Kova Burcu 2017 Yorumları

Kova Burcu 2017 Yorumları

Kova burcu olanların en çok merak ettiği 2017 yılında aşk hayatı ve evliliktir. Acabe kova burcunu 2017 yılında aşk ve evlilik yanı sıra iş, para, kariyer, sağlık, eğitim gibi başlıklarda neler bekliyor. Bu yazımızda 2017 yılında kova burcunun merak ettiği tüm konular yorumlanmıştır.

KOVA (21 Ocak -19 Şubat)

HAYAT GEZEREK GÜZEL!

21017 gelişiminizi medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, denizaşırı ülkelerle girişilecek ticaret, nırizm sektörlerinde arttırabilirsiniz. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız kapıların sonuna kadar açık olduğunu ve çeşitli fırsaüarın karşınıza geldiğini fark edeceksiniz. Bu alanda bir işiniz olmasa bile, bolca seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında ve hukuksal süreçte şanslarınız yüksek olacak. Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Bu sene Jüpiter ve Satürn’den aldığınız desteklerle kendinizi, fikirlerinizi ve yapacaklarınızı geliştireceksiniz. Yabancı insanlardan, kültürlerden öğrendiğiniz önemli bilgileri iş ve kariyer hayatınıza aktarmanıza çok az kaldı. Bu yıl bolca gezin, görün, gözlemleyin, eksik eğitimlerin üzerine düşün, yılın ikinci yarısında kariyerinizde sizi kimse tutumaz.

kova-burcu-is-kariyer-2016

2017 yılında da çevrenizi, arkadaşlarınızı gözden geçireceksiniz. Bazı dostluklarınız daha sağlama binerken, bazılarına bu dönem veda edebilirsiniz. Bu dönem sizin gelecek planlannızı, hayat yolunda kimlerle ilerleyeceğinizi belirlediğinden hayatınızdan bir şekilde çıkan, aranız bozulan insanlar sizi üzmesin. Giden insanların artık sizin hayaünıza o veya bu şekilde hizmet etmediğini, bu kişilerin sizin hayat kalitenizi düşürdüğünü ilerleyen zamanlarda göreceksiniz. Başkalarıyla, gruplarla olan ilişkilerinizde, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklar olabilir. İdeallerinize ve hayallarinize ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Girişeceğiniz önemli bir etkinlik veya organizasyon işinde başarılı adımlarda bulunacaksınız. Ve bu adımlar bu yıl içinde sizi çok yukarılara taşıyacak.

İŞ, PARA, KARİYER

Ocak başında geri planda yürütülen işleriniz devrede olurken, Merkür geçmişteki konu ve olayları yeniden su üstüne çıkarabilir. Önemli girişimlerden uzak durmalısınız.

Bu ay sizin burcunuzda 28 Ocak’ta gerçekleşen bir yeni ay olmasına rağmen Merkür doğru bir noktaya gelmediği için 7 Şubat’a kadar büyük adımlardan ve ortak parasal başlangıçlardan kaçınmanız gerekebilir.

3 Ocak’ta parasal bağlantılarınızı kuvvetlendiriyorsunuz. İş ilişkileriniz, parasal yönden kuracağınız fedakar ama anlayışlı adımlar hızlanıyor. Kazanımlannızı paraya çevirmek için uğraşmalı, gelen parayı etrafınıza, gezilere, ailenize çarçur etmemelisiniz. Özellikle 13 Ocak’ta fedakar yaklaşımlarınız artabilir. Bu zamanlarda karşınıza gelen tekliflerde karşı tarafı düşünerek adım atacaksınız, bu da ederinizin altında işler yapmanıza veya başkaları tarafından kullanılmaya yol açabilir. Bu etkiye dikkat.

12 Ocak’taki dolunayda iş, hizmet alanlarınızda önemli sonuçlar alabilirsiniz. Dikkatli ve temkinle ilerlemek durumunda olacağınız bu dönem iş hayatınızda karşılaşacağınız bir olay sizi hassas kılabilir. Yine de her yönden konmuyorsunuz. Bir seyahat fırsatı sizi çok mutlu edecek.

Önemli işlerinizde çevrenizdeki insanlardan alacağınız sorumluluklara, sıkıntılara 19-27 Ocak’ta dikkat edin.

19 Ocak itibarıyla daha fazla ön plana çıkıyorsunuz. Geri planda durmak, hayatı gözlemlemek yerine artık kendinizi hayatın içinde bulmak ve göstermek isteyeceksiniz. Fiziksel eneıjiniz artacak. Kendinize güveniniz artacak, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyacaksınız.

28 Ocak’tan sonra eneıjinizi satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık alanlarınıza aktaracaksınız. Bu alanda sabırsız ve girişken yapınızla işlerinizi halletmek isteyeceksiniz.

Şubat başı yabancılarla yapılacak işlerinizde, geri planda durduğunuz konularda farklı ve değişik teklifler karşınıza gelebilir. 1-2 Şubat’ta hayalini kurduğunuz, düşündüğünüz şeyin karşınıza geldiğini göreceksiniz.

7 Şubat itibarıyla kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz, ikna yeteneğiniz artacak. Bir yandan da iletişimsel konuların daha hızlı aktığını göreceksiniz. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından da uygun bir süreç. Fikirlerinizi, görüşlerinizi diğer insanlara aktarmak önem kazanıyor. 10 Şubat’ta karşınıza güzel ve etkili seçenekler gelebilir.

11-14 Şubat hayati girişimler sizi destekliyor. Kendinizi geliştireceğiniz bir dönem ve etrafınızdaki her şeyin sizin hayatınıza güzellik kattığını görebilir, iyimserliğinizi kalıcı sonuçlara ulaştırabilirsiniz.

26 Şubat Güneş tutulması, para evinizde gerçekleşecek.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir