Balık Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Balık Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Balık Burcu Kariyeri

İŞ, PAHA, KARİYER

Bu sene ortaklaşa yapılacak her tür işte hayat sizi destekliyor. Önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz. Satürn’ün sizin karşınıza getireceği kariyer ve iş sorumlulukları zaman zaman sizi zorlaşa bile, çevrenizden ve etrafınızdaki insanlardan alacağınız destekle bu zorlukların üstesinden gelme şansınız da yüksek. Yılın ikinci yansı 9 Eylül’den sonra ortaklaşa parasal konularda oldukça şanslı bir döneme giriş yapacaksınız.

2016 yılında dikkat etmeniz gereken tarihler var. Özellikle kariyer evinizde 17 Nisan’da gerilemesine başlayan Mars, bazı girişimlerinizin sonuçsuz kalmasına, ertelenmesine veya fos çıkmasına neden olabilir. 27 Mayıs’a kadar önemli girişimlerden kaçınmalı ve bu dönemi kariyeriniz için strateji oluşturma dönemi olarak görmelisiniz.

balık-burcu-is-2016

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında da seyahat, eğitim, ticaret, medya, hukuk alanlarında dikkatli adımlar atmak sizi zorluklardan koruyabilir.

Kariyerinizde sizi zorlayacak, kendiniz ve yapacaklarınız konusunda kafanızın kanşık olacağı tarihler 18 Haziran, 10 Eylül tarihleri. Bu tarihlerde ve civarında birkaç gün boyunca çok önemli kararlardan kaçının.

27 Şubat-10 Mart tarihleri arasında doğduysanız bu yıl erkek figürleriyle, babanız, eşiniz, partneriniz veya ortağınızla bazı sorunlara açık olacaksınız. Bu dönemde siz de sorumluluklarınızdan kaçabilir ve bazı ilişkilerinizde bitişler yaşayabilirsiniz.

3 Ocak itibarıyla eneıji alanınızı daha çok seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konulara kaydırmaya başlayacaksınız.

8 Ocak’tan sonra kariyer evinizin yöneticisi gerilemeye başlayacak. Bu süreçte kariyerinizde özellikle işe yaramayan konuları gözden geçirmeli ve nerede yavaşlamalar yaşıyorsanız o alanlarınızı bir kez daha düzenlemelisiniz.

9 Ocak’ta kariyer hayatınızda çok önemli bir sorumluluk üstleniyor olacaksınız. Bu sorumluluk iletişimsel işleriniz veya parasal konularınızı da bağlıyor.

13 Ocak, özellikle maddi konularda sizi destekleyen tarihlerden.

24 Ocak’taki dolunay özellikle iş, hizmet alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu dolunay, işinize daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. İşinizdeki hassasiyet, birtakım oluşumlar dengenizi bozabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz önemli.

3 Şubat sizi destekliyor. Özellikle kariyerinizle ilgili konularda belki de kendinizi biraz geriye çekeceksiniz, bir yandan da toparlamanız gereken işlerinizin üzerine düşeceksiniz. Önemli bir sorumluluk devrede olacak.

10 Şubat’ta karşınıza çok güzel bir teklif gelecek. Ortaklaşa işlerinizde, gelecek olan bu teklif sizi mutlu edecek.

27 Şubat’ta parasal konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle elinize para geçebilir.

1 Mart’ta önemli görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz.

3 Mart tarihinde parasal yönden şanslı etkiler altında olacaksınız. Geri planda tuttuğunuz ilişkileriniz, parayla ilgili konularda tam da zamanında devreye girebilir.

6 Mart sizi desteklemeyen tarihlerden. Özellikle kariyerinizde sorumluluk üstlenmek istemeyeceksiniz. Bu sorumlulukların size ağır geldiğini düşünebilirsiniz.

14 Mart’ta özellikle bir arada çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. İş hayatınızda bazı sorumlulukları almak istemeyecek, hayata biraz karamsar gözlerle bakacaksınız.

20 Mart ve sonrasında kazançlarınızı artırmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda finansal konular gündeminizde daha büyük yer tutuyor.

23 Mart’taki parçalı Ay tutulması, ortaklaşa parasal alanınızda gerçekleşecek. Duygusal kararlar, bir borcun altına girme gibi durumlar önem kazanabilir, elinize bir miras geçebilir, nafakayla ilgili konular daha fazla gündeminizde yer edebilir.

25 Mart’ta dikkat etmelisiniz. Özellikle iş sorumluluklarınızı üzerinize almak istemeyeceksiniz. 30 Mart tarihinde maddi konularda biraz zorlanacaksınız.

7 Nisan’da oluşan yeni aydan sonra ticari konularda atmanız gereken adımlar için gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz.

9 Nisan’da beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlar, parasal kazançlar karşınıza gelebilir. Bir iş teklifiyle hiç beklemediğiniz yerlerden para kazancınız olacak.

12-14 Nisan’da satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, ortaklıkla ilgili bir teklif karşınıza gelebilir.

17 Nisan’da Mars kariyer evinizde geriliyor olacak. Kariyerinizdeki mücadelelerde bir anlamda içe çekilme yaşayabilir, bazı noktalarda eneıjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.

19 Nisan’da sosyal ortamlarınızdaki güçlü insanlarla maddi konularda birtakım tartışmalar, sürtüşmeler içine girme ihtimaliniz var.

22 Nisan’da oluşan dolunay, sizin seyahat, eğitim, hukuksal işler ve yabancılarla yapılacak ortaklaşa işler alanınızda gerçekleşecek. Bu dolunayda çok güzel para kazanabilirsiniz. Beklenmedik yerden gelen bu para sizi mudu edecek.

28 Nisan’da Merkür gerilemeye başlıyor. İletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektöründe bir işiniz varsa üç haftalık bu gerileme sürecinde kesinlikle yeni bir başlangıca imza atmayın.

1-3 Mayıs tarihinde satış, iletişim, pazarlama ve bilgisayar alanlarında ortaklı işler içine girebilirsiniz, bu konularda bir teklif alabilirsiniz.

7 Mayıs’ta yaptığınız işlerin gözle görünür bir hale gelmesi ve belirli kesimden takdir kazanmanız da söz konusu.

22 Mayıs’taki dolunay ile beraber kariyerinizde önemli birtakım sonuçlara, hassas oluşumlara açık olacaksınız.

26 Mayıs tarihinde ortaklaşa işlerinizde birtakım sıkıntı ve problemlerin de oluşması gündeme gelebilir.

12 Haziran, maddi konularda ailenize yardım edeceğiniz ve ailenizin de size yardım edeceği günlerden biri.

20 Haziran’da oluşan dolunay, kariyer hayatınızda gerçekleşecek. Kariyerinizde önemli konu ve olayları karşınıza getirecek. Bazı hayal kırıklıkları, bazı konuşmaların sizi desteklememesi söz konusu.

30 Haziran itibarıyla artık gönül rahatlığıyla seyahatlere gidebilir, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde, hukuk, ticaret ve eğitim alanlarınızda girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

12-14 Temmuz’dan sonra iş ve hizmet alanlarınızı daha fazla önemsemeye başlayacaksınız.

19-20 Temmuz’daki dolunayla birlikte, iş hayatınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız ve kurduğunuz güçlü bağlarla işlerinizde sorumlu bir şekilde harekete geçebileceksiniz.

22 Temmuz’da tam anlamıyla kendinizi iş alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. İş yaptığınız insanlarla olan bağlantınızı güçlendireceksiniz.

27 Temmuz, özellikle iş hayatınızda kolaylıkla parasal konuları, anlaşmaya çevirebileceksiniz.

1 Ağustos şanslı tarihlerden. Özellikle güçlü insanlardan alacağınız desteklerle iş alanlarınızda bir üst basamağa geçebilirsiniz.

2 Ağustos’ta oluşan yeni ay iş, hizmet alanlarınızda yeni konulan ve başlangıçtan karşınıza getirebilir. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, bir iş başvurusunda bulunmak, yeni bir projeye dahil olmak, işinizle ilgili yeni adımlar atmak önem kazanıyor.

6 Ağustos’ta ortaklaşa işlerinizde önemli adımlardan kaçınmakta fayda var. Ortağınızla göz önünde bulunacağınız önemli toplantılarda fikir anlaşmazlıksan gündeme gelebilir.

24-26 Ağustos tarihlerinde girişimlerden uzak dunın. İş hayatınızda ve kariyerinizde birtakım girişimlerinizin beklenmedik olaylar ve sorumluluklar yüzünden engellendiğine, kısıldığına şahit olabilirsiniz.

30 Ağustos’ta artık parasal konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Tahsil edemediğiniz alacaklannızı ve vergi, kredi, sigorta, nafaka, prim gibi konularda ayarlamalar yapmak için uygun bir dönem içine giriyorsunuz.

9 Eylül itibanyla Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca ortaklaşa parasal konularda çok önemli şanslar ve fırsatlar elde etmeye başlayacaksınız. Vergi, kredi, faiz, borç gibi konularda şanslı etkilere sahip olacaksınız.

10,11,12, 13 Eylül’de özellikle işiniz ve kariyerinizle ilgili sonımluluklannızda birtakım sıkıntı ve problemlerin oluşması muhtemel. İş ilişkisi içinde olduğunuz insanlarla parasal konularda birtakım sıkışmalar, problemler yaşama ihtimaliniz görünüyor.

19 Eylül’de kuracağınız iyi ilişkiler, parasal anlamda iş hayatınızda işinize yarayacak.

22 Eylül’de ortaklaşa parasal konularda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızı değiştirecek bir insan devreye girebilir ve bu insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Parasal durumunuzla ilgili önemli gelişmeler var.

26 Eylül tarihinde özellikle parasal konularda karşınıza gelecek bir fırsat sizi çok muüu edebilir.

4, 5 Ekim’de özellikle iş hayatınızda güzel bir anlaşma devrede olacak. Etkili ve güçlü insanlar seyahat ve yabancılarla yapılacak işlerde sizin önünüzü açabilir. Onlardan gereken desteği ve yardımı alacaksınız.

11-14 Ekim tarihinde kariyerinizde güzel bir anlaşma, bir sözleşme deveye girecek ve kendinizi şanslı, muüu ve iyimser hissedeceksiniz.

16 Ekim’de oluşan dolunay para alanlarınızı etkileyecek. Bu dolunay ile beraber daha çok kendi parasal ve finansal durumunuza odaklanacaksınız, yapacaklarınızı gözden geçireceksiniz.

18 Ekim’den sonra kariyerinizde daha fazla iş birlikleri ve iyi ilişkiler devreye giriyor.

20 Ekim’de özellikle bir alacak-verecek ilişkisi ve konuşmaları sizi sinirlendirebilir.

24 Ekim’de itibarıyla görüşme ve konuşmalarınız hızlanmaya başlıyor. Seyahat, ticaret, hukuk, yabancılarla yapılacak işler, ithalat, ihracat, uluslararası ticaret konularında önemli konuşmalar, görüşmeler devreye girecek.

3-5 Kasım’da özellikle parasal konularda, ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Kendinizi göz önünde gösterdiğiniz ortamlarda parasal getirilerinizin iyi bir şekilde hayatınıza aktığını görebilirsiniz.

12 Kasım’cla kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizi daha fazla hızlandıracaksınız. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir.

14 Kasım’daki dolunayda, satış, reklam, pazarlama, iletişim, yayıncılık, tanıtım ve bilgisayar alanlarınızda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Bu konularda önemli sonuçlar karşınıza çıkabilir.

18 Kasım’a dikkat etmelisiniz zira kariyerinizde bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir. Bu sürece denk gelen zamanda lütfen anlaşmalardan kaçının.

22, 23 Kasım tarihini bir kenara not edin çünkü bu tarihte iş hayatınızda harika bir teklif karşınıza gelecek. Bu süreçte projelere iyi odaklanmalısınız. Hayat sizi destekliyor. 26 Kasım tarihi yine parasal konularda sizi destekliyor.

29 Kasım’da oluşan yeni ayda kariyerinizle ilgili her tür görüşmenizi, konuşmanızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Aralık ayı sizin için en keyifli aylardan. Kariyerinizde çok önemli sorumluluklar devrede ve siz bu sorumluluklarınızın farkında olacaksınız.

9-12 Aralık kariyerinizde şanslı tarihlerden. Özellikle beklenmedik yerlerden göreceğiniz güzel teklifler, yeni iş anlaşmaları sizi mutlu edecek.

19 Aralık ’ta Merkür, yeniden sahneye çıkıp sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra önemli iş konuşmaları ve görüşmelerini birkaç hafta ertelemekte fayda var.

25 Aralık tarihi çok keyifli. Özellikle geri planda durduğunuz işlerden kazançlarınız yüksek. Ortaklaşa parasal konularda da güzel gelirler elde edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir