Başak Burcu Eğitim 2015

Başak Burcu Eğitim 2015

2015 Başak Burcu’nun Eğitimi

Satürn’ün eğitim alanınızdan ayrılmasıyla birlikte düşünsel olarak daha rahat bir dönem içinde olacaksınız. Eğitim korkularınız, çalışma zorunluluklarınız ortadan kalküğı için istediğiniz eğitimin üzerine daha rahat eğilebilirsiniz.

15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında, kısa dönem eğitim konularını gözden geçireceğiniz ve bu alanlarda son testleri yaşayacağınız bir dönem içinde olabilirsiniz. Zihinsel bakış açınızdaki olumsuzluklar ve her şeyi zor yoldan elde etmek fikri yeniden hayatınıza hakim olabilir.

basak burcu egitim

17 Mart’tan sonra eğitim hayatınızda güzel bir döneme giriş yapacaksınız. Derslerinizi sevecek, okul hayatınızdan keyif alacaksınız. Yine bu dönemde eğitmenlerinizle kuracağınız güzel ilişkiler sizi mutlu edebilir.

Nisan ayında eğitim hayatınızda gelişmeler olacak. 15 Nisan’da eğitim hayatınızda konuşma ve görüşmeler artmaya başlayacak Öğrenmekten zevk alacak, bazı kurs ve seminerlerden fayda sağlayacaksınız.

18 Mayıs’tan sonra eğitimle ilgili yeni kararlar ve başlangıçlar devrede olabilir.

27 Ekim civarında eğitimle ilgili planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

11 Kasım’daki yeni ay ilk, orta, lise eğitimi için harika bir dönemi müjdeliyor. Bu tarihten sonra okul hayatında güzel gelişmelerle karşılaşabilir, okulunuza karşı bir önyargınız varsa kaybolduğunu görebilirsiniz. 13-17 Kasım harika tarihler. Başak burcu sağlığı için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir