Boğa Burcu Eğitim 2015

Boğa Burcu Eğitim 2015

2015 Boğa Burcu’nun Eğitimi

Ocak ayında eğitim hayatınızda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. İstediğiniz bir seminer ya da kurs, düşündüğünüz iş alanları için sizi yukarılara taşıyabilir. Özellikle 5 Ocak’taki dolunay, eğitimsel konularda bazı dengeler kurmanız adına önemli olabilir.

14 Mart’tan sonra eğitim konularınıza veya akademik hayatınıza çekidüzen vermek, kendi kişisel tercihlerinizi gözden geçirmek adına uygun bir zaman dilimine gireceksiniz. Eğitiminizde duraksamalar ve bazı aksamalar yaşarsanız, nedenlerini iyi araştırmalı ve düzeltmek için harekete geçmelisiniz.

boga burcu egitim

17 Mart, eğitim hayatınızda öğretmenleriniz veya eğitmenlerinizle bazı çekişmeler içinde olacağınız ve onların sözlerine ve davranışlarına tepkiler vereceğiniz bir dönem. Sizinle uğraşanlar olacağından bu süreci temiz ve risksiz adatmak sizin için önemli olmalı öğrenci Boğalar.

6 Mayıs’ta güçlü ve sizin hayatınızda etkili olan insanlar eğitim konularında sizi sonuna kadar destekliyor olacak.

2 Temmuz ve birkaç gün boyunca seyahat ve eğitim konularınız hızlanacak. Uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler de sizi keyiflendirebilir. 2015’te boğa burcu sağlığı konumuzu inceleyeniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir