Aslan Burcu 2016 Yorumları

Aslan Burcu 2016 Yorumları

2016 Aslan Burcu Yorumları

ASLAN

(24 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayatı keyifli ve eğlenceli tarafından görmelisiniz

2016 yılında, aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler ve sorumluluklar öğrenmeye açık olacaksınız. Satürn; aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizde önemli olaylarla sizi harekete geçirecek. Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, eğlence faaliyetlerinizi gözden geçirmek, risk almaktan kaçınmak ya da riske farklı gözlerle bakmak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak ön plana geçebilir. Yine de bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. Planlı atılacak adımlar, disiplinli hareketler, programlı yapılacak seyahatler, sistemli eğitim programları, sanatsal faaliyetler gelişiminizi destekleyebilir. Siz organize etmeyi ve kontrol altında tutmayı seven bir burçsunuz. Bu sorumlulukları sırf kendi yöntemlerinizle değil, hayatın sizin karşınıza getirdiği yöntemleri de kullanarak yapmaya çalışın. Merak etmeyin Güneş’iniz Satürn’den olumlu etkiler alıyor. Daha fazla güvenilir olma ve işlerinizi başarma konusunda hayat sizi destekleyecek.

aslan-burcu-2016

Tüm bunlar olurken duygusallığınızı bu sene iyi kontrol edeceksiniz. Sevginizi çocuğunuzdan ve partnerinizden esirgememeli, hayatı keyifli ve eğlenceli tarafından görmelisiniz. Çevrenizdeki herkesin derdini dinlerken, kendi dert ve sıkıntılarınızı dile getirmekte zorlanacaksınız. Çocuğunuzla yaşayacağınız bazı sıkıntı ve sorunları kendinize çok fazla dert etmemeye çalışın. Kendinizi olayların akışına bırakırsanız oluşturmak istediğiniz disiplin ve düzenin kendiliğinden yola girdiğini göreceksiniz. Bekar bir Aslan iseniz, kendinizden yaşlı veya genç bir partner seçebilir ve bu partnerin sorumluluğunu yıl boyunca üstlenebilirsiniz.

Özel hayatınızla ve sanatsal işlerle ilgili önemli sorumluluklar devrede. Bu yıl bir yandan da parasal konularda şansı yakalayacaksınız.Ticari bir işiniz varsa bu sene işinizde bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız.

Parasal anlamda güzel şanslısınız. Bir ev almak veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Maddi konularda mütevazı bir şekilde ilerlemelisiniz. Bu yıl ayağınıza gelen parayı etrafa saçmak yerine iş kollarınıza yatırmak, iyi yatırımlar yapmak ve biriktirmek için kullanmalısınız. Yine partnerinizin hayatındaki güzel gelişmeler de kazançlarınızı ikiye katlayabilir.

Aslan Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Aslan Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Aslan Burcu Eğitim Hayatı 2016

Aslan Burcu Sağlık 2016 Yorumları

**********************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir