Başak Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Başak Burcu Sağlık 2016 Yorumları

2016 Başak Burcu Sağlığı

SAĞLIK

Yıl genelinde Jüpiter’den alacağınız etkiyle sağlığınızda çok ciddi sorunlarla karşılaşmayabilirsiniz ama zorlanacağınız tarihler olacak. Özellikle 23 Mart- 26 Mayıs tarihlerinde aile hayatınıza ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Haziran-10 Eylül tarihleri civarında, sağlıkla ilgili konular hayatınıza yerleşebilir. Ya da bu dönemde yaşadıklarınız sonucunda fiziksel olarak sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. 18 Ağustos’ta sağlık alanlarınızı etkileyecek bir tutulmayla karşı karşıyasınız.

basak-burcu-saglik-2016

2 Ocak’ta, sağlığınızla ilgili konulan da gözden geçireceğiniz ve bir anlamda kontrollerinizi yaptıracağınız bir dönem içinde olacaksınız.

17 Şubat’tan sonra sağlığınızda güzel gelişmeler olacak. Sağlığınız iyileşebilir ve yemekten, içmekten keyif alabilirsiniz.

22 Şubat’taki dolunayla birlikte özellikle bedensel sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

18 Haziran’da aile hayatınızda, belki partnerinizin belki ailenizden bir büyüğün fiziksel sağlığı da devrede olabilir. Bu konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

22 Temmuz’dan sonra sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Bağışıklık sisteminiz biraz düşük çalışacak. Kalbinizi çok fazla yoracak aktivitelerden uzaklaşmanız önemli.

6, 7,13,14 Ağustos tarihlerinde, özellikle estetikle ilgili uygulamalardan kaçının.

18 Ağustos’ta meydana gelecek parçalı Ay tutulması ile birlikte sağlığınızın bozulması sizi fazlasıyla yorabilir. Bu süreçte asabiyete karşı dikkadi olun. Tansiyon iniş-çıkışlan, dolaşım sistemindeki birtakım rahatsızlıklar devrede olacak.

24-26 Eylül’de bir aile büyüğünüzün sağlığı ile ilgili konularda birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

27 Eylül itibanyla, varsa çocuğunuzun sağlığıyla ilgili konu ve olaylar önem kazanabilir.

9 Kasım itibanyla artık eneıjiniz değişmeye başlıyor. Sağlığınızla ilgili konular daha fazla önem kazanacak. Dolaşım sisteminizi hareketlendirmek üzere yürüyüşler yapmak, dolaşmak, gezmek, bir anlamda beyninizi de çalıştıracak birtakım sportif faaliyetler içine girmek sizi mutlu edebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir