Aslan Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Aslan Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Aslan Burcu Kariyeri

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene parasal anlamda şanslısınız. Bir ev veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek ve harcamak için harika bir dönem var önünüzde. Ayrıca sahip olduğunuz her şey size daha güzel ve cazip görünebilir. Yalnız dikkat etmeniz gereken zamanlar yok değil. 23 Mart-26 Mayıs, 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde riskli adımlardan kaçının. Yüksek harcamalarınızı dengede tutmaya çalışın. Bu dönemde mümkün olduğunca sadeleşin.

Özellikle yılın ikinci yarısındaysa satış, pazarlama, reklam, iletişim, teknoloji ve bilişim konularına daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Iletişimsel her tür işte 9 Eylül’den sonra olumlu etkiler altında olacaksınız.

aslan-burcu-is-2016

Bu seneki tutulmalar sizin para alanlarınızı etkiliyor.

9 Mart’ta ve 16 Eylül’deki tutulmalarda ortaklaşa para alanlarınızı gözden geçirebilir, bir borcun altına girebilirsiniz.

1 Eylül’deki tutulmaysa elinize para geçmesine ve parasal alanda güzel gelişmeler yaşamanıza neden olabilir. Bu sene para ve iş alanlarınızda en dikkat etmeniz gereken dönemlerden biri 25 Temmuz-30 Temmuz arasındaki tarihler. Yine parasal işlerinizde Merkür gerilemesi dönemlerinde dikkatli adımlar atmaya çalışın.

6 Ocak’ta işinizde etkili bir şekilde kendinizi göstereceksiniz. Merkür 8 Ocak’tan sonra iş hayatınızda gerilemeye başlıyor. Bu süreçte işinizde beraber çalıştığınız insanlarla yanlış anlaşılmalara, ifade eşikliklerine ya da işinizde ufak tefek aksiliklere ve sıkıntılara açık olacaksınız.

14, 15 ve 18 Ocak tarihleri şanslı, keyifli, etkili tarihler. Bu tarihlerde kendinizi işinizde gösterebilirsiniz. Hayat sizi destekliyor.

20 Ocak’ta iş hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz sinirli, agresif, kolay sıkılganlıklara açık olacaksınız.

22, 23 Ocak’ta etkili ve güçlü konuşmalar, daha önceden görüştüğünüz, anlaştığınız insanlarla güzel, etkileyici anlaşmalar ya da bu konuların daha fazla gündeme gelmesi gibi etkiler söz konusu.

25 Ocak itibarıyla Merkür’ün düzelmesi sizi birçok konuda rahatlatacak, artık kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız.

3, 6, 7 Şubat olumlu tarihlerden. Özellikle beraber iş yaptığınız insanlardan güzel destekler alacaksınız. Bir yandan da iş hayatınızda kendinizi ortaya koyuyorsunuz.

10-17 Şubat’ta iş hayatınızda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Parasal olarak gücünüzü ilişkilerden sağlıyor olacaksınız ve kurduğunuz bu sağlam iş ilişkileri size para olarak dönebilecek.

22 Şubat’ta oluşan dolunay, para konularına çok fazla dikkatinizi vermenizi sağlayacak. Birkaç gün boyunca para alacak-verecek dengenizde hassaslıklar yaşamaya açık olacaksınız.

25 ve 27 Şubat tarihleri, çok keyifli. Aynı zamanda sanatsal ve kreatif işleriniz varsa bu işlerinizden herhangi biriyle önemli bir anlaşma devreye girebilir.

6 Mart civarında özellikle riskli işler içindeyseniz, borsada yatırım yapıyorsanız, döviz işinden biriyle uğraşıyorsanız önemli kararlar almamaya özen gösterin.

9 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması, sizin ortaklaşa parasal alanlarınızı etkiliyor. İşlerinizde hızlı ve sürpriz gelişmeler ön plana çıkıyor. Başkalarının parasal durumundaki değişimler sizin üzerinizde önemli etkiler yaratabilir. Özelikle de ayın sonunda yapılacak vergi, stopaj, kredi gibi ödemeleriniz varsa bu gibi ödemelerde de dikkatli adımlar atın.

Parasal konularda anlaşmalar yapacaksanız 11 Mart çok dikkatli adımlar atmanız gereken günlerden biri.

16 Mart’ta özellikle iş hayatınızda parasal konularda gücünüzü doğru ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

23 Mart’ta iletişim becerilerinizi, satış ve pazarlamayı, fikirlerin ifade edilmesini, sözleşmeleri, haberleşmeleri, teklifleri, ulaşımla ilgili konuları bağlayan bir tutulma olacak. Bu konularda gerginlikler, stresler dikkat çekiyor. Özelikle yurt dışı bağlantılı işlere, hukuksal konulara, iletişimsel konulara bu tutulmada dikkat etmeniz gerekecek.

25 Mart yine özellikle parasal konularda sıkıntı yaşadığınız tarihlerden biri.

6 Nisan itibarıyla artık tam anlamıyla kariyeriniz önem kazanmaya başlayacak. İşle ilgili konuşmalar ve yazışmalar içine girebilirsiniz.

12-14 Nisan tarihi iş anlamında sizi destekleyen tarihlerden. İş hayatınızda çok önemli ve özel bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz ya da konuştuğunuz, görüştüğünüz, uğraştığınız bir konu varsa parasal karşılığını alacağınız bir teklif karşınıza gelecek.

19 Nisan sizi zorlayan tarihlerden. Özellikle medyada ya da seyahate dayalı bir işiniz varsa ilişkilerinizde kıskançlıklar söz konusu olacak.

28 Nisan’da Merkür sizin kariyer evinizde gerilemesine başlıyor. Karşınıza gelecek önemli yeni başlangıçlardan, işlerden, anlaşmalardan da uzak durmaya çalışın zira Merkür düzeldikten sonra şartların değiştiğini göreceksiniz.

Mayıs ayı özellikle yönetici pozisyonundaki insanlardan iyilikler ve faydalar göreceğiniz bir dönem.

1-3 Mayıs tarihleri, çok şanslı tarihler. Kariyerinizde alacağınız bir terfi ayaklarınızı yerden kesebilir ve kendinizi doğru yolda hissedebilirsiniz.

7, 9, 10, 13, 14 Mayıs işinizde ilişkilerinizi doğru kullanacağınız ve kendinizi de gösterebileceğiniz olumlu tarihler. Beraber çalıştığınız insanlardan destek alacaksınız.

22 Mayıs’ta Merkür’ün de düzelmesiyle beraber artık kariyer ve iş hayatınızda iletişimsel konularda daha rahat hareket ediyor olacaksınız.

26 Mayıs’ta özellikle parasal konularda çok dikkatli adımlar atılması gerekiyor. Bir kez daha daralma, parasal bir konuda sıkıntıya düşme, belki de aşk hayatınız, çocuğunuz için ya da eğlence hayatınız için yapacağınız harcamaların sorumlulukları yüzünden parasal konularda birtakım endişeler yaşamanız söz konusu. Büyük parasal adımlara bu tarih civarında girmemekte fayda olacak.

31 Mayıs özellikle işle ilgili konularda harika etkiler altındasınız.

Haziran ayında bir yandan kariyerle ilgili konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken diğer yandan da sosyal çevre ve arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz kuvvetlenecek. Siz yine de 2, 3 ve 4 Haziran tarihlerinde parasal işlerinizde dikkatli adımlar atmaya çalışın.

6 Haziran, özellikle arkadaşlarınızla yaşadığınız birtakım sıkıntılar, problemler varsa bütün bunları geride bırakacağınız bir gün.

18-20 Haziran, önemli tarihler… Ortak para yatırımlarınızda birtakım belirsizliklere, karmaşalara, hayatın günlük akışında birtakım sorunlara sebebiyet verebilir.

21 Haziran’dan sonra artık işinizde geri planda durmayı tercih edeceksiniz. Bu süreci bir içe dönme, plan-proje oluşturma süreci olarak değerlendirin.

26, 27 Haziran tarihlerinde iş hayatınızda çok güçlü insanlardan parasal destekler göreceksiniz ya da bu konularda güzel gelişmeler olduğunu artık göreceksiniz.

4 Temmuz’da oluşan yeni ay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Önemli, ticari hayatınızı etkileyecek kararları almamak bu yeni ayda önemli.

14-16 Temmuz’da önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak için uygun.

17-19 Temmuz tarihlerinde önemli kararları devreye sokabilirsiniz.

20 Temmuz’daki dolunay sizin iş ve hizmet alanlarınızı etkiliyor. İşte bu dolunay sırasında işinizde önemli değişiklikler, önemli sonlanmalar ya da önemli birtakım kararlar devreye girebilir.

27 Temmuz’da özellikle dış bağlantılı işlerinizde çok güzel anlaşmalar ve ticari ilişkilerin devreye girmesiyle pozitif etkiler altında olacaksınız.

5 Ağustos itibarıyla kuracağınız güzel ilişkilerle parasal konularda doğru ve iyi bir yol alıyor olacaksınız.

11 Ağustos günü güçlü insanlardan alacağınız önemli desteklerle önemli bir iş anlaşması söz konusu.

24-26 Ağustos’ta fazla harcamalardan kaçının. Parayla ilgili ilişkiler içine girmemeye özen gösterin.

29 Ağustos’ta maddi konularda güzel kazançlar önünüze gelecek.

30 Ağustos itibarıyla Merkür özellikle para evinizde gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonraki üç haftalık dönem içinde para alışverişlerinize çok dikkat etmelisiniz.

2 Eylül’de maddi konularda güzel gelişmeler içinde olacaksınız ve kendinizi parasal girişimlerinizde şanslı etkiler altında bulacaksınız.

7-9 Eylül günleri iş hayatınızda etkili insanların desteğini ve gücünü üzerinizde hissetmeniz mümkün.

12, 13 Eylül tarihlerinde borsada yatırım yapıyorsanız hırslı yapınızla daha dikkatli adımlar atmanız şart.

16 Eylül’de gerçekleşen parçalı Ay tutulması, ortak parasal konularla ilgili ani değişimleri karşınıza getirebilir. Önemli parasal konularda güzel gelişmeler yaşarken bir anlamda bu tutulmayla beraber ekonomik dengenizi bozacak durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

21, 22 Eylül’de parasal konularda daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş birtakım işler devreye girecek. Ayrıca bu tarihten sonra ticari anlaşmalarınız ve görüşmeleriniz için de uygun bir süreç içine giriyorsunuz.

26, 27 Eylül tarihinde iş hayatınızdaki sıkıntı ve problemlerin de geride kaldığına şahit olacaksınız. Artık tam anlamıyla enerjinizi iş konularına kaydırıyorsunuz.

Ekim başında oluşacak yeni ay, iletişim, satış, reklam, pazarlama ve ulaşım işlerinden herhangi birinde çalışıyorsanız size güzel gelişmeler sunacak.

19 Ekim’de iş hayatınızda karşınıza çıkacak önemli insanlar ve önemli işlerinizde bütün grubun hayrına olacak şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz.

20-29 Ekim tarihlerinde özellikle anlık tepkiler, öfke nöbetleri, iş hayatınızdaki ilişkilerinizde sıkıntı ve problemler yaşatabilir.

9 Kasım itibarıyla artık tam anlamıyla ortaklaşa girişimleriniz devreye girmeye başlıyor. Ortaklı işlerinizde aceleci ve dikkatsizce atılacak adımlar ve hareketler, ilişkilerinizde birtakım zedelenmelere de sebebiyet verebilir, aman dikkat.

12 Kasım itibarıyla işinizle ilgili konularda keyfiniz artmaya başlayacak. Günlük hayatınızı paylaştığınız insanlarla daha fazla bir arada olmaya özen göstereceksiniz. Onlarla uyumlu işler yaratmak önemli olacak.

14 Kasım’da oluşan dolunayda, kariyerinizle ilgili konularda iniş-çıkışlar yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu da duygusal stresleri tetikleyebilir.

18 Kasım, dikkat edilmesi gereken tarihlerden.

Parasal konularda dikkatli adımlar atmak gerekiyor. Harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar ve kandırılmalar söz konusu.

20 Kasım itibarıyla ortaklaşa parasal konularda yaşadığınız birtakım sıkıntıların geride kaldığına şahit olacaksınız.

25-26 Kasım’da iş hayatınızda gücünüzü etkili ilişkilerle ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda beraber çalıştığınız insanlarla olan güç gösterileri de bu süreçte etkili bir şekilde karşınıza gelebilir.

Aralık başında yanılgılara açık olacaksınız. Bu yüzden önemli parasal işleriniz varsa 1 Aralık’a denk getirmemeye özen gösterin.

2 Aralık tarihinde beraber çalıştığınız insanlarla daha fazla iletişim haline gireceksiniz. Önemli toplantılar, önemli projeler, yeni işler gündeme gelebilir.

9-10 Aralık’ta önemli sorumluluklar devrede olacak. Bu sorumlulukların hayatınızı daha güzel bir noktaya taşıdığını belirtebilirim.

19 Aralık itibarıyla Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bu süreçte vergiler, harcamalar, ödemeler konusunda temkinli olmanızda fayda var.

29 Aralık’ta yeni ay ile beraber işle ilgili konular daha fazla önem kazanacak. İş başvurusunda bulunmak için bu yeni aydan yararlanabilirsiniz. Maddi konularda da bu zamanda bir rahatlama sağlayacaksınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir