Balık Burcu Eğitim 2015

Balık Burcu Eğitim 2015

2015 Balık Burcu’nun Eğitimi

17 Nisandan sonra eğitim hayatınızda bazı konulan gözden geçirmeniz gerekebilir. Eski konular devreye girebilir. Daha önceden konuştuğunuz konulan gözden geçirebileceğiniz bir süreç içerisinde olabilirsiniz. Aynı zamanda yolunda gitmeyen konular üzerine eğilebilir, hatalarınızı fark edebilir ve bunlan değiştirme eğiliminde bulunabilirsiniz.

4 Mayıs’ta oluşan dolunay eğitim alanlarınızı tetikleyecek. Eğitim ve yüksek akademik konularla ilgili güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu tarihten sonra eğitiminize daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini fark edebilir ve çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

balık burcu egitim

15 Hazirandan sonra eğitimle ilgili gelişmeler siz konusu olacak. Birkaç ay boyunca mücadelelerinizi ve sorumluluklarınızı görüyor olacaksınız. Sorumluluklarınızdan kaçmadan ilerlemeye çalışmalısınız.

25 Eylül’den sonra akademik kariyer ve eğitimle ilgili konularda rahatlayacaksınız ve aksiliklerin sona erdiğini göreceksiniz. Artık eğitiminizde ne istediğinizi gayet iyi biliyor olacaksınız. Bu yüzden de eğitim konularınızda 25 Eylül’de önemli kararlar devrede olabilir.

Eğitim konularında özellikle almak istediğiniz bir seminer veya kurs varsa 30 Ekim bu düşünceleriniz için uygun bir tarih.

Kasım ayında eğitim konularına daha fazla özen göstermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Özellikle yüksek eğitim ile ilgili olarak ortaklaşa hareket etmek ve daha fazla insan ilişkilerinin olduğu bir bölümü tercih etmek, size daha fazla yarar sağlayabilir.

6,10 Kasım eğitim hayatınızda kendinizi ön plana çıkartabileceğiniz ve eğitiminize güçlü ve etkili duygularla yaklaşabileceğiniz bir dönem.

11 Kasım’daki yeni ay eğitimle ilgili konularda sizi destekleyecek Bu tarihten sonra bu konuların hızlandığını ve yurt dışı eğitimin devreye girdiğini görüyor olacaksınız.

Yılın son ayına geldiğimizde eğitim hayatınızın hızlandığını görmeye başlayacaksınız. 5 Aralık’tan sonra seyahat etmeyi sevecek ve eğitime yönelik seyahatleriniz varsa bunlardan keyif alacaksınız. Balık burcu 2015 yorumları için tılayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir