Başak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Başak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

2016 Başak Burcu Aşk Hayatı

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene aile hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz. Yaşayacağınız çoğu olay aile hayatınızı ve özel ilişkinizi etkileyecek. 23 Mart-26 Mayıs tarihlerinde aile hayatınıza, ev konusundaki girişimlerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

18 Haziran-10 Eylül tarihleri civarında, ortaklı işlerinizde, özel ilişkilerinizde ve aile hayatınızda kendinizi yetersiz ve güvensiz göreceksiniz. Bu tarihlerde büyük değişimlerden kaçınmak, sadeleşerek yolunuzda ilerlemek önemli olacak.

17 Nisan- 27 Mayıs arasında Mars’ın aile ve ev hayatınızda geriliyor olması, bu alanlarda bazı sıkıntıların ve sorunların ortaya çıkması ihtimalini kuvvetlendiriyor. Anlaşmazlıklara, iç mücadelelere ve sıkınülara açık olacaksınız. 27 Mayıs-30 Haziran arasındaysa yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir.

basak-burcu-evlilik-2016

5 Ocak’ta büyüklerinizle ve sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde birtakım hayal kırıklıkları, aldanmalar, sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

8 Ocak itibarıyla aşk hayatınızda birtakım aksilik ve sorunlara ay sonuna kadar hazırlıklı olmanız gerek. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize de bu süre zarfında dikkat etmelisiniz.

10 Ocak’ta oluşan yeni ay, özellikle aşk hayatınızda önemli kararlan karşınıza getirebilir. Bu süreçte hoşlandığınız ve ona doğru adım atmak istediğiniz bir insan varsa, kararınızı bu tarihten sonra vermek daha doğnı.

14-15 Ocak tarihinde aşk hayatınızda beş yıldızlı günler. Sevdiğiniz insanın konuşmalan, sizi güzel bir şekilde etkileyebilir.

18 Ocak yine güzel tarihlerden. Özellikle aile hayatınızda ilişkilerinizi biraz coşkulu ve abartılı yaşayabilirsiniz. Keyfinize diyecek olmayacak.

23 Ocak’ta aşk hayatınız daha da önemli hale gelmeye başlıyor çünkü ilişkilerinizde sevme ve sevilme ihtiyacınızın arttığı günler içine giriyorsunuz.

25-30 Ocak’ta artık aşk hayatınızda ve çocuklannızla olan ilişkilerinizde rahatlamaya başlayacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla romantik etkileşimler altında olacaksınız.

1 Şubat, özellikle aşk hayaUnızda ya da çocuklannızla fikir aynlıklanna meyilli olacağınız tarihlerden.

7 Şubat’ta özel hayatınızda aynlık etkileri söz konusu. Bu yüzden de sevdiğiniz insanla anlaşmaya ve doğnı iletişime önem verin.

10-14 Şubat tarihlerinde şansınız yüksek olacak. Sevdiğiniz insandan alacağınız keyifli teklifler, karşınıza gelecek çok güzel fırsatlar ayağınızı yerden kesebilir.

22 Şubat’taki dolunay, kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Özel hayatınız ile ilgili kararlar alacağınız bu günlerde kendi hayatınızda iyi denge kurmanız gerekebilir.

28 Şubat özellikle özel hayatınızda karşı tarafa karşı biraz yumuşak olacağınız tarihlerden. Fedakarlıklannız artabilir.

5 Mart itibanyla özellikle ortaklaşa işlerle ilgili önemli gelişmeler, konuşmalar gündeme gelebilir. Ortaklaşa işlere girmek aynı zamanda kariyerinizle ilgili önemli adımlar atmak bu süreçte önem kazanacak.

7, 8 Mart’ta aşk hayatınızda güçlü ve etkili hareket etmesini bileceksiniz. Hayatı keyifle algılayacak ya da sevdiğiniz insanla kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

9 Mart’taki Güneş tutulması, özellikle ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Özel ilişkilerinizde hızlı ve sürpriz gelişmeler bu tutulmayla beraber ön plana çıkacak. Bu süreçte sevdiğiniz insana karşı fedakar davranışlarınız ön plana çıkabilir.

12 Mart itibarıyla Venüs’ün ikili ilişkiler alanınıza gelmesiyle beraber, sevdiğiniz insanla duygusal bağlarınızı güçlendireceğiniz bir sürece gireceksiniz.

14 Mart’ta ikili ilişkilerde ve özel hayaünızda karşı tarafla anlaşmakta zorlanacaksınız. Bakış açınız biraz dar ve negatif olacak.

23 Mart’ta evinizde ve ailenizde üzerinize alacağınız sorumluluklar hayatı eğlenceli, daha keyifli, daha fırsatlı algılamanıza engel olacak. Bazı noktalarda ailevi sorumluluklar, fırsatlar ın farkına varamamanıza ya da bu süreçte hayatınızı istediğiniz gibi yaşayamamanıza sebep olabilir. Bu etkiye karşı da dikkatli olmalısınız.

25 Mart itibarıyla özellikle ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bir ilişkinin sonlanması, ilişkide tansiyonlu durumların ortaya çıkması söz konusu. Hem aşk hayatınıza hem de aile hayaünıza bu süreçten sonra bir parça da olsa dikkat etmelisiniz.

6 Nisan, özellikle aşk hayatınızda, çocuklannızla olan ilişkilerinizde para alışverişlerinize dikkat etmeniz gereken zamanlardan.

9-12 Nisan’da partnerinizle tutkulu bir birliktelik, size heyecan verecek. Bu günlerde evinizde bir anlamda huzur ve bereketin oluştuğunu ve ailenizde bulunan insanlarla da rahatlıkla anlaşabildiğinizi göreceksiniz.

17 Nisan itibarıyla, hayat eneğimizi temsil eden Mars, sizin ev, aile ve yuva alanlannızda yaklaşık bir ay boyunca gerilemesine başlıyor olacak. Aile hayatınızda özellikle erkeklerle anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız.

7-9 Mayıs, aşk hayatınızda oldukça romantik etkiler altında olacaksınız.

10,13,14 Mayıs tarihleri özel hayatınızdan keyif alacağınız tarihler.

27 Mayıs itibarıyla ev, aile ve yuva alanlannızda gerileyen Mars, artık yakın çevre alanlannıza kaymaya başlıyor. İletişimsel konularda birtakım aksilikler ve sorıınlar yaşamaya müsait olacaksınız. Ailenizdeki akraba, kuzen, kardeş gibi erkek figürleriyle bu süreçte anlaşmak kolay olmayabilir.

2 Haziran’da özel hayatınızda sevdiğiniz insanın birtakım davranışlarından kaynaklı birtakım hayal kırıklıkları, sıkıntılar, aldanmalar ve aldatmalar yaşamanız söz konusu olabilir.

4 Haziran’da bir yandan kendinizi iyimser hissederken bir yandan ailevi ilişkileriniz ve göz önünde bulunacağınız ortamlardaki ilişkilerinizde sıkıntılar ve sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

13 Haziran itibarıyla evlilik ve ikili ilişkiler alanınızın yöneticisi Neptün, gerilemesine başlayacak. Evliliğinizi, özel hayatınızı, ikili ilişkilerinizi bu süreç içinde daha içsel olarak algılamaya meyilli olacaksınız.

17 Haziran itibarıyla arkadaşlarınızla ilişkilerinizi kuvvedendirmek, sorunlarınızı halletmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek için uygun bir dönem.

18 Haziran, özel hayatınızda biraz sıkıntılı bir tarih. Hem aile hayatınızda hem de özel hayatınızda son birkaç aydır yaşadığınız bunalımların devreye girmesi söz konusu olabilir.

26 Haziran’da hem çocuğunuza hem de sevdiklerinize destek venneniz, onlardan da o gücü ve desteği hissetmeniz zor olmayacak.

30 Haziran’da arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize daha fazla ehemmiyet vereceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir.

Temmuz ayının ilk 15 günlük süresinde daha fazla ön planda olabilirsiniz. Sonrasındaysa daha fazla içinize kapanabilirsiniz.

4 Temmuz’da özellikle sosyal çevrenizi harekedendiren bir yeni ay oluşacak. Geleceğe yönelik planlarınızı bu yeni ay sayesinde devreye sokabilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşündüğünüz, organize ettiğiniz birtakım işler ve projeler varsa harekete geçebilirsiniz.

6 Temmuz tarihinde özellikle yakın çevrenizdeki bir insanla aranızda güzel bir elektriklenme ve bir çekim oluşabilir. Özellikle kalbi boş olanlar için bu tarih, keyifli tarihlerden biri.

7 Temmuz civannda özel hayatınıza dikkat etmek durumunda kalacaksınız.

8-10 Temmuz’da sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında denge kurmakta zorlanırken bir yandan da kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

12 Temmuz itibarıyla sosyal yaşamınızda kendinizi geri plana koyabilirsiniz. Platonik aşklar, gizli saklı ilişkiler daha fazla ilginizi çekmeye başlıyor.

14 Temmuz’da Merkür’ün kadersel alanınıza girmesiyle beraber arkanızdan konuşanların varlığında artışlar görülebilir ya da dedikodunuz yapılabilir.

20 Temmuz’da oluşan dolunayda aşk hayatınız önem kazanacak. Varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olayların arttığını görebilirsiniz.

22 Temmuz’dan sonra, gizli düşmanlıklara ve kıskançlıklara karşı dikkatii olmalısınız.

30 Temmuz itibarıyla sosyal olmak, iletişiminizi arttırmak, önemli konuşmalar ve anlaşmalar içine girmek önem kazanıyor.

2 Ağustos’ta oluşan yeni ay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Bu yeni ayı, özellikle hayatınızı zorlaştıran birtakım kötü alışkanlıklarınız varsa onlardan kurtulmak için devreye sokmalısınız.

5 Ağustos’tan sonra arük kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Başkalarıyla sosyalleşme arzunuz artmaya başlayacak, iyi ilişkiler devreye girecek, her zamankinden daha fazla ilişkilerinize önem vereceksiniz.

6, 7 Ağustos’ta özellikle ailevi ilişkilerinizde sorumluluklarınızla ilgili birtakım endişelerin, sinirsel gerginliklerin ve huzursuz ortamların söz konusu olduğunu görebilirsiniz.

13 ve 14 Ağustos aile ilişkilerinizde sıkıntı yaşayacağınız, sorunların su üstüne çıkacağı ve kendinizi bir anlamda yalnız hissedeceğiniz tarihler. Aynı zamanda özel hayaünızda birtakım hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemler su yüzüne çıkabilir.

24-26 Ağustos tarihlerinde özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde çok dikkatii olmalısınız. Aile hayaünızda eneıjinizde birtakım engellenmeler, aksilikler, sıkıntı ve sorunlar oluşabilir.

28, 29 Ağustos, şanslı günleriniz. Gezmek, dolaşmak, alışveriş yapmak, sosyalleşmek, insanlarla bir arada olmak, hayatın karşılaşacağınız şanslan ayağınıza getirmesi gibi durumlar sizi çok mutlu edecek. Hayat size bir yandan zorluklar verirken bir yandan da güzel açılımlarınız olacak.

30 Ağustos’ta Merkür gerilemesine başlıyor. Merkür sizin kişisel evinizde gerilediği için, bıı tarih ve sonrasında kişisel hayatınızda önemli kararlardan, önemli adımlardan, anlaşmalardan kaçınmanız yerinde olacak.

Eylül ayı, hayatınızı ilgilendiren konulara etki eden önemli bir parçalı Güneş tutulması ile başlıyor olacak. Hayatınızın bu tutulmayla beraber değiştiğine şahit olabilirsiniz. Kişisel başarılarınızla dikkat çekebilir, aynı zamanda yapacağınız işlerde kendinizi gösterme arzunuzun kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz.

2-7 Eylül tarihlerinde özel hayatınızda birtakım hayal kırıklıkları, dağılmalar, sıkıntılar, aldanmalar ve aldatmalara karşı hazırlıklı olun. Bir yandan da güçlü etkilerle yaratıcılığınızı, keyfinizi; eğlenceli konu ve olaylarla ortaya koymasını başaracaksınız.

10,12,13 Eylül’de, özellikle aile hayatınızda, yanlış ifadeden kaynaklı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

16 Eylül’deki parçalı Ay tutulmasında ikili ilişkilerinize, evlilik hayaünızda beklenmedik olaylara, süesli birtakım duygusal konulara hazırlıklı olmalısınız.

Özel hayaünızda çok önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar sonlanmayı içerebilir, yeni bir insanla yeni bir ilişki karan devrede olabilir.

23 Eylül itibanyla yakın çevreniz, akrabalannız ve kardeşlerinizle olan bağlanülarmız kuvvetleniyor. İletişim halinde olmayı seveceksiniz. Yakın çevrenizle beraber hareket ederek onlarla güzel, güçlü ilişkiler oturtmak isteyeceksiniz.

27 Eylül itibarıyla eneğinizi daha çok özel hayatınıza ve çocuklarınızla ilgili konulara kaydırmaya başlayacaksınız. Bu alanda mücadeleler de söz konusu olacak.

4 Ekim tarihinde yuvanız için sommluluklannızı bilerek hareket ediyor olacaksınız. Ailenize maddi yardımda bulunmak için uygun günler.

5-7 Ekim de, yakın çevrenizle olan bağlantılarınız yaratıcı, eğlenceli, keyifli ve bir o kadar da güçlü bir şekilde akacak.

23 Eldm’den sonra artık tam anlamıyla yakın çevrenize odaklanacaksınız. Akrabalannız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan ilişkileriniz ve bağlantılarınız önem kazanmaya başlayacak.

26, 27 Ekim, çok şanslı tarihlerden. Aile hayatınızda güzel teklifler, güzel açılımlar, güzel şanslar var.

29 Ekim tarihinde tehlikeli yerlerden, ortamlardan uzak durun, beklenmedik sürprizlerin eneğinizi zora sokmasına karşı tetikte olun.

30 Ekim’le birlikte ev, aile ve yerleşimle ilgili konular gündeminizde olacak.

3, 5, 7 Kasım’da aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz kuvvetli olacak. Bir arada olmaktan ve güçlü fikirlerinizi paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız.

18 Kasım’da, özel hayatınızda ve aile hayatınızda birtakım yanılgılar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

20 Kasım ihbarıyla artık ikili ilişkiler, evlilik ve özel hayatınızda şu son birkaç aydır yaşadığınız bazı sıkıntı ve sorunlar düzelmeye başlayacak.

21, 22 Kasım itibarıyla kimliğiniz ailevi konulara kayıyor. Aile büyüklerinizden biriyle fikir birliği içinde olduğunuz bir konunun önemli bir sorumluluğunu üstleniyor olacaksınız.

25 Kasım’da aşk hayatınızda karşı tarafa karşı biraz baskıcı, biraz sahiplenici, biraz da kıskanç tavırlarla yaklaşabilirsiniz.

29 Kasım’daki yeni ay ev, aile ve yuvayla ilgili konularda yeni başlangıç ve kararlan karşınıza getirecek. Ailenizle ilgili her tür konuda alacağınız kararlan bu yeni ay çerçevesinde yapmaya özen gösterin.

1 Aralık’ta özellikle özel hayatınızda sevdiğiniz insan ile ilgili konularda ya da sizin onun üzerinizdeki etkiniz konusunda birtakım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir.

2, 3 Aralık itibarıyla çocuklarla ilgili konularda, eğlence hayatınızda, hobisel, sportif faaliyetlerde ve aşk hayatınızda kendinizi ifade etmeye başlıyorsunuz.

9 Aralık şanslı tarihlerden. Ev ve aile hayatınızda başan şansınız yüksek olacak.

14 Aralık’taki dolunay zamanı, kariyeriniz ve aileniz arasındaki dengeyi iyi konmalısınız. Aynı zamanda eşinizin ailesi ve kendi aileniz arasındaki çekişmeler, stresler veya birtakım gergin durumlar bu dolunayda devreye girmeye başlıyor.

25 Aralık çok keyifli tarihlerden. Özellikle aile hayaünızda yapmak istediğiniz her tür iş için ilişkilerinizi devreye sokacaksınız. Bir yandan çok güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza çıkacak.

27, 29, 31 Aralık’ta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla keyifli günlerdesiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir