız ve bu kararları uygulayacağınız bir dönem içine giriyorsunuz.

10-17 Şubat’ta ilişkilerinizle ilgili konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Motivasyonunuz yüksek.

Sosyal ortamlarda, ortaklı ilişkilerde düşüncelerinizi ve konuşmalarınızı paylaşmak önemli.

25 ve 27 Şubat tarihleri, çok keyifli tarihler. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuştuğunuz konuları uygulamak için de doğru zamanlar içinde olacaksınız.

1 Mart sevdiğiniz insanla ilişkiniz doğrultusunda doğru kararlar alacağınız ve bu kararları uygulamaya sokacağınız tarihlerden.

6 Mart itibarıyla artık eneıjinizi tam anlamıyla aşk hayatınıza, çocuklarınızla ilgili konulara, bir yandan da hareketli, eğlenceli konu ve olaylara kaydırmaya başlayacaksınız.

9 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması duygusal konularda hayatınızı değiştirecek önemli konu ve olayları karşınıza getirebilir.

23 Mart’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu Ay tutulması, yakın çevrenizdekilerle ilişkilerinizde hızlı ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Aynı zamanda yakın çevrenizdeki değişimler birtakım beklenmedik, hızlı gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Bu tutulma sizi zorlayacak.

25 Mart tarihinde çocuğunuzla olan bağlantılarınızda disiplini sağlamak anlamında birtakım yavaşlamalar yaşayacaksınız.

17 Nisan’da hayat enerjimizi temsil eden Mars, geri hareketine başlayacak, Aşk hayatınızda adım atmak istediğiniz konularda birtakım aksilikler, sorunlar yaşama ihtimaliniz var.

22 Nisan’da oluşan dolunay ev, aile ve yuva konularına daha fazla dikkatinizi vermenize sebep olacak. Aile hayatınızda birkaç gün boyunca hassasiyetler, stresler oluşabilir.

22 Mayıs’ta devreye girecek olan dolunay ise daha çok aşk hayatınızı etkileyecek. Çocuklarınızla olan bağlantılarınız da gündeme gelecek.

24 Mayıs’tan sonra sosyal çevrenizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız artacak, onlarla daha duygusal konulan paylaşmak isteyeceksiniz.

3 Haziran’da devreye giren olumsuz açılarla beraber özel hayatınızda, aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar, sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

5 Haziran’da sosyal çevre alanlarınızda oluşan bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ile beraber geleceğinize yönelik önemli yeni kararlarınızı da devreye sokabilirsiniz.

13, 14 Haziran’da sosyal çevre iletişiminiz artmaya başlayacak. Önünüzdeki 15 gün aktivitelere ve organizasyonlara katılmak için uygun tarihler.

18-20 Haziran önemli tarihler… Aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızdaki sorumluluklar özellikle ortak parasal kararlarda sizi zorlayabilir. Sosyal ortamlarda ve çevrelerde konuşulan birtakım planlarınızda parasal olarak hayal kırıklıkları ve bazı sorunlar oluşabilir.

26-27 Haziran yine çok güzel tarihler. Bu süreçte altıncı hissinizi ve gördüğünüz rüyaları es geçmeyin.

6 Temmuz tarihi, aile hayatınızda aradığınız o huzuru, muüuluğu yakalayacağınız şanslı tarihlerden.

12 Temmuz itibarıyla arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek, gezmek, dolaşmak, eğlenceli bulduğunuz konulara yönelmek, alışveriş yapmak, seyahat etmek için de güzel etkiler altında olacaksınız.

14-16 Temmuz, özellikle daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntıları, tatil ve seyahat ortamlarınızda karşılaştığınız birtakım olaylarla bazı zorlukları hayatınıza taşıyabilir.

20 Temmuz’daki dolunay özellikle aşk hayatınızda ve sevdiklerinizle olan paylaşımınızda kalıcı sonuçlar elde etmenize sebep olacak.

29 Temmuz ailevi konularda fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ani tepkiler vermekten kaçının.

2 Ağustos’ta kişisel girişimleriniz için harika bir yeni ay gerçekleşecek. Önemli aktiviteler devreye girebilir. Artık daha fazla hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Eğlenceli aktivitelere daha fazla vakit ayıracaksınız.

6 ve 7 Ağustos tarihlerinde özellikle çocuk ve aşk hayatınızla ilgili önemli sorumluluklarınız ve harcamalarınız çok olacak.

18 Ağustos’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu Ay tutulması sizin özel hayatınızı etkileyecek. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler sizi bekliyor. Evlilik, söz, nişan, bir ilişkiye adım atma gibi kararlar bu dolunay daha fazla hayatınızda cereyan edecek. Aynı zamanda ilişkilerde birtakım sorunlar, güvensizlikler de ortaya çıkabilir.

24-26 Ağustos dikkat etmeniz gereken tarihler. Özellikle aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde, eğlenceye ve sanatsal işlere yönelik atılımlarınızda birtakım sorun ve sıkıntılar çıkabilir.

7-9 Eylül tarihlerinde kardeşlerinizin, akrabalarınızın, kuzenlerinizin, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında bolluk ve bereketin arttığına şahit olabilirsiniz.

19 Eylül, yakın çevrenizdeki bir insanla kalbiniz boşsa bir aşka yelken açabilirsiniz. Güzel bir tanışma gündeme gelebilir. Bu tarih, ikili ilişkilerde aslında keyfi ve mutluluğu yaşayacağınız günlerden biri.

23 Eylül itibarıyla artık tamamen evinizde bulunmak, evinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek için harekete geçeceksiniz.

4, 5 Ekim’de özel hayatınızda önemli ve kalıcı adımlar, sorumluluklar devreye girebilir. Bu sorumlulukları almaktan korkmayacaksınız. Bir yandan da aile hayatınızda yapılması gereken her tür işinizi bu tarihte devreye sokabilirsiniz.

13-15 Ekim itibarıyla hem iletişimsel konularda hem de özel hayatınızda önemli sorumluluklar üstleniyor olacaksınız.

11 Ekim itibarıyla iletişimsel konularda çok güzel fırsatlar, şanslar ve teklifler karşınıza gelecek. Bir anlamda kendinizi çok mutlu ve umutlu hissedeceksiniz ve keyfinize diyecek olmayacak. Yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki güzel gelişmeler, sizin hayatınızı da güzelleştirebilir.

16 Ekim’de önemli bir dolunay devreye giriyor. Yakın çevrenizde iletişimsel konularda başlattığınız işlerinizin karşılığını bu dolunayda almaya meyilli olacaksınız. Hızlı, beklenmedik, stresli olaylar ve oluşumlar da karşınıza gelebilir.

18 Ekim itibarıyla hayatı keyifle algılamak, özgür yapınızla sevgi konularında hareket etmek isteyeceksiniz. Gezmek, dolaşmak, sevdiğiniz insanla hayatın tadını çıkarmak gibi etkiler de devrede olacak.

23-26 Ekim itibarıyla artık tam anlamıyla ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanacaksınız. Emlak alım-satım işleri de bu süreçte devreye girebilir.

30 Ekim’de yaşanacak yeni ay da sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli konu ve olayları karşınıza getirebilir. Veya çocuğunuzla ilgili konularda da bu yeni ayda sorumluluklar ön planda olabilir.

Kasım ayı, özellikle ev, aile ve yuva konularına odaklandığınız bir ay olacak. Bir yandan da aşk hayatınızda önemli ilişki sorumluluklarının devreye girdiğine şahit olacaksınız.

1-3 Kasım’da aile hayatınıza yapacağınız harcamalarınız, onlar için yapacağınız yardımlar devrede olacak.

9 Kasım ve sonrası dönemde ilişkileriniz enerji dolu, heyecanlı olacak ama bir anlamda mücadeleci bir tavır da sergileyeceğinizden yorucu bir seyir de izleyebilir.

Bu süreçte özellikle partnerinizle çok fazla sürtüşmeye girmemeye özen göstermelisiniz.

12 Kasım itibarıyla sevdiğiniz insanlarla daha fazla bir arada olmaya ve vakit geçirmeye özen göstereceksiniz.

26 Kasım’da özel hayatınız ön planda olacak.

29 Kasım’da devreye giren yeni ay ile beraber aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız.

7-9 Aralık’ta sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız. Hem siz sevdiğinizi hem de sevdiğiniz sizi çok fazla sıkmayacak ve beraber sosyalleşmekten keyif alacaksınız.

14 Aralık’taki dolunayda sosyal çevreniz ve özel hayatınızı iyi organize etmeniz önemli. Arkadaşlarınızla birebir ilişkilerinizde birtakım duygusal sıkışmalar ortaya çıkabilir.

25, 26 Aralık’ta özel hayatınızda çok keyifli etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanla her tür plan ve programınızı bu tarihte devreye sokabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir