Balık Burcu 2017 Yorumları

Balık Burcu 2017 Yorumları

Balık burcu olupta 2017 yılındaki astrolog yorumlarını merak etmeyeniz yoktur. Özellik hanımların burç yorumlarına ilgisi hayli fazladır. Ünlü astrolog Hande kazanovanın 2017 yılı burç yorumları kitabını mutlaka temin etmelisiniz. Hande hanımın kitabından balık burcu yorumlarını paylaşıyoruz.

BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

HAYAT İSTİKRARLI GÜZEL!

2017 yılında kariyer ve para temalarına odaklı olacaksınız. Başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Maddi alanlarda biraz kararsız, rahat ve karşı tarafı düşünen etkilerle hareket etmeniz zaman zaman sizi zdrlasa bile kredi, faiz, vergi, muhasebe alanlarınızda fırsadar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan daha önceden uğraşüğınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal olarak hayaünda da güzel gelişmeler yaşanabilir. Sigorta ve vergi konularında şans sizden yana olacak. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa önemli tarihlere dikkat ederek bu yükümlülüğün altına girebilirsiniz. Bu sene birikimlerinizi, ortak kazanımlannızı etkili bir şekilde değerlendirmeli, kafanıza göre harcamalar yapmamalısınız.

balık-burcu-ask-2016

Geçtiğimiz 1.5 yıl boyunca disiplinle, istikrarlı ve kararlı bilgilerle yolunuzda ilerlemeye çalışünız. Kariyeriniz türlü aşamalardan geçmiş olabilir hala da geçiyor. Siz tüm karşınıza gelen sorumluluklarınızla uğraşırken bir yandan da geleceğinizle ilgili endişeleriniz ve korkularınız ayaklanmış olabilir. Bu süreçte, işlerinizde ve kariyerinizde zorlanmalar olduysa niyetinizi ve gerçek isteklerinizi, ayaklarınızın yere sağlam basıp basmadığını deneyimlemişsiniz demektir.

Bu sene de aynı etkilerle son sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. İş hayaünızda karşınıza fırsadar çıkacak ama bu f ırsatlara verdiğiniz tepkiler önemli olacak. Zorlandığınız konulan artık nasıl avantaja çevireceğinizi biliyorsunuz. O halde rahat bir nefes alın ve yolunuzda ilerleyin!

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene ortaklaşa parasal konularda oldukça şanslısınız.

Bir kredi veya borcun alüna girebilir ve maddi olanaklarınızı arttırabilirsiniz. Hayat sizi bazı noktalarda desteklemiyor gibi görünse de sorumluluklarınızla nasıl yüzleştiğinizi kendinize ve çevrenize göstermelisiniz.

Ocak ayında sosyal çevrenizde kendinizi gösteriyorsunuz. Organizasyonlar, daveüer, aktiviteler vaktinizin çoğunu alabilir. Ocak başında 4 Ocak’ta kariyer evinize gerileyen Merkür 7 Ocak’a kadar kariyerinizde sıkınü ve sorunları karşınıza getirebilir. Önemli işlerinizi 12 Ocak’a kadar yapmamaya çalışın.

Parasal konularda 10 Ocak’ta sinirli ve gergin olabilir, her zamanki rutininizin dışında hareket edebilirsiniz. Hayat bu ay yine de parasal konularda ilginç fırsatları karşınıza getirebilir.

12 Ocak’ta parasal bir işinizde şansınız yüksek. Bazı işlerinizde engeller ve sonlanmalarsa 19 Ocak’ta devrede.

1-2 Şubat’ta ortak parasal işlerinizde arkadaşlarınızın da işin içine dahil olacağı projeler karşınıza gelebilir.

3 Şubat itibarıyla maddi konularda güzel ilişkiler içine girebilirsiniz. Kazançlarınızı arttıracaksınız. Agresif, özgürlükçü yanlarınızla girişimleriniz için para harcamalarınız artabilir.

7 Şubat itibarıyla biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Yine bu dönemde yalnız çalışmak, size avantajlı sonuçlar sağlayacak. Fikirleriniz için hazırlık döneminde, konunuzla ilgili ne kadar güzel materyal toplarsanız sizin için o kadar iyi. Bunu bir anlamda plan yapma süreci olarak düşünün. Kendinizi istediğiniz kadar rahat ifade edemeyeceksiniz.

11 Şubat ’taki parçalı Ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir, işinizle ilgili konularda duygusal kararlar karşınıza gelebilir. Bir sonlanma veya yeni bir haber oluşabilir. Merak etmeyin bir yandan da hayat sizi manevi olarak koruyacak ve siz bunu göreceksiniz.

9-10 Şubat’ta geri planda durduğunuz işlerinizde şans sizden yana olacak. Önemli konuşmalarla işlerinizde güzel sonuçlar yaratabilirsiniz.

19 Şubat tan sonra kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Artık görünür hale gelmek isteyeceksiniz ve kimliğinizi dış ortamlarda ortaya koyacaksınız. İnsan içine daha fazla karışma arzunuz sizi faal yapabilir ama hala harekete geçmemeniz gereken günlerde olduğunuzun da altını çizeyim. 21-23 Şubat işiniz için yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma gerçekleşebilir. Şanslı etkileriniz var ama hala kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz.

26 Şubat’ta oluşan Güneş tutulması, kişisel evinizde gerçekleşiyor. Bu tutulma zamanında hayatınızla ilgili beklenmedik sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle 26 Şubat’a yakın günlerde doğanlar bu etkiden daha fazla nasiplerini alacaklar. Hayatınızda önemli değişimler karşınıza gelebilir, çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Mart ayında bir yandan gezmeye ve dolaşmaya vakit ayırabilir, diğer yandan maddi konularda farklı ve kısa süreli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bana kalırsa elinizi çabuk tutun zira 4 Mart’ta Venüs para alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 3 Nisan’a kadar maddi konularda zorlanabilirsiniz. Bir kadınla iş yapıyorsanız yine çok dikkatli olun. Büyük bir borcun altına girmeyin.

7, 8, 9 Mart’ta güçlü arkadaşlarınızdan göreceğiniz etkili adımlar düşündüklerinizi kolay gerçekleştirmenize neden olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir