Boğa Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Boğa Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

AŞK, EVLİLİK, İLİŞKİLER

Bu sene Jüpiter’den aldığınız olumlu açılarla aşk hayatınızda mutluluğu yakalayacaksınız. 1 Eylül’de oluşan Güneş tutulması aşk evinizde ve çocuk alanlarınızda oluşacak ve bu alanlarda beklenmedik hızlı kararları gündeminize yerleştirecek. 23 Mart-16 Eylül tarihlerinde de özel hayatınızda dengeyi iyi sağlamalısınız.

27 Mayıs-30 Haziran arasında Mars sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda geriliyor. Bu tarihlerde ilişkilerinizde bazı sıkıntılar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Eski bir aşk ilişkisi ve bu ilişkinin mücadeleleri yine bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir.

boga-burcu-evlilik-2016

3-5 Ocak tarihlerinde, toplum önünde ve kalabalık yerlerde, sevdiğiniz insanla birbirinizi yanlış anlayabilir, birtakım sıkıntılar ve sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

13, 14, 15, 18 Ocak, keyifli tarihlerden. Bu tarihte, kişisel gelişiminizde ve hayatı algılayış biçiminizde keyfiniz yüksek olacak. Sevdiğiniz insanla, istediğiniz bir tatil planı ya da bir tatil süreci bu dönemde devreye girebilir.

24 Ocak’ta oluşan dolunay; ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım hassaslıklar ortaya çıkartabilir.

30 Ocak’ta tam anlamıyla çevrenizle beraber hareket edebileceğiniz bir dönem içinde olabilirsiniz.

3-7 Şubat tarihinde özel hayatınızda güzel etkileşimleriniz var. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta hiç zorlanmayacaksınız.

10-14 Şubat’ta hayata bakış açınız çok güzel. Özellikle kalbi boş olanlar için çok güzel gelişmeler yaşanabilir.

22 Şubat’ta oluşan dolunay, aşk hayatınızda gerçekleşecek. Aşk hayatınızda önemli hassaslıklar oluşabilir ya da hiç beklemediğiniz bir şekilde aşkı bulabilirsiniz.

Mart ayı oldukça hareketli ve biraz da karmaşık etkilere sahip olan bir ay olacak. Özel hayatınıza bir parça da olsa dikkat etmeniz ve zaman zaman sevdiğiniz insanlarla birtakım sıkıntılar içine girmeniz de söz konusu olabilir.

5, 7, 8 Mart tarihleri, sosyal çevrenizin hareketli olacağı günler.

9 Mart’ta oluşan Güneş tutulması, sizin sosyal çevrenizde beklediğinizden daha çabuk bir hareketlenmeye sebep olabilir. Bu gelişmelerin ev ve aile hayatınızı bağlayan, yakın çevrenizi, akraba ve kardeşlerinizi bağlayan hızlı gelişmeler olma ihtimali de bulunuyor.

12 Mart itibarıyla kendinizi daha fazla sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde gösterebileceğiniz üç haftalık bir döneme giriyorsunuz.

20 Mart itibarıyla, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda fazla fedakar, çok fazla onları düşünerek hareket etme etkileriniz yüksek.

23 Mart’ta aşk hayatınızda, eğlence hayatınızda ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızda ortaklaşa para sorumlulukları yüzünden birtakım sıkıntı ve sorunların oluşması söz konusu olabilir.

5 Nisan itibarıyla gizli saklı aşk ilişkileri sizi daha fazla heyecanlandırabilir, platonik aşklar devreye girebilir.

9, 12, 14 Nisan tarihlerinde ilişkilerde tutku ön plana çıkabilir. Gizli saklı oluşumlar sizi daha fazla heyecanlandırabilir ve tutkularınızı harekete geçirebilir.

19 Nisan, ilişkilerinizde sizi biraz zorlayabilir. Bu süreçte ilişkilerinizde birtakım bozulmalar ve sıkıntılara açık görünüyorsunuz.

22 Nisan’da oluşan dolunay sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızı etkiliyor olacak. Bu süreçte özel hayatınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.

Mayıs ayında kendi kişisel girişimleriniz için daha fazla kendinize yönelecek, bu ayı en güzel şekilde kullanmak isteyeceksiniz

1-3 Mayıs’taki olumlu etkileşim, aşk hayatınızda gözle görünür fırsatların, şansların, bolluğun, keyfin, bereketin ortaya çıkmasına sebep olabilir.

6 Mayıs’ta oluşan yeni ay, kişisel hayatınızdaki her tür girişimi destekleyecek. Yine de önemli kararlarınız için 22 Mayıs’taki Merkür’ün düzelme zamanını beklemeniz faydalı olabilir.

9-10 Mayıs, beş yıldızlı günlerden. Aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir, kendinizi mudu, iyimser, keyifli, her tür konuda her şeyi başaracakmış gibi şanslı ve kuvvetli hissedebilirsiniz.

27 Mayıs’ta özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla stresli birtakım etkileşimler içinde olabilirsiniz. Bu tarihten sonra Mars, özel hayatınızı etkileyecek, gerilemesine bu alanda devam ederek özel hayatınızda huzursuzluklara, sıkıntılara, sorunlara sebebiyet verebilir. Yine eski ilişkiler bu dönemde karşınıza gelebilir.

3, 4 Haziran’da eşinizle ve partnerinizle birtakım sıkıntılar yaşama ihtimaliniz var.

17 Haziran’dan sonra yakın çevre, akraba ve kardeşler alanında daha keyifli bir sürece giriyorsunuz.

26 Haziran’da bozulan ilişkilerinizi ya da sosyal ortamlarda bozulan bazı işlerinizi tamir edebilirsiniz.

30 Haziran itibarıyla artık hayatınızda size sıkıntı yaratan, bilinmedik, kontrolünüz dışındaki olayların geride kaldığına ve iletişimizin hızlandığına şahit olacaksınız.

Temmuz ayı aşk hayatınızda iletişiminizin kuvvetli olacağı ve sonucunda da ilişkinizde şansı yakalayabileceğiniz bir dönem olarak karşınıza çıkıyor.

3, 4 Temmuz’da özellikle sosyal çevrenizden büyük destek göreceksiniz. 4 Temmuz’daki yeni ay, özellikle yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak.

12 Temmuz itibarıyla artık tam anlamıyla büyüklerinizle olan bağlantılarınızı arttıracaksınız, yuvanızla ilgili konulara odaklanacaksınız, kendinizi evinizde mutlu hissedeceksiniz.

29 Temmuz’da aile hayatınızda çok çabuk tepki vermeye, agresif ve sert söylemler içinde bulunmaya meyilli olacaksınız.

30 Temmuz’dan sonra artık aşkı konuşuyor olacaksınız.

Aşka bakış açınız önem kazanıyor. Çocuğunuzla olan iletişiminizin de artacağı bir sürece giriyorsunuz.

Ağustos ayında ev, aile, aşk konularınız ön planda olacak. Eviniz, aileniz ve yuvanız için yapacağınız yatırımlar ya da eviniz için yapacağınız harcamalarda hayat sizi destekliyor olacak.

2 Ağustos’ta ev, aile, yuva alanlarınızda oluşan yeni ay ile beraber, ailevi konularda alınacak önemli kararlar devreye girebilir.

5 Ağustos’ta aşk hayatınız, çocuklarınız, eğlenceli konular, hobisel faaliyetler ön plana geçmeye başlıyor. İlişkileriniz güzelleşiyor.

6, 7, 13 Ağustos’ta özellikle sevdiğiniz insanla birtakım tartışmalar içine girmemek önemli olmalı. Yine çocuğunuzla olan iletişiminize bu süreçte dikkat etmelisiniz.

6, 7, 13 ve 14 özellikle ilişkiler açısından sıkıntılar, sorunlar ve hayal kırıklıkları olabilir.

18 Ağustos’ta parçalı Ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden iki haftalık süreçte sizin özel hayatınızda, aile ilişkilerinizde hızlı ve beklenmedik olayların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

22 Ağustos itibarıyla kimliğinizi ve kişiliğinizi aşkta ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızda, çocuk konularında, göstermek isteyeceksiniz. Bir ay boyunca bu alanlarda kendinizi ortaya koyacaksınız.

26 Ağustos tarihinde çok kolay aldanmalara ve aldatılmalara açık olacaksınız.

28, 29 Ağustos’ta yeniden keyfiniz yerine gelmeye başlayacak çünkü aşkla, çocuğunuzla ilgili çok güzel bir teklif, çeşitli şanslar ve fırsaüar karşınıza çıkabilir.

30 Ağustos’tan sonra Merkür yeniden gerilemesine başlıyor. Sizin aşk hayatınızda var olan sıkıntı ve problemleri su üstüne çıkarmak için uğraşacak.

Eylül ayına parçalı Güneş tutulması ile başlıyorsunuz. Aşk hayatınız önem kazanıyor. Bu parçalı Güneş tutulmasında aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda çok ciddi kararlar almamaya özen gösterin.

2 Eylül’de bir yandan keyifli etkiler bir yandan da Satürn’den alman zorlayıcı açılarla beraber bazı ilişkilerinizde bozulmalar, hayal kırıklıkları devrede olabilir.

10 Eylül de, özellikle arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ile ilgili birtakım belirsizlikler ortaya çıkabilir.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması yaşanacak. Özellikle hayatınızda uzun zamandır rolü olan kişilerle bu duygusal tutulma sonrasında kopma, bitişlere ulaşma gibi durumlar söz konusu. Aşk hayatınıza, beraberliklerinize ve sosyal çevre üzerinde görünen ilişkilerinize bu süreç içinde dikkat edin.

22 Eylül’de Merkür düzeliyor. Uç haftadır aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde, kreatif alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların artık geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

23-26 Eylül itibarıyla özel hayatınız, duygusal anlamda sizi ilgilendiriyor olacak. Aşk hayatınızda durumları toparlamak için uygun bir süreçte olacaksınız.

13 Ekim’de özellikle sizi daha az tanıyan insanlarla yapacağınız telefon konuşmaları ya da birebir görüşmelerde çok sinirli adımlar atmamaya özen gösterin.

23 Ekim’den sonra tam anlamıyla özel hayatınız devreye girmeye başlıyor. Sosyalliğiniz artacak.

29 Ekim’den sonra beklenmedik olaylara açıksınız, patlamaya hazır bir bomba gibi davranabilirsiniz.

30 Ekim’de oluşan yeni ay, özel hayatınızla ilgili güzel başlangıçları karşınıza getirecek. Bu tarihten sonra evlilik, söz, nişan, taşınma gibi konulara ağırlık verebilirsiniz.

Kasım ayına, ekim ayının sonunda aldığınız, özel hayatınızla ilgili yeni kararlarla giriş yapacaksınız.

1, 3, 5, 7 Kasım olumlu tarihleriniz. Özel hayatınızda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız faydayı görebileceksiniz.

14 Kasım’da kişisel alanınızda oluşan dolunay ile beraber hayatınızla ilgili önemli kararlara odaklanabilirsiniz.

20 Kasım’dan sonra sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla daha doğru, daha etkili iletişimler kurmaya başlayacaksınız.

25 Kasım’da tutkularınız devrede olacak. Özellikle yurt dışında, seyahat halindeyken tanıdığınız insanların üzerinizde çok büyük değiştirici ve dönüştürücü özellikleri olduğunu görebilirsiniz.

27 Aralık çok güzel bir tarih. Bu tarihten sonra tam anlamıyla, arkadaşlarınızla aktiviteler, seyahatler planlayacaksınız.

31 Aralık’ta hayat sizi birçok konuda destekliyor olacak. Sosyal çevrenizle beraber yardımların ön plana geçeceği, arkadaşlarınıza yardım edeceğiniz bir süreç içinde olacaksınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir