Başak Burcu 2016 Yorumları

Başak Burcu 2016 Yorumları

2016 Başak Burcu Yorumları

BAŞAK

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Harekete geçin, hayatınız için bir şeyler yapın

2016 yılında insanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız! 12 yılda bir gelen ve önümüzdeki 12 yılın konu ve olaylarını belirleyecek olan bu dönemde, kafanızda kurduğunuz, oluşturduğunuz plan ve projeleriniz varsa harekete geçin, uğraşın. Çalışkan, sorumlu, mütevazı atılacak adımlar yeni girişimlerinizde size önemli şanslar sunabilir. Zaman zaman Başak’ın o kılı kırk yaran, hiçbir şeyi kolay kolay beğenmeyen yönleriyle kendinizi ve etrafınızdaki konu ve olayları fazlasıyla eleştirebilirsiniz. Ya da mükemmeliyetçi yapınızla işlerinizde aradığınız tatmini sağlamak size zor gelebilir. Nasıl olsa mükemmel değil ya da istediğim gibi olmadı diyerek başlattığınız işleri yarım bırakma olasılığınız da bulunuyor. Böyle bir durumda eğitiminize önem vererek kendinizi geliştirin. Eksik olduğunuz bir alan varsa onu tamamlayın. Tüm bunlar için ritminizi hızlandırın zira 9 Eylül’e kadar sürecek olan bu gelişim döneminde harekete geçmeli, hayatınız için bir şeyler yapmalısınız. Siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayat da size karşılığını en güzel şekilde verecek!

basak-burcu-2016

Bu sene daha çok aile hayatınıza, ev konularınıza yönelik hareket edeceksiniz! Ailenizle ilgili her türlü sorumluluk karşınıza gelebilir.

Bir emlak alımı, ev sahibi olmanız gibi durumlar içine girebilir ve yıl boyunca evinizin düzenine ve düzenlenmesine vaktinizi ayırabilirsiniz. Tarlanız, bir araziniz, toprakla bağlantılı işlerinizde önemli uğraşılar ve dersler devrede olabilir. Ya da yuvanızı kurmak, aile sorumluluğunu üstlenmek öne çıkabilir. Aile büyüklerinizin hayatında bazı sorunlar, hastalıklar ve problemler yaşanabilir. Ailenizden bir insanın bakımını üsüenebilirsiniz ya da bu sene kendi sağlığınıza ve evliliğinize, ilişkilerinize de dikkat etmeniz gerekebilir. Belki bir akraba veya aile büyüğünüzün sizinle aynı evde yaşaması zorunluluğunu üzerinizde hissedebilirsiniz. Kısaca, ailevi sorumluluklar bu yıl vaktinizin çoğunu alabilir. Bir yandan da davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz. Satürn’ün size çeşitli dersler vereceği bu birkaç yıllık dönemde kendi hayatınıza fokuslanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı.

Girişimleriniz için bazı sıkıntılar yaşayacağınız tarihler de yok değil. 23 Mart-26 Mayıs tarihlerinde aile hayatınıza, ev konusunda girişimlerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Haziran-10 Eylül tarihleri civarında ortaklı işlerinizde, özel ilişkilerinizde ve aile hayatınızda kendinizi yetersiz ve güvensiz hissedeceksiniz. Bu tarihlerde büyük değişikliklerden kaçınmak, sadeleşerek yolunuzda ilerlemek önemli olacak.

Başak Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Başak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Başak Burcu Eğitim Hayatı 2016

Başak Burcu Sağlık 2016 Yorumları

*************************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir