Balık Burcu 2015

Balık Burcu 2015

2015 Yılında Balık Burcu Yorumları

(20 Şubat – 20 Mart)

Önemli değişikliklere adım atacaksınız

Geçtiğimiz son birkaç yıl kendinizi eğitmeye, düzeltmeye, fikirsel olarak yenilemeye, derin bilgilere ulaşmaya çalıştınız. Gelecek planlarınızı kurduğunuz bu süreçte seyahat, eğitim veya yolculuklarınızı sorumluluk verici bulmuş olabilirsiniz. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konularda önemli sorumluluklar üstlendiniz. Sizden uzakta bulunan akrabalarınızın hayatında zorluklar veya partnerinizin kardeş ve akrabalarıyla olan ilişkilerinde bazı sorumluluklar, hayatınızın merkezine yerleşmiş olabilir. Eğitimle ilgili konularda sizi biraz zorlayan süreçlerden geçmiş olabilirsiniz. Yasal konularda sorunlar, hukuk davalarında aksilikler ve ertelemeler sizi epey yormuş olabilir. Bakış açınızı açık ve sağlam tuttuğunuz müddetçe, bu dönem size çok önemli bilgiler öğretmiş olmalı. Artık hayattaki amaçlarınızı biliyor ve görüyorsunuz. Bir sonraki adıma hazırsınız.

balık burcu

2015’te kariyer ve iş temalarına odaklanacaksınız. Amaçlarınızı yeniden planlayacak ve kariyerinize en iyi şekilde hizmet edecek şekilde hayata geçireceksiniz. Disiplin ve kurallar sizi siğer burçlardan biraz daha fazla zorlayabilir ama eğer bu dönemde disiplinli, istikrarlı ve kararlı bilgilerle yolunuzda ilerlerseniz, kariyerinizde gerçek başarılara ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza fırsatlar çıkacak ama bu fırsatlara verdiğiniz tepkiler önemli olacak. Toplum önünde olmaktan ve sorumluluklar üstlenmekten kaçınmamalısınız. Yapacağınız işlerde kendinizi topluma kabullendirmek her şeyden önemli olabilir.

Bu kadar yıl çalıştınız ve artık çalışmanızın karşılığını somut bir şekilde almak istiyor olabilirsiniz. Evet, bunların hepsi gerçekleşecek; ama belirli noktalarda takıldığınızda, birtakım zorluklar yaşadığınızda pes edip kabuğunuza çekilmemelisiniz.

Bir kere bu sene işinizi sevecek, çalışmaktan ve kendinizi çalışma hayatında ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kariyerinizi destekleyecek iş değişimleri söz konusu olabilir. Mart ayından sonra önemli şanslar, fırsatlar ve kariyer hızlanmaları karşınıza gelebilir.

Balık Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Balık Burcu Eğitim 2015

Balık Burcu Sağlık 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir