Başak Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Başak Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Başak Burcu İş Hayatı

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene Jüpiter’den alacağınız etkilerle, çalışarak ve kendinizi işinizde göstererek önemli fırsaüar yakalayabilirsiniz. Yılın ikinci yansında 9 Eylül’den sonra parasal konularda oldukça şanslı ve fırsatlı bir döneme gireceksiniz. Maddi konularda eliniz bollaşacak. Uğraşlarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. 18 Ağustos’taki tutulma iş ve hizmet alanlarınızda oluşacak. Bu tarih civarında işinizde önemli değişimlere, duygusal konu ve olaylara açık olmalısınız.

basak-burcu-para-2016

Kişisel girişimleriniz için 1 Eylül tarihinde oluşan Güneş tutulması sizi destekleyecek.

2 Ocak’ta, iş hayatınızda becerileriniz önem kazanmaya başlıyor, işinizle ilgili konularda önemli konuşmalar ve görüşmelerin de gündeme geldiğine şahit olabilirsiniz.

3 Ocak’ta, bilgisayar sektöründe bir işiniz varsa, bu konularda eneıjinizi tam anlamıyla etkili ve konsantre bir şekilde ortaya koymaya başlayacaksınız.

8 Ocak’a kadar işinizde ufak tefek sıkıntılara, aksiliklere, yanlış ifadelere, yanlış anlaşılmalara açıksınız. Bu süreçte önemli projelere başlamamalısınız.

13 Ocak keyifli tarihlerden. Ortaklaşa parasal konularda ilişkileriniz kuvvedi çalışacak ve kendinizi iyi hissediyor olacaksınız.

20 Ocak’ta iş hayatınız önem kazanmaya başlıyor. Daha doğrusu kendinizi iş hayatınızda göstermek önem kazanacak.

24 Ocak’taki dolunay, özellikle beklenmedik konularda bir işin iç yüzünü ortaya çıkartabilir. İş hayatınıza daha fazla kanalize olmanız gereken bu süreçte beklenmedik konu ve olaylarla uğraşmak zaman zaman iş ilişkilerinizde de dalgalanmalara sebebiyet verebilir.

25-30 Ocak’ta artık kendinizi gerek kariyerinizde gerek kişisel alanlarınızda daha iyi ifade edeceksiniz. Artık plan ve projeleriniz için harekete geçmek ve anlaşma yapmak adına keyifli zamanlar.

1 Şubat’a dikkat edin ve bu hafta başı önemli anlaşmalardan ve risk içeren işlerden kaçının.

8 Şubat’taki yeni ay, iş konularında yeni kararlan ve başlangıçlan hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçten sonra yeni bir işe başvurabilir ya da var olan işinizde şanslı etkiler altında olabilirsiniz.

10-14 Şubat tarihleri şansınızın bol olduğu zamanlar. Iş hayatınızdaki konuşma ve görüşmeleri hızlandırabilirsiniz.

3 Mart’ta parasal konularda iş hayatınızda olumlu etkiler altında olacaksınız.

5 Mart itibarıyla ortaklaşa işlere girmek, aynı zamanda kariyerinizle ilgili önemli adımlar atmak bu süreçte önem kazanacak.

9 Mart’taki Güneş tutulması ile birlikte ortaklaşa işlerde, hızlı ve sürpriz gelişmeler, ön plana çıkacak ortalıklar, iş konulannda anlaşmalar gündeme gelebilir. Yeni fikirlere açık olmak, daha geniş alana yayılabilme imkanı da bu tutulmayla beraber devrede olacak.

22 Mart itibanyla önünüzdeki iki haftalık süreçte banka, kredi, vergi, faiz, stopaj, prim gibi konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak.

23 Mart’ta parçalı Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu Ay tutulması sizin para evinizde gerçekleşecek. Parasal durumunuzda veya diğer kişilerle mali ilişkilerinizde hızlı ve tedirgin edici şekilde gelişen durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Ortaklaşa parasal konulann ön plana çıkacağı, alacak-verecek dengenizin önemli olduğu bir aya giriş yapıyorsunuz.

7 Nisan’da oluşan yeni ayda, ortaklaşa parasal konularda yeni kararlar ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Bir yandan borç almak, kredi çekmek, sigorta, prim gibi konularda kararlar almak için de uygun olacaksınız.

14 Nisan’da eğitimsel konularda ya da medya alanında bir işiniz varsa, bu süreçte önemli bir anlaşmaya imza atabilirsiniz.

19 Nisan, bir anlamda risk içeren parasal işlerinizde hareket etmemeniz ve ilişkilerinizde de güç çekişmelerine girmemeniz gereken zamanlardan.

22 Nisan’da oluşan dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, medyayla ilgili konularda da önemli sonuçlar bu dolunay ile beraber karşınıza çıkabilir.

28 Nisan itibarıyla Merkür, yabancılarla yapılacak işler ve seyahat alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Yabancılarla yapılacak işlerinizde kendinizi istediğiniz gibi ifade edememeniz de Merkür’ün gerilerken başınıza getirecekleri arasında. 22 Mayıs’a kadar önemli anlaşmalar yapmaktan kaçının.

30 Nisan’dan sonra tam anlamıyla seyahatleriniz önem kazanıyor. Uzun yolculuklardan, yeni tekniklerden, yeni deneyimleri öğrenmekten keyif alacağınız bir döneme gireceksiniz.

3 Mayıs, hayatınızı geliştirecek konularda çok güzel şanslara ve tekliflere açık olacağınız tarihlerden.

10,13,14 Mayıs tarihleri kreatifve sanatsal işlerinizde kendi gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyacağınız ve iş anlaşmalarına imza atacağınız tarihler.

20 Mayıs itibarıyla geleceğinize yönelik her tür işiniz için güzel etkiler altına giriyorsunuz. Amaçlarınızı da gözden geçirmek yine bu süreçte önemli.

24 Mayıs itibarıyla artık tam anlamıyla kendinizi gösteriyor olacaksınız. İstediğiniz bir zam, terfi, prim gibi konular varsa bu konuları patronlarınız ve üsderinizle konuşmak için uygun bir zaman dilimi içinde olacaksınız.

5 Haziran’daki yeni ay, kariyer hayatınızda önemli karar ve başlangıçları uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Bu yeni ay ile beraber bazı işlerinizde bitişler görülürken bazı noktalarda da çok güzel şanslar yakalayabilirsiniz.

12-13 Haziran itibarıyla kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi göstermek, ifade etmek, daha fazla konuşmak isteyebilirsiniz.

14 Haziran, keyifli tarihlerden. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz.

20 Haziran, özellikle ortaklaşa adım atılacak işlerinizde yanılgıların oluşacağı ve bazı işlerinizde bozulmalann, çözülmelerin, sıkıntıların ve sorunların gündeme geleceği tarihlerden.

27 Haziran tarihi itibarıyla beklenmedik ortak para gücü oluşturacak bir iş, yeni teknikler, yeni konuşmalar, yeni işler devrede olacak.

5 Temmuz, olumlu tarihlerden. Ortaklaşa işlerinizde sosyal çevrelerden alacağınız destek büyük olacak.

7 Temmuz’da maddi konularda geleceğe yönelik işlerinizde birtakım sıkıntı ve problemler oluşabilir.

8-10 Temmuz’da hayatınıza ve geleceğinize yönelik, geleceğinizi ilgilendiren çok güzel anlaşmalar, sözleşmeler, iş ve sosyal çevre fırsadan karşınıza gelmeye başlıyor.

11 Temmuz’da parasal konularda, sosyal ortamlarda dikkatii adımlar atmakta fayda olacak. İletişimsel işlerinizde bu tarihte güzel başarılar yakalamanız söz konusu.

14 Temmuz’da Merkür’ün kadersel alanınıza girmesiyle beraber yalnız çalışmak, çok fazla kalabalıklar içinde bulunmamak size daha fazla avantaj sağlayacak.

17 Temmuz’da yakın çevre ve iletişimsel konularda gücünüzü ortaya koyacaksınız. Hırslı yapınızla iletişim, saüş, reklam, pazarlama, organizasyon, ulaşım, bilgisayar işlerinizde kolaylıkla harekete geçebilirsiniz.

22 Temmuz’dan sonra tam anlamıyla kendinizi geri plana çekmeniz önemli. Bu süreçte harekete geçmemeniz gerekiyor. Önemli girişim kararlan almamanız ve riskli girişimlerde bulunmamanız faydalı olacak.

2 Ağustos’ta Aslan burcunda oluşan yeni ay, diğer burçlann aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Önemli plan ve projelerinizi konuşmak ve anlatmak sizi heyecanlandırabilir ama karşınıza ne gelirse gelsin bu yeni ayda hareket etmemeye özen gösterin.

18 Ağustos’ta parçalı Ay tutulması yaşanacak. Bu yüzden iş koşullannız ve çalışanlannızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Bu Ay tutulmalarıyla beraber, birlikte çalıştığınız insanlar varsa onlarla ilgili beklenmedik durumlar ve günlük, nıtin işlerinizde birtakım aksamalann, birtakım iniş-çıkışlann oluşması söz konusu olabilir.

30 Ağustos tarihi önemli bir tarih. Bu tarihte Merkür gerilemesine başlıyor. Bu tarih ve sonrasında iletişimsel ve kariyerinizle ilgili konularda birtakım aksilikler ve sıkıntılara açık olacaksınız.

2 Eylül şanslı tarihlerden. Karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürebilir.

9 Eylül itibarıyla Jüpiter bir yıl boyunca (önümüzdeki senenin eylül sonuna kadar) parasal konularda çeşitli fırsatları karşınıza getirecek. Bu sene başlattığınız ve giriştiğiniz bütün girişimlerinizin parasal karşılığını ve tam anlamıyla hak ettiğinizi alıyor olacaksınız.

16 Eylül’deki parçalı Ay tutulmasında, ortak iş yaptığınız konularda beklenmedik olaylara, stresli birtakım duygusal sorunlara hazırlıklı olmalısınız.

17,19 ve 21 Eyhil’de maddi konularda güzel getiriler söz konusu olabilir. Fakat 18 Eylııl, parasal konularda anlık kararlar almamanız ve çok ciddi harcamalarda bulunmamanız gereken süreçlerden.

26 Eylül tarihi özellikle parayla ilgili konularda beş yıldızlı günlerden. Karşınıza çok önemli bir para fırsatı, bir iş fırsatı, bir maddi kazanç fırsatı çıkabilir ve paranızın bu tarihten sonra çoğaldığını görebilirsiniz.

Ekim ayına parasal konularınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Hemen ayın başında para evinizde oluşan yeni ay, maddi konulardaki kararlarınızı ve özellikle düşüncelerinizi uygulamanız gereken bir zamana dikkat çekmekte.

5-7 Ekim’de, riskli para yaUnmlarından uzak durmalısınız. Parasal konulan iyi organize etmeniz, planlı hareket etmeniz, harcamalarınızda akıllıca davranmanız önemli.

11 Ekim’de güzel bir para teklifi karşınıza gelecek. Kendinizi bir anlamda iyi hissediyor olacaksınız, planlannız iyi akacak.

13 Ekim’de borsada yatınm yapanlar, acele kararlar almaktan ve özellikle de riskli adımlar atmaktan uzak durmalı.

16 Ekim’deki dolunay, ortaklaşa para alanlannızda gerçekleşiyor. Parasal konularda birtakım girişimleri ay başında başlatmıştınız, şimdi bu dolunay ile beraber, bir anlamda bu başlattığınız işlerin karşılığını almaya hazırlanıyorsunuz. Bu süreçte karşınıza gözden kaçırdığınız bir ödeme ya da bir borç çıkabilir.

20 Ekim tarihinde özellikle parasal konularda birtakım sıkıntılar ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

3,5, 7 Kasım’da sanatsal işlerinizde iletişiminizi istediğiniz gibi ortaya koymayı başaracaksınız.

9 Kaşım itibarıyla girişimleriniz adına iş hayatınızla ilgili konular daha fazla önem kazanacak. Eneıjinizi bu alanlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Yine bu alanlarda birtakım mücadeleleriniz de söz konusu olabilir.

14 Kasım’da oluşan dolunayda iş hayatınızda, yabancılarla yapacağınız işlerde, seyahat ve medya konularında önemli sonuç ve kararlara ulaşıyor olacaksınız.

21, 22 Kasım itibarıyla maddi konularda şanslı olacaksınız, eliniz bollaşacak.

9-12 Aralık’ta ortaklaşa parasal konularda birçok beklenmedik fırsatı hayatınıza katacaksınız.

14 Aralık’taki dolunay, kariyer hayaünızı etkileyecek. Kariyerinizde iniş-çıkışlar ya da birtakım stresli durumlar söz konusu olabilir.

29 Aralık’ta para konularında hayatınız daha hızlı ve verimli, istediğiniz şekilde akmaya başlayacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir