Balık Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Balık Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Balık Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Şubat doğumlu bir Balıksanız, yılın ilk aylarında Satürn’den alacağınız ters açılarla, hayatın sizi desteklemediğini düşünebilir, bazı işlerinizde sorunlar ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmanız kolay olmayacak. Bu dönemde sorumluluklar size ağır bir yük olarak görünebilir ve siz de bu sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz.

2015’te yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız

o kadar mahsul alacaksınız. Kendinizi göstermek istiyorsunuz. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dahil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu yıl fazlasıyla kolay olacak. Beraber çalışacağınız insanların hayatında güzel değişimler ve firsadar oluşabilir. İnsanlarla beraber çalışmaktan korkmayacak ve hatta zevk alacaksınız. Sanatsal işlerde, organizasyon projelerinde, yöneticilik gerektiren pozisyonlarda kendinizi ortaya koymaktan kaçınmayacaksınız. Yalnız ağustos ayından 6 Eylül tarihine kadar iş hayatında bazı ilişkilerinizde bozulmalar söz konusu olabilir.

balık burcu is

4 Nisan ve 28 Eylül’deki tutulmalar para alanlarınızı tetikleyecek.

28 Eylül’den sonra elinize güzel bir para geçebilir.

1,4,6 Ocak’ta özellikle sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle iş hayatında güzel işler başarabilirsiniz. 13, 14 Ocak’ta özellikle maddi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

15 Ocak’ta bazı girişimlerinizin, işinizdeki insanlar tarafından engellendiğini düşünüyor olabilirsiniz. Sinirli olmamaya ve öfkenizi iyi kontrol etmeye çalışın.

20 Ocak’taki yeni ay diğer burçların aksine hiçbir şekilde hareket etmemeniz gerektiğin altını çizmekte. Yine geri planda durulacak işler, gözden geçirilecek konular için, bu yeni ayı kullanabilirsiniz. Yalnız bir gün sonra Merkür gerilemesine başlayacak. 21 Ocak’taki Merkür gerilemesi, geçmiş konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu Merkür gerilemesinde bazı kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Geçmişte çözülmemiş konu ve meselelerin karşınıza geldiğini görmeniz mümkün. Bu süreç içerisinde bu olayları bilinçaltımza inerek çözümlemeye çalışın. Ruhsal konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Herhangi bir işe başlamak için uygun bir tarih olmayacak.

23,28 Ocak, özellikle işle ilgili konularda kalıcı sonuçlar alabileceğiniz günler. Bu günleri bir kenara not etmelisiniz. 23,28,30 Ocak tarihleri iş konularında fayda sağlayabileceğiniz günler.

Şubat ayı hayat planlannızm devrede olduğu bir ay olacak Bu yıl başlatacağınız bütün planların girişimi için biraz geri planda durmanız gerekebilir. Bir yandan hayatı keyifli yönleri ile algılamak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu yüzden kendinize bakacak, gerekli enerji girişimlerinde bulunacak, buyandan da iş anlamında geri planda kalmak isteyeceksiniz.

2,6,8 Şubat tarihlerinde özellikle iş hayatınızda beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlarla önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.

4 Şubat’ta oluşacak dolunay, iş, hizmet alanlarınızı tetikliyor olacak Bu süreçte işinizde bir sonuca ulaşmanız mümkün.

11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesi ile beraber artık geçmiş konu ve olayların geride kaldığına şahit olacaksınız. Ama hala harekete geçmemeniz gereken bir dönemdesiniz.

19 Şubat’tan sonra artık tam anlamıyla rahatlamaya başlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak Kimliğinizi ve kişiliğinizi kendi istekleriniz adına ortaya koymaya önem vereceksiniz.

20 Şubat’ta maddi konularda güzel gelişmeler içine gireceğiniz bir döneme ‘merhaba’ diyorsunuz. 22 Şubat’ta para ile ilgili konularda önemli gelişmeler ve anlaşmalar devreye girebilir. Bu anlaşmalar size para getirecek.

23 Şubat dikkat etmeniz gereken tarihlerden. İş hayatmda patronlarınız ya da üstleriniz tarafından desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz. Ya da işinizdeki sorumluluklarınız bu dönemde üzerinize fazla ağır gelebilir.

26 Şubat itibarıyla iş hayatınızda kalıcı ve güzel gelişmeler altında olacaksınız.

Mart başında maddi konularda çok güzel gelişmeler olacak. Özellikle 1, 3, 4, 6 Mart beklenmedik getirilerin karşınıza geleceği tarihler. Aniden elinize bir para geçebilir. Bir yandan da farklı yerlerden para kazanmayı deneyimleyebilirsiniz.

6 Mart’ta sosyal çevrenizden güzel destekler alırken 10-11 Mart’ta iş hayatınızda önemli para getirileriniz olacak.

12-17 Mart dikkatli olmanız gereken tarihler. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlannızla parasal işleriniz varsa, bu tarihlerde dikkatli olmalısınız. Bazı değişimler, aranızda sorunlar çıkmasına neden olabilir.

16 Mart’ta hayata negatif gözlerle bakıyor olacaksınız; iş hayatmda fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz.

17 Mart itibarıyla; saüş, reklam, pazarlama, iletişim, bilgisayar, teknoloji, ulaşım konulan ile ilgili bir işiniz varsa, işinizi yapmaktan keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

20 Mart’ta burcunuzda tam bir Güneş tutulması yaşanacak Bu tarih ve sonrası hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek olaylar içerisinde olacaksınız. Hayati kararlar devreye girecek Bu süreçte etrafınızda gelişen olaylar, kendi hayatınız için kararlar almanızı hızlandıracak. Bu, sizin için çok önemli bir tutulma. Hayati kararlarınızı bu tutulmadan sonra devrede bulabilirsiniz.

21 Mart itibarıyla artık daha fazla parasal konuların konuşulduğu bir döneme doğru gidiyorsunuz. Kimliğinizi, kişiliğinizi ve para kazanma becerilerinizi ortaya koyacağınız bir süreç içerisinde olacaksınız. 22,24,25,28 Mart maddi olarak güzel getirilerin sahibi olacağınız günlerden birkaçı. Aynı zamanda iş hayatınızda önemli parasal bağlantıları oluşturabileceğiniz günler.

Nisan başında hala para ile ilgili önemli fırsatlarınız olacak. Elinize geçecek olan paralan iyi değerlendirmeye çalışın ve çok fazla uzun soluklu olmayacağını bilin. Yeni tekniklerden, farklı ve değişik olan işlerden güzel şanslar yakalayabileceksiniz.

2 Nisan, parasal konularda şanslı günlerinizden bir tanesi. 6 Nisan’da para ile ilgili konularda kendi kimliğinizden farklı bir şekilde hareket ederek değişik şanslar elde edebilirsiniz.

4 Nisan’daki tam Ay tutulması ortaklaşa para alanlarınızı tetikleye-cek. Bu tarih ve sonrasında ortağınızın, partnerinizin ya da patronunuzun hayatındaki parasal değişimler sizi de etkileyebilir. Bir kredi altına girebilir veya vergi konularınız varsa bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bir ödeme sizi sıkıştırabilir.

5 ve 8 Nisan civan özellikle sosyal çevrenizle yapacağınız işlerde parasal konularda sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu süreç içerisinde güçlü ve etkili arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına izin vermeyin.

8 Nisan itibarıyla kariyer evinizin yöneticisi Jüpiter, düzelmeye başlayacak. Bu tarih sonrasında kariyerinizle ilgili konularda güzel gelişmelere ve fırsatlara açık bir dönem içerisine giriyorsunuz. Elde edeceğiniz güzel fırsatlar yüzünüzü güldürecek. İşinizle ilgili konularda da güzel gelişmeler kaydedeceksiniz.

18 Nisan’da oluşan yeni ay parayla ilgili konularda başlangıç ve kararlarınızı yapmanız için sizi destekliyor olacak. Bu dönem içerisinde harcamalarınızda abartıya kaçmamalısınız.

20 Nisan’dan sonra satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilgisayar ve teknolojik alanlarda kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu alanlardan herhangi birinde bir işiniz varsa, daha fazla uğraştığınız bir dönem içerisinde olacaksınız.

26 Nisan aile hayatınızda parasal konularda destek vereceğiniz günlerden bir tanesi.

4 Mayıs’taki dolunay seyahat, uzak çevre, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızı tetikliyor olacak. Daha fazla yakın çevrenize önem vermeniz gereken bu süreçte tanımadığınız insanlarla iş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da tam da ailenize önem vermeniz gereken bu süreçte, ortaya çıkacak bir seyahat aranızı gerginleştirebilir.

18 Mayıs’ta oluşan yeni ay satış, reklam, iletişim, pazarlama, bilgisayar ve teknoloji alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarihten sonra yakın çevrenizle ilgili karar almanız gereken konularda önemli başlangıçlar devreye girebilir.

5 Hazirandan sonra artık işinizi daha fazla seveceğiniz bir döneme geçiyorsunuz. İşle ilgili konularda kendinizi gösterebilecek, aynı zamanda beraber çalıştığınız insanlarla olan paylaşımlarınızı artıracaksınız.

6 Haziran özellikle işle ilgili konularda kendinizi ortaya koyacağınız, patronlarınızdan ve üstlerinizden destek sağlayabileceğiniz bir dönem olacak.

15 Hazirandan sonra eğitim ve seyahat gibi konularda, birkaç ay boyunca son mücadelelerinizi ve sorumluluklarınızı test ediyor olacaksınız. Sorumluluklarınızdan kaçmadan ilerlemeye çalışmalısınız.

29 Haziranda işle ilgili konularda önemli gelişmeler olacak Farklı ve değişik metotlarda hareket etmeniz sonucunda güzel getiriler elde ediyor olacaksınız.

1 Temmuz’da çok güzel bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. 4 ve 5 Temmuz, istediğiniz ve beklediğiniz iş tekliflerini alacağınız tarihler.

14 Temmuz’da seyahate dayalı işlerinizde birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir.

22 Temmuz’da özellikle işin içerisinde seyahatin olduğu, kreatif işlerde çok şanslı etkileşimler altında olacaksınız. Yaratıcılığınız sayesinde, az t^pıçlığmız insanların gözünde daha güzel bir yer edinecek ve bunun sonucunda daha güzel işlere imza atabileceksiniz.

23 Temmuz’dan sonra artık işinizde kendinizi ön plana koymak sizin için önemli olacak. İşinize daha fazla kanalize olacaksınız. Bazı konulan gözden geçirmek, iş arkadaşlannızla iletişim halinde olmak, konuşmak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işinizdeki sorunları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak.

Ağustos ayı, sizin için diğer burçların aksine, en fazla çalışacağınız ve kendinizi göstereceğiniz aylardan bir tanesi olacak. Bir yandan iş teklifleri gelecek bir yandan bazı işlerinizde ilişki sıkıntılan yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte eskiden iş yaptığınız bağlantılar devrede olabilir.

3,5,6 Ağustos, eğer seyahatteyseniz ya da seyahate dayalı bir işiniz varsa sıkıntılara en meyilli tarihlerden. Bu süreçte yapmak istediğiniz işlerde aradığınız desteği bulamayabilirsiniz.

9 Ağustos’tan sonra artık enerjinizi iş ve hizmet alanlannızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. İşinizle daha fazla ilgilenmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Gelen teklifler sonucunda enerjinizi tam anlamıyla işinize yöneltmeniz gerekecek.

14 Ağustos’tan sonra yeni bir işe başlamak, işinizle ilgili plan ve projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu yeni ayı iş başlangıçlarınızı ve kararlarınızı hayata geçirmek için en güzel şekilde değerlendirmeyi unutmayın.

15,19 Ağustos işinizle ilgili konularda güzel gelişmelerin yaşanacağı, parasal bağlantıların güçleneceği tarihler.

27 Ağustos’tan sonra daha fazla banka, vergi, faiz, kredi konulan-nı gözden geçireceksiniz ve bu alanda becerilerinizi artıracağınız bir süreç olacak. İşle ilgili konularda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak

29 Ağustos’taki dolunay hayatınızla ilgili önemli kararlan ve sonuçlan hayatınıza taşıyabilir.

Eylül ayı eski işlerin ve eski iş bağlantılarının size kazandıracağı bir ay olacak.

6 Eyiül’de Venüs’ün düzelmesiyle beraber, iş hayatınızda rahata ermeye başlıyor olacaksınız. Aynı zamanda yakın çevre ilişkileriniz ve ortaklaşa para alanlarınız da rahatlamaya başlayacak.

17 Eylül’deki Merkür gerilemesi ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Bu dönem sonrası banka ile ilgili işlerinizde çok dikkatli adımlar atmalısınız. Kredi ve borç almamaya özen gösterin. Vergi konularını iki kere gözden geçirin. Herhangi bir anlaşmaya imza atmayın. Maddi konularda Merkür’ün düzelmesini beklemeniz gerekecek Sevdiğiniz insanla para konusunda anlaşmazlıklar bu Merkür gerilemesinde devrede olabilir.

18 Eylül’den sonra artık Satürn, kariyer alanlarınıza giriş yapacak. Bu tarih ve sonrası yaklaşık 2.5 yıl boyunca kariyerinizle ilgili sonuçlara, testlere ve sorumluluklara açık olacaksınız.

23 Eyliil’den sonra ortaklaşa para alanlarınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Krizlere ve dönüşümlere açık bir döneme gidiyorsunuz. Aynı zamanda etrafınızda olup biten olaylar, hayata bakış açınızı da etkiliyor olacak.

26 Eylül itibarıyla özellikle ortaklaşa işlerinizde sorunlar ya da son-lanmalarla karşılaşabilirsiniz.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması para evinizde gerçekleşecek. Para ile ilgili konuların hızlandığına şahit olacaksınız. Maddi konularda önemli sonuçlara ulaşacaksınız. Elinize bir miktar para geçebilir. Ya da para ile ilgili konularda dengeyi sağlamak zorunda kalabilirsiniz.

Ekim ayı her anlamda ortaklaşa para alanlarınızı gözden geçirebileceğiniz, parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gereken bir ay olabilir.

9 Ekim’de Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık ortaklaşa para alanlarınızda rahata ermeniz söz konusu olacak.

13 Ekim’deki yeni ay yeni karar ve başlangıçtan ön plana çıkartacak Bu ygıi^yla beraber iş hayatınızda ve yapacağınız işlerde parasal desteği bulabileceksiniz. Bu yeni aydan en güzel şekilde faydalanmaya özen göstermelisiniz.

18 Ekim’de yine hayatınızla ilgili fırsatlar içerisinde olacaksınız. Ya da bu dönemde sevdiğiniz insanın parasal fırsatları sizin hayatınızı da güzelleştirebilir.

12 Kasım’dan sonra daha fazla ortaklaşa para alanlarınıza enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda mücadeleniz artacak. Sevdiğiniz insanla para meselelerini bu tarihten sonra konuşmaya özen göstermelisiniz.

18 Kasım’dan sonra artık hayatınızda daha rahat karar vereceğiniz, atılımlarınızdan ve girişimlerinizden daha memnun olabileceğiniz bir sürece doğru ilerleyeceksiniz.

20 Kasım’dan sonra artık kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili konuşmalar ve görüşmeler artmaya başlayacak.

25 Kasım’da kariyer hayatınızda önemli sorumluluklar üsdenecek-siniz. Bazı fikirlerinizi hayata geçirmeniz söz konusu olabilir. 24-25 Kasım’da işle ilgili konularda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. 29 Kasım’da özellikle işinizle ilgili konularda önemli anlaşmalardan kaçınmalısınız.

25,29 Kasım’da aldanmalara açık olacaksınız.

Yılın son ayına geldiğimizde kariyeriniz ve işinizle ilgili fırsatlar size soluk aldırmayacak. Daha fazla iş sorumluluğunu üzerinizde hissedecek ve olaylar karşısında kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak isteyeceksiniz. Bir yandan da seyahade ilgili eğitim konularının arttığını görmeye başlayacaksınız.

6,9 Aralık tarihleri, maddi konularda girişimleriniz için şanslı tarihleriniz olacak.

Özellikle kariyeriniz ve işinizle ilgili yeni başlangıçlarınız ve kararlarınız varsa, 11 Aralıktaki yeni ayla beraber bu kararlan almaya özen gösterin. Bu yeni ay iş hayatınızda önemli sorumluluklan hayatınıza taşıyor olacak.

14,17,19 Aralık güçlü ve etkili arkadaşlarınızla düşündüklerinizi iş platformunuza oturtacağınız, yeni iş görüşmelerinin devrede olacağı zamanlar.

Arkadaşlarınızla parasal konularda 21 Aralık’ta birtakım zorlanmalar içerisinde olabilirsiniz.

30 Aralık’tan sonra ise iş hayatınızda patronlarınız ve özellikle de üstlerinizle olan ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Balık burcu 2015 yorumları için tılayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir