Boğa Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Boğa Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Boğa Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Senenin ikinci yarısında, aşk, hayatınızın önemli bir parçası haline gelmeye başlayacak. Aşkı hissedecek, yaşayacak, yaşadığınız veya yaşayacağınız aşkların sizi daha fazla geliştirdiğini göreceksiniz. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız,

11 Ağustos’tan sonra yıldızlar sizden yana olacak. 25 Temmuz’dan eylül ayının ilk haftasına kadar, eski aşk konularına, ailevi konularda bazı ilişki aksamalarına açık olacaksınız. Bu dönem ilişkilerinize gereken özeni gösterin ve aşırı eleştiriden kaçının.

Ocak başında oluşan dolunay, yakın çevrenizdeki konu ve olayların hızlanmasına ve gündeme gelmesine neden olabilir. Akraba, kardeşleriniz veya yakın çevrenizde bulunan insanlarla olan ilişkilerinize bu dolunay zamanı hassas yaklaşmalı ve onlara gereken zamanı ayırmalısınız.

12 Ocak’ta arkadaş ve sosyal çevrenize enerjinizi akıtmaya başlayacaksınız. Daha fazla arkadaşlarla yapılacak işler ve planlar oluşabilir ama bir yandan da bu dönem içerisinde sadece onlan düşünmemeli ve enerjinizi sadece sizden yardım isteyen insanlar için kullanmamalısınız.

Şubat ayında eski işlerinizle meşgul olurken, bir yandan da sosyalliğiniz yüksek olacak. Organizasyonlar, davetler, katılacağınız grupsal aktiviteler-de ayın ortalarına kadar kendinizi ortaya koyacaksınız.

boga burcu evlilik

4 Şubat ve birkaç gün boyunca ailevi konularda hassaslıklara açık olmalısınız. Daha fazla dış dünyayla ve diğer insanlarla ilgilenmeniz gerekirken, bu dönemde ailenize vakit ayırmak sizi yorsa bile, bunu yapmaktan kaçınmayın, gerçek huzur ve sevginin yuvanızda olduğunu gözden kaçırmayın. 11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızda, kariyerinizde ve parasal konularda yaşadığınız sıkıntılara elveda diyebilirsiniz.

Ayın üçüncü haftasından sonra sosyalliğinizde ve enerjinizde geri çekilmelere hazır olun. Biraz dinlenmeli ve ruhunuza vaktinizi ayırmalısınız. Geri planda olacağınız her tür iş sizi mutlu edebilir.

22 Şubat’tan sonra karşınıza çıkacak bir ilişki size biraz gizemli gelebilir. Daha doğrusu gizli sakk ilişkiler, platonik sevgiler daha fazla ilginizi çekecek Evliyseniz bu döneme dikkat edin, kendinizi ve evliliğinizi tehlikeye atmayın.

Mart ayında iş ve kariyer hayatınızda güzel etkileşimleriniz olacak. Sizi gaza getiren, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan birtakım iş koşulları aile hayatınızda da barışı ve huzuru sağlayabilir. Bu süreçte ailenizdeki insanlara tutamayacağınız sözler vermekten kaçının, işten arta kalan vakitlerinizi daha fazla evinizde ve yuvanızda geçirmek isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz yüksek olacak.

5 Mart’taki dolunay aşk hayatınızı önemli hale getiriyor. Seyahatlerde, eğitim alanlarınızda arkadaş çevrenizin de katkısıyla aşkı doyasıya yaşayabilir, bazı riskler almaktan korkmayabilirsiniz.

17 Mart ve civarında daha az tanıdığınız, samimi olduğunuz insanlarla çekişmemeye özen gösterin. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir.

17 Mart itibarıyla artık kendinizi daha çok göstermek isteyeceksiniz. Saç değiştirmek, kıyafet almak, alışveriş yapmak, kendinizi güzelleştirmek için daha fazla vakit harcamak isteyebilirsiniz. Kendinizi güzelleştirmekten korkmayın.

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması arkadaşlıklarınızı ve sosyal çevrenizi etkileyecek. Yeni çevreler, yeni insanlar, yeni ortamlar içine girebilir ve geleceğinizi hızlı olaylarla şekillendirebilirsiniz.

21 Mart ve sonrasında enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardmdan dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanınızı bekleyin. Zamanı geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde akıtabilirsiniz.

22,24,25,30 Mart, kişisel seçimleriniz için harika tarihler.

Nisan başında kendinize ve ruhunuza yapacağınız yatırımlar hayata bakış açınızı genişletebilir. Etrafınızda olup biten olaylan gözlemleyecek ve sgpuçlara ulaşacaksınız. Bu ay bilinçaltınızda temizlik yapmalı, gereksiz yere biriktirdiklerinizi, içinize attıklarınızı düşünmeli ve kendinizi rahatlatacak yollar bulmalısınız.

8 Nisan’dan sonra ev hayatınızda ve ailevi konularda şansı ve mutluluğu daha çok üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Kafanızdaki ev planlarınızı uygulayabilir, kredi başvurularını gözden geçirerek kendi bütçenize en uygun olanım seçebilirsiniz. Yalnız bu işler için 15,19 Nisan tarihlerinden uzak durun.

22 Nisan, ev alım-satımı için uygun bir gün. Yine ailenizle olan paylaşımlarınız sizi çok mudu edecek.

4 Mayıs’ta oluşan dolunay, özel hayatınızda bazı etkiler yaratabilir. Bu dolunayda sevdiğiniz insanla güzel planlar devreye girebilir. Kendinizi mudu ve şanslı görebilirsiniz.

8 Mayıs’tan sonra akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Onlarla daha fazla iletişiminizi arttırarak, bağlarınızı güçlendirebilirsiniz; kaldı ki siz de bu dönemde bunu istiyor olacaksınız. Onlarla olan ilişkilerinize 22, 25 Mayıs’ta dikkat edin.

8 Mayıs’tan sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarından biriyle uğraşıyorsanız, bu alanlarda güçlü ve etkili ilişkiler içinde olabilirsiniz. Yazmayı ve konuşmayı sevecek, çevrenize ve ailenize yardım etmekten mutluluk duyacaksınız.

5 Haziran ve sonrası evinizde misafir ağırlamak, evinizin ihtiyaçlarım karşılamak, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi işlerle uğraşmak için uygun günler olacak. Hele ki 6, 8, 20 Haziran tarihlerinde ev ve aile hayatınızdaki keyfiniz ikiye katlanabilir. Parasal getirilerinizi ev hayatınıza aktaracaksınız.

15 Haziran’dan sonra, evlilik ve ikili ilişkilerinizde son kez tamamlanması gereken konulara odaklandığınızı fark edebilirsiniz. Partnerinizin sorumluluklarının ve yaşadığı dönüşümlerin hayatınızdaki etkisini incelemek için bu süreçten kesinlikle faydalanmalısınız.

21 Haziran’dan sonra iletişimsel faaliyetleriniz artmaya başlayacak Kendinizi akraba ve kardeşlerinizle ilgili konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. 24 Haziran’dan sonra onlarla olan iletişiminiz hızlamrken bir yandan da ufak tefek sürtüşmelere açık olun.

Temmuz başında tam da istediğiniz, hayalini kurduğunuz o eve sahip olmak inanın hiç zor değil. Ailenizdeki bolluğun ve bereketin artmasıyla, kendinizi iyi hissetmenizle birlikte beraber alınacak kararlara odaklanacaksınız. Yine evinizde yenilikler yapmak istiyorsanız zorlanmadan bu yenilikler devreye girebilir. Bu alandaki işlerinizi ay sonuna bırakmayın ve ay başındaki olumlu enerjilerden yararlanın.

2 Temmuz’da, uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi keyiflendirebilir.

25 Temmuz’da aşk evinizde gerilemesine başlayan Venüs eski, bitmemiş aşk meselelerini hayatınıza taşıyabilir. 31 Temmuz’a kadar aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde dikkatli adımlar atın. Dikkatsiz atılacak adımlar ve bazı konuların ortaya çıkmasıyla beraber, ev ve aile hayatınızdaki ilişkilerinizde tüm ağustos ayı boyunca sorunlar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

31 Temmuz’dan sonra evinizi değiştirmeye, yeni eşyalar almaya ve tadilat gibi işlere kalkışmamaya özen gösterin.

31Temmuz’daki dolunay, iş ve kariyer hayatınızı etkiliyor olacak. İş ha-yaünızda, davranışlarınızın sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Önemli bir iş karşınıza gelebilir veya var olan ilişkinizde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz.

31 Temmuz’daki dolunayda anne-baba ilişkilerinize ve aile hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek Çekişmelerden uzak durun.

Ağustos ayında ailevi konular, eski çözülmemiş meseleler, konuşmalar hayatınızda yer edebilir. Özel hayatınızda partnerinizden aradığınız desteği bulamayacağınız gibi, çekişmeler ve bazı sorunların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Özellikle 3, 5,6 Ağustos günleri, ilişkiniz açısından en tehlikeli tarihler.

7 Ağustos sonrasmda aşk hayatınızı mercek altına alabilir, sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz; yalnız eleştiri mekanizmanız çok fazla devrede olmamak

11 Ağustos’ta aşk evinize giren Jüpiter, size bu alanda şans sunabilir.

Aşkı, çocuk oluşumlarını, sanatsal işleri destekleyecek ve büyütecek olan Jüpiter, Başak burcunda çalışma azminizi de artıracak Mütevazı adımlar sizi ödüllendirebilir.

14 Ağustos’ta yeni ayla beraber artık ailevi konularda gözden geçirdikleriniz ve yaşadıklarınız sonrasında yeni kararlar alabilirsiniz.

15,19 Ağustos af dilemek, sevdiklerinizle aranızı düzeltmek, sorunlarınızı halletmek için uygun günler ama ne yazık ki sorumluluklarınızdan kaçmamalı ya da karşı tarafın da en az sizin kadar buna istekli olması gerektiğini unutmamaksınız.

23 Ağustos itibarıyla aşk, sevme ve sevilme ihtiyacı, hayatınızın önemli bir parçası olmaya başlayacak. Evliyseniz, çocuğunuzla olan ilişkileriniz sizin için önem kazanmaya başlıyor. 27 Ağustos’ta çocuğunuzla olan ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir veya yeni biriyle güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Eylül başında kadın-erkek ilişkilerinizi bir düzene oturtabilir ve eğlenceli konulara odaklanabilirsiniz. Nihayetinde 6 Eylül’de düz hareketine dönecek olan Venüs, ilişkinizdeki zorlanmaları geride bırakmanızı sağlayabilir. Artık sevginizi daha rahat gösterebilecek, sorgulamaları geride bırakacaksınız.

13 Eyiül’deki parçalı Güneş tutulması aşk evinizde oluşuyor. Bu tarih ve sonrasında aşk hayatınızda yeni oluşumlara açık olabilir, çocuk istiyorsanız çocukla ilgili kararlar içinde olabilirsiniz.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Kadersel temalara açık olacaksınız. Bu yüzden karşınıza gelecek olan olayları kısa vadede değil de, uzun vadeli olarak değerlendirmeye bakın. Belki ilk etapta neyin, niçin olduğunu anlamanız zor olabilir ama bu süreç geçtikten sonra olayların hayatınızı nasıl şekillendirdiğini gayet güzel göreceksiniz.

Ekim ayının başlarında aşk hayatınızda aktif ve şanslı etkiler altında olacaksınız. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınız sizi bu alanlarda yanıltabilir.

ilişkinizdeki sorunlar 11,17 Ekim’de önünüzü tıkayabilir. Bu günlerde kendinizi yalnız ve sevgiye aç hissedebilirsiniz.

23 Ekim’le birlikte özel hayatınıza fokuslanmanız gerekebilir. Şartların karşı tarafın elinde olacağı bir ay sizi bekliyor. Aşkta olumlu zamanlarınız 18,

23,25,30 Ekim tarihleri.

Ay sonundaki dolunay, ikili ilişkiler ve kendi kişisel kararlarınız arasında gidip gelmenize neden olacak. İşleri biraz oluruna bırakırsanız şansınız daha yüksek görünüyor.

Kasım ayında kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Aşk hayatınızın bir parçası durumunda ve özel ilişkilerinizde aradığınız mutluluğu bulmanız hiç zor olmayacak. Bir yandan da çocuk oluşumları veya varsa çocuğunuzla ilgili konular da size mutluluk verebilir. 2,3,6,11 Kasım mutluluk tarihleriniz.

8 Kasım’dan sonra işinizi daha çok seveceksiniz. Kuracağınız güzel ilişkilere odaklanın ve kalıcı adımlar için harekete geçin. Birkaç gün sonra Mars’ın da ziyaretiyle, iş mücadeleleriniz; güzel ve anlamlı ilişkilere dönüşebilir.

11 Kasım’daki yeni oluşumlarla özel hayatınız için güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yeni ay aşk hayatınızda size şansı ve mutluluğu vadediyor. 13-17 Kasım, sorunlarınızı konuşmak, romantizm yapmak ve birbirinizi daha iyi anlamak için harika günler.

Önemli sorumluluklar ay sonunda yeniden devrede olacak. Ortak para alanlarınızda üstleneceğiniz sorumluluklar hayaü biraz dar algılamanıza neden olsa bile, özel hayatınızdaki güzel geüşmeler parayı çok da dert etmemenize neden olabilir.

Yılın bu son ayında aşk hayatınız için parasal harcamalarınız hızlanabilir. Sonradan düşünmemek için paranızı biraz kontrol altında tutmaya çalışın. 17-19 Arahk’ta sevdiğiniz insanla planlarını kuracağınız bir seyahat gündeme gelebilir. 24 Aralık’ta ilişkinizi bir üst seviyeye çekmek için bir evlilik veya nişan teklifi alabilirsiniz. Hayat sizi birçok açıdan destekleyecek. Gelecek planlarınızı bu dönemde hızlandırın. 2015 boğa burcu eğitimi yazımızı okuyabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir