Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Balık Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Şubat doğumlu bir Balıksanız, yılın ilk aylarında erkek figürleriyle, babanız, eşiniz, partneriniz veya ortağınızla bazı sorunlara açık olacaksınız. Bu dönemde sorumluluklarınızdan kaçabilir ve bazı ilişkilerinizde bitişler yaşayabilirsiniz.

20 Mart’taki tutulma sizin için önemli olacak. Artık bu tutulmayla birlikte hayatınızda önemli değişikliklere adım atacaksınız.

11 Ağustos’tan sonra evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fir-sadar sizinle olacak. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Bu da ilişkinize olumlu yansıyabilir. Önemli kontrat ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizde şans sizden yana olacak Yalnız 25 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında evlenmeyin ve bu gibi yeniliklere başlamayın. 25-31 Temmuz tarihleri arasında, eski aşklarınız karşınıza çıkabilir.

balık burcu ask

13 Eylül’deki Güneş tutulması ikili ilişkilerinizi ve özel hayatınızdaki kararlarınızı hızlandıracak

Ocak ayına sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirerek başlıyorsunuz. Bu ay içerisinde yapılacak özel organizasyonlar, etkinlikler, faaliyetler gününüzün çoğunu alabilir.

3 Ocak itibarıyla artık kendinizi düşünmeye başlayacaksınız. Ruhunuza daha fazla vakit ayırmak, biraz yalnız kalmak, dinlenmek, etrafınızı gözlemlemek isteyebilirsiniz. Bu süreç içerisinde gizli saklı ilişkilere olan meyiliniz artacak.

5 Ocak’taki dolunay, aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu dönem sonrası aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz hassas bir dönem olabilir. Daha fazla sosyal çevrenize vakit ayırmanız gereken bu süreçte, aşk hayatınızda ve özel yaşantınızda oluşan bazı olaylara odaklanacaksınız.

12 Ocak itibanyla artık enerjinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Bu süreçte özellikle hızlı hareket etmekten kaynaklanan sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

21 Ocak’taki Merkür gerilemesi, geçmiş konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu süreç içerisinde bu olaylan bilinçaltınıza inerek çözümlemeye çalışın. Ruhsal konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Evliliğinize yine bıı dönemde dikkat edin.

27 Ocak’tan sonra görüntünüze ve kendinize daha fazla önem vermek isteyeceğiniz bir sürece giriyor olacaksınız.

5 Mart’taki dolunay özel hayatınızda gerçekleşiyor. Kendinize vakit ayırmanız gereken bu süreçte, partnerinizin istekleri doğrultusunda hareket etmeniz sizi biraz hassas kılabilir. Partnerinizin de istekleri olduğunu unutmadan yolunuza devam etmelisiniz. Bu yüzden kendi istekleriniz ve onun istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Her iki taraf arasında denge sağlamaya özen göstermelisiniz.

17 Mart’tan sonra artık yakın çevre ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Akrabalarınız, komşularınız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz bir döneme doğru gidiyorsunuz.

20 Mart’ta burcunuzda oluşan tam bir Güneş tutulması yaşanacak. Bu tarih ve sonrası hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek olaylar içerisinde olacaksınız. Hayati kararlarınız devreye girecek. Bu süreçte etrafınızda gelişen olaylar, kendi hayatınız için kararlar almanızı hızlandıracak Bu sizin için çok önemli bir tutulma. Hayati kararlarınızı bu tutulmadan sonra devrede bulabilirsiniz.

31 Mart itibarıyla artık daha fazla yakın çevrenizdeki olaylara enerjinizi vereceksiniz. Yakın çevrenizle iletişim halindeyken sürtüşmelerden ve tartışmalardan kaçınmaya özen göstermelisiniz.

11 Nisan’dan sonra ev ve aile hayatınızda güzel ilişkiler kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mobilyaları değiştirmek, tadilat, boya badana gibi işleriniz varsa, bu tarihten sonra harekete geçebilirsiniz. Yalnız 15, 19 Nisan tarihlerine dikkat etmeli, işlerinizi bu günlere denk getirmemeye çalışmalısınız.

19 Nisan’da özellikle kararsızlıklarınız ve hayatınızdaki belirsizlikler aile hayatınızı olumsuz etkiliyor olabilir.

22 Nisan özellikle ev hayatınızda güzel gelişmeler içerisinde olacağınız bir zaman. Evinizle ilgili yapılması gerekenler ve bitirilmesi gereken konular ile ilgili hızlı gelişmeler olabilir.

Mayıs ayında akraba ve kardeşlerinizle ilgili koşturmalar, onlar için yapacağınız fedakarlıklar ve işler devrede olacak. Mayıs başı, ev ve aile hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem. Yalnız ailenizle 3 Mayıs’ta yapacağınız konuşmalarda, aynı fikirleri paylaşmıyor olacaksınız. Negatif olmamaya ve bakış açınızı dar tutmamaya özen gösterin.

8 Mayıs’tan sonra artık daha çok aşkı konuşmak, sevmek ve sevilmek isteyeceksiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili paylaşımlarınız ön planda olacak. Onlarla güzel ilişkiler kuracak ve daha fazla üstüne düşeceksiniz.

12 Mayıs’tan sonra evinize, ailenize, yuvanıza enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Bu süreçte evinizin güvenliğini ihmal etmeyip, ailenizdeki insanlarla olan paylaşımlarınızda sürtüşmelere ve ufak tefek kavgalara hazırlıklı olmaksınız. 15, 23 Mayıs tarihlerinde bazı sıkıntı ve sorunla^pljuşabilir. Aile ve ev hayatınıza bu dönemde gereken özeni göstermelisiniz. Anne ve babanızın arasındaki bazı çekişmeler ve meseleler size hayatı negatif algılatabilir.

19 Mayıs’ta Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra ailenizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalara açık bir süreç içerisinde olacaksınız. Bu yüzden ifadelerinizde her zamankinden daha dikkatli olun. Bu süreçte ev alım satım ve kiralama işleriniz varsa, yapmamaya özen gösterin. Eğer yapmak zorundaysanız şartlan iki kere gözden geçirmelisiniz.

26,29,30,31 Mayıs’ta eviniz ve ailenizle ilgili kararlar almamalısınız. Vereceğiniz kararlar yanıltıcı etkiler altında olabilir ve sonuçlarından fayda sağlayamayabilirsiniz.

Haziran ayı ev, aile ve yuva konularının hala gündeminizde olduğu, eski konu ve olayların ön planda olduğu bir ay olabilir. Bir yandan da çocuğunuzla ya da partnerinizle paylaşımlarınızı artıracağınız bir ay olacak

8,10 Haziranda eviniz ve aile hayatınızla ilgili yapılması gerekenlere odaklanabilir, aynı zamanda para ile ilgili konularda evinizde istediğiniz huzuru ve rahatlığı sağlayabilirsiniz.

12 Haziranda Merkür’ün ev ve aile alanlarınızda düzelmesi ile beraber artık ailevi konularda daha rahat bir iletişime sahip olacaksınız. Ev alım satım, kiralama işleriniz varsa fikir ve düşüncelerinizi ortaya koyabilir ya da yapacağınız bir kontrat varsa harekete geçebilirsiniz.

14 Haziranda ailenize karşı kendinizi ortaya koyarken mümkün olduğunca sakin ve yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Hırslı yapınız nedeniyle bazı konularda onlarla anlaşmakta zorlanacaksınız.

16 Hazirandaki yeni ay aile ve yuva ile ilgili konularda önemli başlangıçtan ve kararlan hayatınıza taşıyabilir. Tam da bu tarihten sonra emlak, gayrimenkul alım satımı için harekete geçmelisiniz.

21 Hazirandan sonra aşkı daha fazla hayatınızda hissetmek isteyeceksiniz. Hayatı daha eğlenceli yönleri ile algılayacak, etrafinızdaki insanlarla yapacağınız plan ve programlarda daha eğlenceli konulara yöneleceksiniz.

2 Temmuz’da oluşan dolunayla birlikte, hayatınızda kimse yoksa, sosyal çevrenizin devreye girmesiyle hayatınızda aşkı deneyimleye-bilirsiniz.

8 Temmuz’dan sonra artık daha fazla eğlenceli konu ve olaylara odaklanacaksınız. Varsa çocuğunuzla ilgili sorunları çözümlemek, paylaşımları artırmak, iletişimsel olarak bazı çözümler üretmek bu dönem sonrası devrede olabilir.

9, 13 Temmuz aşk hayatınızdaki olumlu tarihleriniz, istediğiniz, kalbinizden dilediğiniz insanla çok güzel aktiviteler, organizasyonlar, keyifli, eğlenceli durumlar içerisinde kendinizi bulabilir, aşkı doyasıya yaşayabilir ve bunu en güzel şekilde dillendirebilirsiniz.

13 Temmuz tarihinde çok fazla para harcamaya meyilli olabilirsiniz, dikkat edin. Çok riskli işlerden kaçının. Aşk çok güzel bir şey ancak düşüncesizce yapılan harcamalar ileride sıkıntı yaratabilir.

16 Temmuz’da oluşan yeni ay aşk hayatınızla ilgili konularda yeni kararlan ve başlangıçlan destekliyor olacak. Bu süreçte sevdiğiniz insana karşı sabırsız olmamaya özen göstermelisiniz. Kafanıza bir şey koyacaksınız ve bunu bir an önce harekete geçirmek için uğraşacaksınız. Bu süreçte sevdiğiniz insan sizinle aynı şekilde hareket etmiyorsa, ona karşı sabırsız davranmamaya özen göstermelisiniz.

21 ve 22 Temmuz tarihlerinde, sevdiğiniz insanla beraber planladığınız seyahatte çok mutlu olacaksınız.

25 Temmuz’dan sonra gerilemesine başlayan Venüs, ikili ilişkilerde ve evlilik evinizde gerileyecek. 31 Temmuz’a kadar duygu alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insana yanlış ifadelerle yaklaşabilir, sevginizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

7 Ağustos’ta evlilik ve ikili ilişkilerde sorunlarınız varsa çözüme kavuşturacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yaklaşık iki haftalık bu dönemde sevdiğiniz insanla paylaşımlannızı artıracaksınız, işle ilgili konulan, gelecek planlarınızı ya da ilişkilerinize dair sorunlan konuşmak için güzel bir dönem olacak.

11 Ağustos itibarıyla Jüpiter evlilik ve ilişki alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Bir yıl boyunca özel hayatınızda inanılmaz şanslara sahip olacaksınız. 27 Ağustos’ta özel hayatınızda güzel bir teklif söz konusu olabilir. Bu teklifsizin ayaklarınızı yerden kesecek…

Eylül ayı evlilik ile ilgili güzel etkileşimlerin olduğu, bir yandan da eski işlerin ve eski iş bağlantılarının size kazandıracağı bir ay olacak.

13 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması özel hayatınızda gerçekleşiyor. Bu Güneş tutulması ile beraber evlilik, bir ilişkiye adım atma, taşınma, söz gibi güzel durumların oluşması söz konusu olacak. Evliliğinizle ilgili önemli kararların, bu tutulma sonrasında devreye girdiğini görüyor olacaksınız.

25 Eylül’den sonra evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda mücadeleleriniz artmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla bu dönem içerisinde tartışmaya girmeden ilerlemeye çalışın, birbirinizi fazlaca eleştirmeniz mümkün olabilir.

26 Eylül itibarıyla göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla sorunlara açık bir dönemdesiniz.

7,17 Ekim’de özel hayatınızda bazı sıkıntılar ve hayal kırıklıkları oluşabilir. Ama bu biraz da sizin olaylara net bakamamanızdan, kararsızlıklarınızdan kaynaklı olacak. Bu yüzden artık kararlarınızda net olmaya özen göstermelisiniz.

8 Ekim itibarıyla Venüs’ün de evlilik alanlarınıza geçmesiyle beraber ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz, sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiniz, onun hayatına ve beklentilerine daha fazla özen göstereceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Taşınma işlerinizi gündeminize alabilirsiniz.

11 Ekim’de özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla ya da onun ailesiyle birtakım anlaşmazlıklara açık olduğunuz bir dönem söz konusu.

25 Ekim’de sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz. Alacağınız bu teklif sizin ayaklarınızı yerden kesebilir. Fakat neyi isteyip iste mediğinize karar verip ona göre harekete geçmelisiniz. Gerçekten sevip sevmediğinizi düşünüp, anlık duygularla harekete geçmemelisiniz.

27 Ekim itibarıyla etrafınızda olup biten olayların sizin hayatınıza da etki edeceği bir dolunay yaşayacaksınız.

Kasım ayında özel hayatınız devrede olacak. Sevdiğiniz insanla birlikte hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Hayatınızın insanını bulduğunuzu hissedeceksiniz. 3 Kasım’da sevgilinizle harika bir gün sizi bekliyor olacak. Kalbiniz boşsa bu süreçte hayatınızın insanıyla karşılaşma olasılığınız çok yüksek.

13 ve 17 Kasım’da, sevdiğiniz insanla seyahat ve gelecek planlan yapacaksınız.

26 Kasım’daki dolunay ev, aile ve yuvanıza odaklanmanıza sebep olacak. Özellikle iş hayatınızda aldığınız kararların doğruluğunu bu dolu-• nayda ailenizle birlikte sorgulayabilirsiniz.

24 Aralık’ta sevdiğiniz insan hayatınızı güzelleştirecek; güzel tekliflere, romantik oluşumlara, özellikle seyahat ve tatil sırasında hazırlıklı olun. 24, 25 Arahk’taki dolunay aşk ve çocuk alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarihten sonra aşk hayatınızda önemli konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Alacağınız güzel tekliflerle beraber kendinizi çok mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Gündeme gelecek olan bir bebek haberi sevdiğinizle aranızda daha güçlü bağlar kurulmasına sebep olacak. Balık burcu 2015 yorumları için tılayınız.
One thought on “Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir