Balık Burcu 2016 Yorumları

Balık Burcu 2016 Yorumları

2016 Balık Burcu Yorumları

BALIK

(20 Şubat – 20 Mart)

Yeni sorumluluklar hayatınıza giriyor

Bu sene evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Bu fırsatların ve şansların öyle pat diye karşınıza çıkacağını sanmayın. Çalışarak, sabrederek, çevrenizdeki insanların size sunacağı alternatifler ve desteklerle yolunuzda ilerleyecek ve büyüyeceksiniz. Mükemmeliyeti arzu ederek ilişkinizde zaman zaman eleştiri mekanizması devrede olabilir. Bu konuda biraz daha dikkatli olmalısınız.

balık-burcu-2016

Çok uğraşı verdiğiniz işlerinizde fark edilmek, insanlar tarafından destek görmek isteyeceksiniz. Bu konuda çok haklısınız, zaman zaman kendinizden ve yeteneklerinizden şüphe etmek öne çıkabilir; merak etmeyin çevrenizdeki insanlar sizi fazlasıyla destekleyecek. Önemli kontrat ve antlaşmalar gündeme gelebilir. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizi doğru tarihlere denk getirerek mümkünse bu sene gerçekleştirin!

Özel hayatınızda böylesine güzel etkileşimler içindeyken, geçtiğimiz dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek, sağlam altyapısı olmayan temeller yok olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsul alacaksınız. Amaçlarınızı yeniden planlayacak ve kariyerinize en iyi şekilde hizmet edecek şekilde hayata geçireceksiniz. Ruhunuza, hayallere ve önsezilerinize önem veren bir burç olarak, disipline olmak ve birtakım kurallar içine girmek sizi biraz fazla zorlayabilir ama eğer bu dönemde net, istikrarlı ve kararlı bilgilerle yolunuzda ilerlerseniz, kariyerinizde istediğiniz sonuçlara ve başarılara ulaşabilirsiniz.

İş hayatınızda karşınıza fırsatlar çıkacak ama bu fırsadara nasıl tepki verdiğiniz daha önemli. Toplum önünde olmaktan ve sorumluluk üstlenmekten kaçınmamalısınız. Zira yapacağınız işlerde kendinizi topluma kabullendirmek her şeyden önemli.

Kararsız bir burç olarak başkalarından tavsiye almak, yardımlar görmek, sosyalliğinizi arttırmak şansınızı katlayacak. Yine hukuki konularda, anlaşmalara dayalı işlerde istediğiniz gibi kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Balık Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Balık Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Balık Burcu Eğitim Hayatı 2016

Balık Burcu Sağlık 2016 Yorumları

**********************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir