Başak Burcu Eğitim Hayatı 2016

Başak Burcu Eğitim Hayatı 2016

2016 Başak Burcu Eğitimi

EĞİTİM

27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars’ın eğitim, öğrenim alanlannızda geriliyor olması, bu alanlarınızda bazı sıkınü ve sorunlan artürabilir. Erkek figürleriyle anlaşmak kolay olmayacak, iletişimsel konularda kendi eneğinizi ve gücünüzü ortaya koymakta zorlanacaksınız. Daha önceden yaşadığınız bir sıkıntı veya sorun yeniden gündeme gelebilir. Bu süreçte eğitiminize çok dikkat edin. Bu sene eğitim hayaünız; aile hayaünızda yaşadıklannız ve sağlık sıkıntılan nedeniyle zaman zaman bölünebilir.

basak-burcu-egitim-2016

14 Nisan’da eğitimsel konularda çok güzel teklifler alabilirsiniz. Başanlannızın sonucunda insanların veya eğitmenlerinizin gözü sizin üzerinizde olabilir. Okul takımıyla başanlara imza atabilirsiniz.

19 Nisan itibanyla arük eğitimsel konularda yapılacak olan işlerde kimliğinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Eğer bir öğrenciyseniz bu süreçte derslerinize ve kendi seçtiğiniz alanınıza olan ilginizin daha fazla arttığına şahit olabilirsiniz. Kendinizi geliştiren bir insansanız bu tarih ve sonrasında işler daha da hızlanabilir.

30 Nisan’dan sonra eğitim, öğrenim, kurs konularında şans sizden yana.

3 Mayıs’ta, eğitim konulannda kendinizi gösterebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yanm kalmış bir eğitim, kurs ya da seminer, yeniden gündeminize yerleşebilir.

14 Kasım’da oluşan dolunayda, karşınıza gelmiş eğitim fırsatlannda önemli sonuç ve kararlara ulaşıyor olacaksınız.

2, 3 Arakk’ta öğrenmeye fırsat bulamadığınız konular varsa bu alanlarda bilginizi genişletmenin ve öğrenmeye başlamanın tam zamanı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir