Aslan Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Aslan Burcu Sağlık 2016 Yorumları

2016 Aslan Burcu Sağlığı

SAĞLIK

Bu yıl sağlığınızda çok ciddi problemler görünmüyor. Özellikle temmuz sonu doğumlu bir Aslan iseniz sağlığınızda daha güçlü ve etkili gelişmeler olabilir. Bir tek 25 Mart-13 Ağustos tarihleri arasında ufak tefek sıkıntılar oluşabilir. Bu dönemde sağlığınızı gözden geçirmeli, karşınıza çıkacak sorunlara göre özel çözümler üretmelisiniz. Sıkıntı yaşarsanız bu sıkıntının kendinizi ve çevrenizi çok kasmaktan, kendinizi çok sıkmaktan kaynaklanacağını bilin. Bu süreçte spor yaparken dikkat edin, beslenme şeklinizi gözden geçirin, kalbinizi ve dalağınızı çok yormayın.

aslan-burcu-saglik-2016

21 Haziran’dan sonra sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin. Eneıjiniz düşük olacak. Ateşli hastalıklar, enfeksiyon hastalıkları bağışıklık sisteminizin çökmesinden kaynaklanabilir.

20 Temmuz’daki dolunayda sağlığınızla ilgili konular birkaç gün boyunca üzerinizde stres oluşturabilir. Bu dönemde dikkatli olmalısınız.

2 Ağustos’ta hem kendi sağlığınıza hem de çocuğunuzun sağlığına dikkat edin.

27 Eylül tarihinde sağlığınızı fazla zorlamamak önemli.

3 ve 7 Kasım tarihlerinde ailenizdeki insanların sağlığında da olumlu, güzel ve etkili gelişmeler söz konusu.

2 Aralık tarihi itibarıyla sağlığınızla ilgili konuları konuşacağınız ve kontrollerinizi de yaptıracağınız bir döneme giriyorsunuz.

19 Aralık itibarıyla Merkür sağlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Önemli bir ameliyatınız varsa çok acil değilse belli bir süre ertelemek faydanıza olacak.

21 Aralık’ta sağlığınıza özen gösterin.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir