Boğa Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Boğa Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Boğa Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

4 Nisan’daki tam Ay tutulması işiniz ve hizmet alanlarınızla ilgili konu ve olaylan hızlandıracak Bir iş değişikliği, iş sonlanması, yeni bir projeye başlama veya yeni bir işe başvurma gibi durumlar bu tarihten sonra devreye girebilir.

26Temmuz’dan sonra kariyerinizi gözden geçirmek, işinizde yolunda gitmeyen alanları keşfetmek ve kariyer planlamalarınızı oluşturmak için uygun bir dönem içine giriyor olacaksınız. Bu süreçte kariyerinizde bazı yavaşlamalar ve sorunlarla karşılaşırsanız, hatalarınızı iyice gözden geçirerek iş hayatınızı yeniden yapılandırın.

Ocak ayında seyahatleriniz, yabancılarla yapılacak işleriniz ve kariyeriniz ön planda olacak.

5 Ocak’tan sonra işinizde, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. önemli projeler dillenebilir ve bu dönem içerisinde fikirleriniz görünür hale gelebilir. Kuracağınız iyi ve kaliteli ilişkiler bu ay kariyerinizde çok işinize yarayacak.

12 Ocak’ta arkadaş ve sosyal çevrenize enerjinizi akıtmaya başlayacaksınız. Daha fazla arkadaşlarla yapılacak işler ve planlar oluşabilir ama bir yandan da bu dönem içerisinde sadece onlan düşünmemeli ve enerjinizi sadece sizden yardım isteyen insanlar için kullanmamalısınız.

04,06,13,14,23,28 Ocak tarihleri, kariyerinizde sizi destekleyecek ve güzel oluşumları tetikleyecek tarihler. Girişimleriniz için 20 Ocak’tan sonra harekete geçmeniz size çok şey kazandırabilir ama yeniliklerdense eski ve tamamlanmamış, yarım kalmış işlerinizin peşine düşmelisiniz; zira 21 Ocak’ta Merkür eski konulan, görüşülmüş işleri karşınıza getirecek.

boga burcu kariyer

15-30 Ocak’ta, sosyal ortamlarda parasal bağlantılarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Bu süreçte borç almayın ve vermemeye çalışın.

Şubat ayında eski işlerinizle meşgul olurken, bir yandan da sosyalleşeceksiniz. Organizasyonlar, davetler, katılacağınız grupsal aktivitelerde ayın ortalarına kadgı; fendinizi ortaya koyacaksınız.

11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesiyle birlikte aşk hayatınızda, kariyerinizde ve parasal konularda yaşadığınız sıkıntılara elveda diyebilirsiniz.

19 Şubat’ta kariyerinizde oluşan yeni ayla beraber, tam istediğiniz değişiklikleri yapmak için şans karşınıza çıkabilir. Bu yeni ay zamanı Merkür de düzeldiğinden artık başlangıçlarınız ve girişimleriniz için adım atmanın tam zamanı. Bu yeni ayı kesinlikle kaçırmayın.

Bu ay iş anlamında olumlu günleriniz; 02,05,06,08,19 Şubat tarihleri. Mart ayında iş ve kariyer hayaünızda güzel etkileşimleriniz olacak. Sizi gaza getiren, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan birtakım iş koşullan aile hayatınızda da barışı ve huzuru sağlayabilir. Bu süreçte ailenizdeki insanlara tutamayacağınız sözler vermekten kaçının. İşten arta kalan vakitlerinizi daha fazla evinizde ve yuvanızda geçirmek isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz yüksek olacak.

1,3,4 Mart tarihlerinin olumlu enerjilerinden yararlanın.

14 Mart’tan sonra ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalar ve gözden geçirmeler devreye girebilir.

21 Mart ve sonrası enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardından dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek. Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanını bekleyin. Zamanı geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde aktarabilirsiniz.

22,24,25,30 Mart gerek iş gerekse kişisel seçimleriniz için harika tarihler. Nisan başında kendinize ve ruhunuza yapacağınız yatırımlar hayata bakış açınızı genişletebilir. Etrafınızda olup biten olaylan gözlemleyecek ve sonuçlara ulaşacaksınız. Bu ay bilinçaltınızda temizlik yapmalı, gereksiz yere biriktirdiklerinizi, içinize attıklarınızı düşünmeli ve kendinizi rahatlatacak yollar bulmaksınız.

4 Nisanda oluşan tam Ay tutulması iş, hizmet ve sağlık hayatınızda önemli sonuçlan hızlandırılmış bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. Kendinize bu süreçte çok yüklenmeyin ve olaylan içinizden geldiği gibi yaşamaya çalışın. Kontrol etmeye çalışmak sinirlerinizi yıpratabilir. Düşündüğünüz bir işin karşınıza gelmesi diğer senaryolardan bir tanesi. Bu dönemde fikir üretkenliğinizi, yaratıcı işlerle insanlara sunmaya çalışın. Aklınıza gelen fikirler, projeler iş oluşumlarınızı verimli kılacak.

18 Nisan’daki yeni ay zamanım, ruh temizliğiniz ve yenilenmeniz için kullanmak sizin için hayırlı olacak. Artık bunlar son günler, 20 Nisan’dan sonra sizin zamanınız başlıyor. Siz acele eden bir burç değilsiniz, bu yüzden de bu ayın sonuna kadar hazırlıklarınızı tamamlamalı ve mayıs ayını beklemelisiniz.

26-30 Nisan arasında, parasal konularda şansınız yüksek olacak.

Mayıs ayma yeni bir sayfa açarak, parasal konularda biraz dar bir bakış açısıyla giriş yapacaksınız. Maddi konularda hemen negatif düşünmeyin ve biraz daha rahat olmaya çalışın.

15 Mayıs’ta parasal konularda önemli kararlar almayın, bir borcun altına girmeyin veya bir sözleşme imzalamayın.

18 Mayıs’taki yeni ay, bir sonraki mayıs ayma kadar oluşturduğunuz atılımları-nız ve girişimleriniz için harika bir dönem. Bu yıl daha çok eski konu ve olayların tamamlanmasına özen gösterin. Yarım kalan, bitirilmemiş işlerinizi yoluna koyduktan sonra, hayatınızdan büyük bir yük de kalkmış olacak.

Yeni ayın hemen arkasından gerilemesine başlayacak olan Merkür, maddi konularda sıkıntılar çıkararak sizi zorlayabilir. Başkalarının sorumluluklarını üstlendiğiniz bu yıl, sadece kendi paranızın hesabı değil, başka insanların parasal hesaplanyla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Özellikle arkadaşlarınızın ve çevrenizin parasal konularda sizi yanlış yönlendirmesine karşı 26,29,31 Mayıs’ta gözünüz açık olsun. Güzel sonuçlar da yok değil; bir yandan uğraşılarınızın karşılığı 27-30 Mayıs’ta karşınıza gelebilir ama parasal anlaşmalarınızı iyice sağlama almaya çalışın.

Haziran ayı sizin için yağmurun arkasından güneşli günlerin gelmesi gibi pırıl pırıl bir ay olacak Hemen ay başındaki dolunay, ortak para alanlarınıza dikkat çekse bile, becerikli ve çözümcü yapınızla işlerin üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

İş alanlarınızda haziran ayında rahat edeceğiniz, parasal destekler sağlayacağınız günler, 9,1 $ ’Iİ Haziran tarihleri.

12 Haziran’dan sonra Merkür’ün düzelmesiyle beraber maddi konularda rahatlamalar görülebilir.

16 Haziranda parasal konularda yeni başlangıçlar için gönül rahatlığıyla yola koyulabilirsiniz.

4,5 Temmuz’da alım, satım, kontratlar yapılabilir; yalnız 14 Temmuz’a bir işinizi bırakmayın ve tüm bu işleri ay başında halletmeye çalışın.

İletişime dayalı ortaklı işleriniz varsa 21,22 Temmuz’da kalıcı ve uzun soluklu işler peşinde koşturabilirsiniz.

31 Temmuz’daki dolunay, iş ve kariyer hayatınızı etkiliyor olacak. İş hayatınızda, davranışlarınızın sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Önemli bir iş karşınıza gelebilir veya var olan ilişkinizde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz.

11 Ağustos’ta aşk evinize giren Jüpiter, size bu alanda şans sunabilir. Aşkı, çocuk oluşumlarını, sanatsal işleri destekleyecek ve büyütecek olan Jüpiter, Başak burcunda çalışma azminizi de arttıracak. Mütevazı adımlar sizi ödüllendirebilir.

13 Eylül’deki parçalı güneş tutulması, sanatsal ve yaratıcılık gerektiren iş hayatınızı aktif hale getirebilir. Öğretmenlik, sportif faaliyetler, risk içeren konularda da önemli başlangıçlara hazır olun.

18 EyHil’de Satürn’ün bir kez daha Yay burcuna geçmesiyle ortak para konularınız da yaklaşık iki yıl sürecek olan serüveninizde yeniden devreye girmeye başlıyor. Değişim ve dönüşümlere açık olmalı, parasal alanda yeni fikirler geliştirmelisiniz.

23 Eylül’den sonra çalışmak önem kazanıyor. Bu dönemde daha fazla üretmek isteyecek ve kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Sizin yanınızda çalışanlar varsa onların sorumlulukları üzerinizde daha da artabilir.

25,26 Eylül tarihlerinde parasal harcamalarınıza dikkat edin, bazı işlerinizde sıkıntılar ve yasal problemler oluşabilir.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Kadersel temalara açık olacaksınız. Bu yüzden karşınıza gelecek olan olaylan kısa vadede değil, uzun vadeli olarak değerlendirmeye bakın. Belki ilk etapta neyin, niçin olduğunu anlamanız zor olabilir ama bu süreç geçtikten sonra olayların hayatınızı nasıl şekillendirdiğini gayet güzel göreceksiniz.

Ekim ayında karşı tarafi gözeterek, hakka, adalete saygılı olarak, çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara saygıyla ve sevgiyle yaklaşımınız iş alanlarınızda sizi aranılır kılabilir.

İşlerinizi 9 Ekim’e kadar toparlamaya çalışın çünkü bu tarihten sonra yenilikler için uygun bir dönemde olmayacaksınız. Merkür’ün bir kez daha geri gitmesiyle beraber çalışüğınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlamak, başvuruda bulunmak bu dönemde doğru olmayacak.

13 Ekim’deki yeni ay, iş konularınızı hızlandıracak ama yeni işlerdense, eski işlerinizi bitirmeye çalışın ve günlük rutininizde aksamalar olursa bunu çok da dert etmeyin.

8 Kasun’dan sonra işinizi daha çok seveceksiniz. Kuracağınız güzel ilişkilere odaklanın ve kalıcı adımlar için harekete geçin. Birkaç gün sonra Mars’ın da etkisiyle, iş mücadeleleriniz güzel ve anlamlı ilişkilere dönüşebilir.

11 Kasım’daki yeni oluşumlarla, özel hayatınızda güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yeni ay, aşk hayatınızda size şansı ve mutluluğu vadediyor. 13,17 Kasım, sorunlarınızı konuşmak, romantizm yapmak ve birbirinizi daha iyi anlamak için harika günler.

Önemli sorumluluklar ay sonu yeniden devrede. Ortak para alanlarınızda üstleneceğiniz sorumluluklar, hayatı biraz dar algılamanıza neden olsa bile, özel hayatınızdaki güzel gelişmeler parayı çok da dert etmemenize neden olabilir.

26 Kasım civan parasal konulara odaklanacaksınız. Bir para mevzusu ortada dönebilir veya beklediğiniz bir para gecikebilir.

Yılın bu son ayında aşk hayatınız için parasal harcamalarınız hızlanabilir. Sonradan düşünmemek için paranızı biraz kontrol altında tutmaya çalışın.

11 Aralık’taki yeni ay, kredi, borç alımı, banka düzenlemeleri, alacak-verecek dengesini iyi kurmak için size güzel şanslar yaratabilir. Bir yandan da iş hayatınıza 6,11 Aralıkta dikkat etmelisiniz.

26 Aralık’tan sonra kariyeriniz ve iş oluşumlannızın hızlandığını görecek ve İlişlerinizi iş hayatınızda daha rahat kullanmaya başlayacaksınız.

Ay sonunda ortak para alanlarınızda şansınız yükselecek Para kazancınız artabilir. . . 2015 yılında boğa burcu aşk ilişki durumu başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.