Aslan Burcu Eğitim Hayatı 2016

Aslan Burcu Eğitim Hayatı 2016

2016 Aslan Burcu Eğitimi

EĞİTİM

Bu sene 23 Mart’ta oluşan parçalı Ay tutulmasıyla beraber eğitim ve öğrenim alanlarınız önem kazanıyor.

Çocuğunuz varsa veya siz bir öğrenciyseniz bu süreçte eğitim hayatınızdaki olaylar sizi de yakından ilgilendirecek. Çocuğunuzun geleceği için harekete geçmek isteğiniz yüksek olabilir. Bir ebeveynseniz Satürn’den alacağınız dersleri iyi okumalı, çocuğunuz üzerinde çok ciddi baskılar uygulamamalısınız. Onun yaşadığı sıkıntılar sizin de hayal kırıklığınız olmasın.

aslan-burcu-egitim-2016

13 Ocak eğitimsel konularda geleceğe dair kararlar almak için uygun bir tarih. Hem ders konularınızı hem de sömestir planlarınızı bu günlerde yapmak iyi olabilir.

1 Mart’ta gelecek bir eğitim fırsatı sizi mutlu edebilir. Yine eğitimsel konularda bu günlerde oldukça şanslı olacaksınız. Derslerinizden ve sınavlarınızdan istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

5 Nisan’da çocuğunuzun eğitim hayatıyla ilgili karar vermeniz gereken okullar ya da konular devreye girmeye başlayabilir.

26 Kasım’da eğitimsel konularda olumlu etkiler söz konusu. Kasım ayında derslerinize özen gösterecek ve hızlı çalışmanız gereken konulara daha iyi konsantre olacaksınız.

12 Aralık’tan sonra bir eğitim fırsatı yüzünüzü güldürebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir