Başak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Başak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Başak Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testler bu yıl devreye giriyor. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı. Aile yaşantınız sorumluluk verici, sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir, hiç olmadığı kadar bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat, tadilat, ödemeler gündeme gelebilir veya ailenizden birinin bakımını üstlenebilir, aile büyüklerinizin sağlığıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda hareket eden Neptün, var olan uzun süreli ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda birtakım çözülmeleri, dağılmalan ve sorunlan hayatınıza taşıyabilir. Özellikle Ağustos sonu doğumlu bir Başaksanız, ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda bu dönem dikkatli adımlar atmak, yankş yönlendirilmelerden ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmaksınız. Size anlatılan her şeye kolay inanacak gibi gözüküyorsunuz. İlişkilerinizde açığa çıkmamış ve gizlenmiş sorunlar bu süreçte ortaya çıkabilir. Eğer evli değilseniz, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla gözünüzde büyütebilir, idealize edebilirsiniz.

basak burcu evlilik

Ocak ayma aşk hayatınıza, varsa çocuğunuzla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacaksınız. Sevme ve sevilme ihtiyacınız, güven arzunuz yüksek olacak.

5 Ocak’taki dolunay arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize dikkat çekecek. Kendi özel hayatınıza odaklandığınız bu ayda, sosyal çevrenizdeki hareketli oluşumlar her iki taraf arasındaki dengeyi sağlamanızı zorlaştırabilir.

4,6,23 Ocak’ta ev ve aile hayatınız için yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

12 Ocak’ta enerjiniz değişiyor. Artık daha çok özel hayatınıza, ortaklaşa işlerinize, evliyseniz evliliğinize enerjinizi harcayacaksınız. Bu süreçte sevdiğiniz insanla aranızda bazen ufak tefek sürtüşmeler oluşabilir. Karşı taraf hep sizi düşünerek harekete geçebilir ya da siz hep onu düşünerek hayatınız için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. 15 Ocak ve 30 Ocak’ta partneriniz veya eşinizle olan ilişkinizde zorlanmalara, bitişlere ve sorunlara açık olacaksınız.

Şubat başında aşk hayatınızda ve evliliğinizde oldukça fedakar etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insan için biraz hayatınızı geri planda tutabilirsiniz

5 ve 8 Şubat’ta sevdiğinizle keyfiniz yüksek olabilir.

19 Şubat’tan sonra tamamen özel hayatınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilir, yaptığınız işler için sevdiğinizden onay almanın önemini keşfedebilirsiniz.

20 Şubat’tan sonra cinselliğe düşkünlüğünüz artabilir. Sevdiğiniz insana karşı tutkuyla yaklaşacaksınız. Bu da aranızda bazı kıskançlıklar oluşmasına neden olabilir. Özellikle aile ortamlarında 23 Şubat’a dikkat edin.

24 ve 26 Şubat, evinizin gereksinimleri ve harcamaları için uygun günler. Sorumluluklarınızla ilerleyeceksiniz.

Mart başında, sevdiğiniz insana yardım etmek, onun hayatına göre hayatınıza çekidüzen vermek esas olacak Fedakarlıklarınız artabilir. Taşınma gibi düşünceleriniz varsa hızlandığını göreceksiniz.

5 Mart’ta oluşan dolunay, size önemli ve hayati kararlar aldırabilir. Partneonein ve çevrenizin hayatına odaklı olduğunuz bu dönemde hayat sizi önemli sonuçlarla yüz yüze getirecek.

12 ve 17 Mart’ta aşk hayatınızda parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek, sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir.

13 Mart itibanyla özel hayatınızda iletişiminizi hızlandırıyorsunuz. İlişkinizde sorunlarınız varsa bunları konuşacak ortamlar yaratabilirsiniz ama içinizi karşı tarafa dürüst bir şekilde açın, bazı noktalarda kendinizi kandırabilir veya partnerinizin de sizi yanıltmasıyla yüz yüze gelebilirsiniz. 16 Mart’ta ailevi sorumluluklarınız özel hayatınızda sorunlara neden olabilir. 18 Mart’ta özel konuşmalarınızda gerçekçilikten uzaklaşmayın.

17 Mart’tan sonra daha az tanıdığınız insanlarla ilişkilerinizi ilerleteceksiniz.

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması, özel hayatınızda önemli olayları ayağınıza getirecek. Bu tarihten sonra önemli ve ani kararlar gündeme gelebilir. Evlilik, boşanma, ilişkiyi ilerletme, taşınma gibi durumlar karşınıza çıkabilir.

22,24,25 Mart özel hayatınıza çekidüzen vereceğiniz önemli kararlar alacağınız tarihler olabilir.

8Nisandan sonra aile hayatınızda birkaç aydan beri yaşanan sıkıntıların, sorunların geride kaldığını görebilirsiniz. Ailevi konularda sorunlardan korunacaksınız ama alacağınız sorumluluklar yine de zaman zaman sizi bunaltabilir.

4 Mayıs’ta oluşan dolunayla, eğitim alanında değişik fırsatlar oluşabilir.

9,26,29,30 Mayıs’ta sevdiğiniz insanın hayatındaki belirsizlikler ve karmaşalar iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Aldanmalardan uzak durun.

12 Mayıs’ta enerjinizi kariyerinize kanalize edeceksiniz. Bu süreçte kariyer ve iş hayatınız için girişeceğiniz mücadeleler artacak Bir yandan da ailevi sorumluluklarınız bazı işlerinizin sonlanmasına veya bitmesine neden olabilir.

15 Mayıs’ta anne-babanız arasındaki sorunlara, eşinizin ailesi ve kendi aileniz arasında yaşanabilecek bazı olumsuz olaylara karşı dikkadi olun. Olayları siz tetiklemeyin.

18 Mayıs’tan sonra Merkür’ün gerilemesiyle birlikte göz önünde olacağınız yerlerde yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Yine de önemli kararlar almaktansa daha önceden düşünülmüş, konuşulmuş kararlar üzerinden gitmek bu yeni ay size kazandırabilir.

Haziran ayına geldiğinizde iş yoğunluğunuz size nefes aldırmayabilir. 2 Haziran’daki dolunay aile hayatınıza ilginizi yöneltecek. İşiniz ve aileniz arasında zorlanabilir ve bazı hassas konuların su yüzeyine çıkmasına sebep olabilirsiniz.

5 Hazirandan sonra artık biraz köşenize çekilmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınızda geri çekilmeler oluşabilir. Yalnızlığı sevecek, platonik aşklara, gizli saklı oluşumlara daha meraklı olacaksınız.

12 Haziran’dan sonra evliliğinizi, ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir sürece gireceksiniz. Bu konularda bazı sorunlar oluşursa, bu sorunların nedenlerini gözden geçirmeniz önemli olacak.

15 Haziranda Satürn son kez yakın çevre alanlarınıza kayarak bu alanda son kez sorumluluklarınızı test edecek.

24 Haziran’dan sonra arkadaş ortamlarında koşturmalarınız ve mücadeleleriniz artmaya başlıyor. Grubunuzun lideri olabilirsiniz ama bazı itici ve alıngan tavırlar göstererek onlarla olan ilişkilerinizi zorlamayın.

Temmuz ayı iş ve sosyal çevre fırsatlarıyla dolu olacak Kendinizi maneviyatınızı güçlendirecek olaylar içinde bulabilirsiniz. 1,2,4,5 Temmuz kariyerinizde beş yıldızlı günler.

2 Temmuz’da oluşan dolunay aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Çocuk konusu sizi gerginleştirse bile, bu dolunayda yaraücılık gerektiren işlerinizde şans sizden yana.

9-13 Temmuz sevdiğiniz insanla sosyal çevrenizde birçok parti ve grupsal aktivitele#e katılacağınız tarihler.

14-15 Temmuza hem aşk hayatınız için hem de aile hayatınız adına dikkat edin.

16,19,25 Temmuz’da sosyal çevrenizde bazı sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

19 Temmuz sonrasında kendinize ve görüntünüze önem vereceğiniz bir sürece giriyorsunuz; yalnız altı gün içinde yapacaklarınızı tamamlayın. 21 ve 22 Temmuz’da, ailevi konularda sorumluluklarınızı bileceksiniz.

25 Temmuz’da Venüs’ün gerilemesiyle birlikte 31 Temmuza kadar fiziki görüntünüzde değişiklikler yapmamaya çalışın. 31 Temmuz ve 6 Eylül arasında eski duygusal konuların yeniden gündeme geldiğini göreceksiniz. Çözemediğiniz konulan çözmek için kollan sıvayın.

Ağustos ayında diğer insanlarla olan iletişiminiz biraz geri planda olabilir. Kendinize vakit ayıracak, daha geri planda duracaksınız. Bundan da gayet memnunsunuz yalnız arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanlann varlığında bu dönem artış olabilir.

3,5,6 Ağustos’ta yakın çevrenizde gelişen olaylar sizi hayattan soğutabilir. Bakış açınızda dar olmamaya çalışın. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak bu tarihlerde kolay olmayacak.

7 Ağustos’tan sonra iletişiminiz hızlanıyor, kendinizden daha fazla bahsetmek isteyeceksiniz. 15, 26,27 Ağustos hayatın size şanslar sunacağı ve destekleyeceği tarihler. Birçok açıdan şanslı olacak, hayatı mutlulukla de-neyimleyeceksiniz.

11 Ağustos’tan sonra artık çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bir yıl boyunca bu şansı üzerinizde hissedecek, el attığınız her tür girişimden inanılmaz faydalar sağlayacaksınız.

Aşk ve aile yaşantınızda 15 ve 26 Ağustos’ta kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

29 Ağustos’ta özel ilişkileriniz ve evliliğinize odaklanmanız gerekebilir. Bu dolunay sizi hassas kılacak ve partnerinizin hayatına ve ortak ilişkinize vakit ayıracaksınız.

Eylül ayı sizin için fırsatlarla başlıyor. Eylül başında gizli ilişkiler, eski duygusal konular hayatınızın merkezinde olacak. Özel ilişkilerinizde kendinizi kandırmamaya ve gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin.

6 Eylül’de Venüs’ün düzelmesiyle beraber duygusal olarak yaşadığınız sıkıntıların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

13 Eylül’de oluşan parçalı Güneş tutulması, hayatınızda çok önemli ve beklenmedik olaylan tetikleyebilir. Önemli kararlar alacak, hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız.

18 Eylül’den sonra aile hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz; zira Satürn ev ve aile konularında önemli sorumluluklar aldıracak.

25 Eylül’den sonra hızlı ve düşüncesizce hareket etme isteği kendinizi zorlamanıza, kaza ve sakarlıklara açık hale gelmenize neden olabilir.

26 Eylül’de aile hayatınız ile ilgili olaylar sizi engelleyecek veya siz öyle düşüneceksiniz.

7 Ekim’de özel hayatınızda aldanmalara ve aldatılmalara hazırlıklı olun. Girişimlerinizin, partnerinizin hayatındaki karmaşa yüzünden engellendiğini düşünebilirsiniz. Ya da siz onun hayatını karmaşıklaştırabilirsiniz.

8 Ekim ve sonrasında artık daha çok kendinize dönecek ve görüntünüzü güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Saçlannızı değiştirmek, boyatmak, bir spor salonuna yazılmak, diyete başlamak, egzersiz yapmak, estetik yaptırmak önem kazanabilir. 11 ve 17 Ekim tarihlerinde yukanda saydığım işlerden uzak durun.

23 ve 25 Ekim tarihlerinde abartmamak şartıyla bu işlere gönül rahatlığıyla kalkışabilirsiniz.

Kasım ayında kendinize bakacak, hayatı bir üst oktavdan algılayacak, daha çok yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hayatınızın aşkı

3 Kasım’da hayatınızda belirebilir. Bu dönem kendinizi seveceğinizden üzerinizde şeytan tüyü varmış gibi hissedecek, karşı cinsin dikkatini kolay çekeceksiniz.

11 Kasım’daki yeni ay, yakın çevrenizle yapacağınız işleri devreye sokabilir. İletişim halinde olacağınız insanlardan, akraba, kardeş, kuzen ve yakın arkadaşlardan hayatınıza dair güzel destekler alacaksınız. 13 ve 17 Kasım harika tarihler.

18 Kasım’dan sonra evlilik ve ikili ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. İşler daha da yoluna girebilir. Bu tarihten sonra anlaşmazlıkları halletmenin daha kolay olduğunu görebilirsiniz.

25,26,30 Kasım’da aile sorumlulukları üzerine eğilmelisiniz. Özel yaşantınızda bazı hayal kırıklıkları olsa bile, ailenize önem vermek ve kendinizi bu alanda ortaya koymak önemli olacak.

5 Aralıktan sonra daha çok yakın çevrenizdeki olaylarla ilgileniyor olacaksınız. Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz ve ilişkileriniz devrede olacak.

9,14 Aralıkta, ailenize karşı gereken esnekliği ve rahatlığı gösterebileceksiniz.

10 Aralık’tan sonra çocuk konusundaki konuşmalar hızlanabilir. Ya da aşk hayatınıza kanalize olacak, aşkınızla iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu tarih sonrası daha çok aşkı yaşamak ve sevilmek isteyeceksiniz. Hayatınızda biri yoksa bu dönemde karşınıza çıkabilir. Güvensizliklerinizi biraz kırmaya çalışın.

11,17,24 Aralıkta sevdiklerinizle birlikte hayattan daha çok keyif alacaksınız.

11 Aralıktaki yeni ay, aile hayatınızla ilgili yeni kararlan devreye sokabilir. Ev ve aile hayatınızda önemli karârlar alacağınız, ev alım-satım işlerinizi başlatacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. Emlak alım-satım işlerinizi bu yeni aydan sonra yapın. Ya da hayatınızda önemli kararlar alacaksanız, 11 Aralıktan sonra devreye girsin.

22 Aralık ve sonrası artık aşkı yaşamak isteyecek, aşık olmasanız bile hayata aşkla ve keyifle bakmak isteyeceksiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar hayaünızda daha fazla yer etmeye başlayacak.

25 Aralık’taki dolunay, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinize dokunacak Onlara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Hatta aşk hayatınızı onlarla paylaşabilir ya da çeşitli etkinliklerde bulunabilirsiniz.

30 Aralık itibanyla evinizde yapılacak boya, badana, tadilat, tamirat gibi işler devreye girebilir. Yine bu dönemde evinizde bulunmak, misafir ağırlamak, vaktinizi evinizde geçirmek gibi etkiler altındasınız. Başak burcu eğitimi için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir