Boğa Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Boğa Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

İŞ, PARA, KARİYER

Bu yıl parasal konularda 17 Nisan-27 Mayıs arasında bazı zorlanmalar oluşabilir. Harekete geçmekte ve tepki vermekte gecikebilirsiniz. Enetjinizi parasal konularda göstermek kolay olmayabilir. Yeni yatırımlara girişmek, bir borç altına girmek ve kazancınızı arttırmak adına uygun bir dönem olmayacak. Bu tarihler arasında dikkatli olmalısınız.

23 Mart’taki Ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda beklenmedik duygusal konuları ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu tutulmada riskli adımlardan kaçınmalısınız. 18 Ağustos’taki Ay tutulması kariyerinizde dalgalanmaları karşınıza getirebilir. Bu tarihten sonra önemli olaylar, kararlar devrede olacak.

boga-burcu-kariyer-2016

Yılın ikinci yarısında, işinizi seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir sürece merhaba diyebilirsiniz. Daha fazla iş konularını konuşacak ve ilerleyen dönemde daha fazla iş fırsaüarınızın ayağınıza geldiğini göreceksiniz. Yeni işlere, tekliflere, sizi yukarıya taşıyacak fırsatlara yılın ikinci yarısında daha fazla açıksınız.

Ocak ayına seyahat, yabancılarla yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı konular ve özellikle eğitimsel alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız.

5 Ocak’ta Merkür kariyer evinizde gerilemeye başlıyor. Kendinizi yanlış ifade edebilir, toplum önünde yanlış anlaşılabilirsiniz. Birkaç gün boyunca önemli kariyer anlaşmalarından kaçının.

5, 6, 7 Ocak, anlaşmazlıkların ön plana çıkacağı tarihler. Beklenmedik durumlara, kadersel olaylara, ani değişimlere, özellikle seyahatlerde ya da sizi daha az tanıyan insanlarla yaptığınız iş birliklerinde birtakım sıkıntılara ve problemlere açık olabilirsiniz.

8 Ocak’ta Merkür, seyahat, medya, ticaret, yabancılarla yapılacak işler ve eğitim alanlarına kayarak bu alanda gerilemesine devam ediyor. 25 Ocak’a kadar bu alanlarda yeni başlangıçlar yapmaktan ve imza atmaktan kaçınmalısınız.

10 Ocak’ta yaşanacak yeni ay ile beraber seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuk temalarında önemli kararlar devreye girebilir. Merkür’ün gerilediğini unutmadan daha önce konuşulmuş, tamamlanmamış işlerinizin üzerine eğilmelisiniz.

14, 15, 18 Ocak tarihlerinde; parasal konuları abartmamaya, harcama yapmamaya özen gösterin.

24 Ocak’ta oluşan dolunayla birlikte işlerin parasal karşılığını alıyorsunuz.

Şubat ayı, düşüncelerinizdeki aktif ve dinamik süreci iyi idare ederseniz, aslında güzel etkilerle başlıyor. Özellikle 1 Şubat’ta fikirlerinizde birtakım zorlayıcı etkilere sahipsiniz.

7 Şubat tarihinde bir yandan güzel eneıjiler altında olurken diğer yandan da çok çabuk tepki vermeye ve sinirlenmelere de açık olacaksınız.

8 Şubat’ta yeni ay gerçekleşiyor. Kova burcunda oluşan bu yeni ay, kariyer hayatınızda önemli başlangıçları ve yenilikleri karşınıza getirecek.

14 Şubat itibarıyla Merkür’ün kariyer alanlarınıza girmesi, iş ve kariyer konularınızı hızlandırmaya başlıyor. Önemli görüşmeler ve konuşmalar yapacaksınız.

Önemli bir iş bağlantısı varsa, 27 Şubat’ta yapmaya özen gösterin.

Mart ayı oldukça hareketli ve biraz da karmaşık etkilere sahip olacak. Özellikle 1, 3, 5 Mart tarihlerinde, iş hayatınızda çok güzel anlaşmalar ve iş birlikleri içine gireceksiniz.

9 Mart’ta tam Güneş tutulması yaşanıyor. Kariyerinizde yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sosyal çevrenizde önemli değişimler yaşanabilir ve siz bu değişimleri fırsata çevirebilirsiniz.

14 Mart’ta ortaklaşa parasal konular, sosyal çevrenizdeki oluşumları desteklemeyebilir.

Yaşadığınız tüm bu zor iş zorlanmalarının ardından 15 Mart’ta moral bulacaksınız.

23 Mart’taki parçalı Ay tutulması iş ve hizmet konularında sizi etkiliyor, işinizle ilgili beklenmedik olaylara, duygusal streslere, bitişlere hazırlıklı olmalısınız.

25 Mart’tan sonra seyahat, medya alanlarında, ticari konularda olayları gözden geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Nisan başında diğer burçların aksine herhangi bir konuda harekete geçmemek sizin için önemli olmalı sevgili Boğalar.

6 Nisan’da yabancılarla yapacağınız işlerde, seyahate dayalı, işlerinizde birtakım sıkıntılar, problemler ve bozulmalar söz konusu olabilir.

7 Nisan’da oluşan yeni ay sonrasında önemli adımlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz.

9, 12, 14 Nisan tarihleri, özellikle iş hayatınızda ve kişisel gelişim konularında çok keyifli tarihler.

17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında Mars’ın gerilemesiyle beraber ortaklarınızla geliştirdiğiniz parasal ilişkilerde dikkatli olun. Birtakım sıkıntılar, aksilikler, sorunlar, engeller karşınıza çıkabilir.

28 Nisan’da Merkür sizin kişisel evinizde gerileyecek. Bu üç haftalık süreç içinde, önemli anlaşmalardan, başlangıçlardan ve adımlardan kaçınmaya lütfen özen gösterin.

Özellikle Mayıs başında devrede olan şans ve fırsatlar; sizi, istediğiniz noktalara taşıyabilir.

6 Mayıs’ta oluşan yeni ay, kişisel hayatınızdaki her tür girişimi destekleyen bir yeni ay oluşacak. Bu zaman diliminde atılan adımlar, bulunacağınız girişimler, yılın diğer aylarında etkili olacak.

7-9 Mayıs’ta, uzaktan bağlantılı iş yaptığınız insanlarla güzel planlar içine girebilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda sıkıntılar ortadan kalkmaya başlıyor.

Sanatsal işlerle uğraşan Boğalar 10-13 Mayıs’ta attıkları imzalarla başarıya ulaşacaklar. Şanslı ve yükselişi bol bir dönem.

22 Mayıs’taki dolunay, yatırımlarınız açısından önemli. Parasal konulara odaklanmışken karşınıza çıkacak bir borç, ödeme ya da büyük bir harcama sizi zorlayabilir.

26 Mayıs, yine dikkat edilmesi gereken tarihlerden. Riskli yatırımlardan kaçının.

27 Mayıs’ta artık eneıjinizi tam anlamıyla iş, hizmet alanlarında harcayacaksınız.

31 Mayıs civarında güzel iş bağlantıları yeniden devreye giriyor.

Haziran ayı en gergin ve parasal anlamda en stresli aylarınızdan biri olacak.

2, 3 Haziran’da sosyal çevrenizdeki insanların kararsızlıkları, yanlış yönlendirmeleri, parasal anlamda birtakım hayal kırıklıkları ve sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir.

5 Haziran’da para evinizde yeni ay gerçekleşecek. Bu tarih ve ondan sonraki 15 gün boyunca para ile ilgili yeni fırsatlar devreye girebilir.

12,13 Haziran’dan sonra tam anlamıyla parasal konulara odaklanıyorsunuz. Birden fazla iş bağlantısı kurmak, yine paraya dayalı görüşmeler ve konuşmalar yapmak için de uygun bir süreç.

18 Haziran önemli tarihlerden bir tanesi. Özellikle belirsizlik, karmaşa ve hayatın günlük akışında sorunlar yaratan bu etkileşim; sizin sosyal çevreniz, geleceğe yönelik işleriniz ve bütün bunların parasal bağlantılarıyla alakalı konularla ilgili olacak. Özellikle sosyal çevrenizde oluşan bu güvensizlik hissiyatı, daha da zor ortamlar oluşturmanıza neden olabilir. Bu süreçte kalıcı kararlar almamaya özen göstermelisiniz çünkü değişim için de uygun bir süreç olmayacak. Ortak parasal konular için de önemli değişimlerden kaçınmakta fayda var.

20 Haziran; yanılgıların, aldanmaların devreye gireceği, parasal konularda dengeyi sağlamakta zorlanacağınız tarihlerden biri. Dolunay, ortaklaşa para hanenizde gerçekleşiyor.

23 Haziran ve 26 Haziran civarında abartılı hareketlerden ve tavırlardan, riskli yatırımlardan kaçınmakta fayda var.

Temmuz ayında, tanıtım, pazarlama, satış, reklam, iletişim, bilgisayar alanlarına daha fazla ağırlık vermeniz ve yatırım yapmanız, başarınızı arttırabilecek unsurlardan.

4 Temmuz’daki yeni ay zamanında önemli iş bağlantılarınızı, ticari anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz.

7, 8 Temmuz’a dikkat etmeniz gerekebilir. Kariyerinizde beklenmedik birtakım olaylar; agresif ve hiç düşünülmeden atılacak adımlar, ileriye dönük işlerinizde sizi zorlayabilir.

20 Temmuz da oluşan dolunay, özellikle yabancılarla ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda stresli oluşumlar içinde olabilirsiniz.

29 Temmuz’da kariyer evinizin yöneticisi Uranüs gerileyecek. Kariyer ile ilgili konularda ve aynı zamanda bilinçaltınızı etkileyen konularda biraz ufak tefek sıkıntılar söz konusu.

2 Ağustos’ta yeni ay ile beraber, ortaklaşa parasal konular önem kazanacak ve bu konulara daha fazla yoğunlaşacaksınız. Para yatırımları, banka işlemleri, paraya dayalı atılacak işlerdeki yenilikleri başlatabilirsiniz.

18 Ağustos’ta oluşan parçalı Ay tutulması daha çok kariyerinizde yeni başlangıçları, belki sonlanmaları hayatınıza taşıyabilir.

24 Ağustos, ortaklaşa parasal konularda zorlanacağınız tarihlerden. Bu tarihe yakın günlerde dikkatli olmakta fayda var.

30 Ağustos’tan sonra Merkür’ün gerilemesiyle beraber sanatsal işlerinizde birtakım iletişim problemleri ortaya çıkabilir.

Eylül ayına parçalı Güneş tutulması ile başlıyorsunuz. Yaratıcılık gerektiren sanata dayalı işleriniz önem kazanıyor. Bu alandaki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler etrafınızda cereyan edecek.

9 Eylül’de Jüpiter Terazi burcuna geçecek ve sizin iş ve hizmet alanlarınızı bir yıl boyunca tetikleyecek. İş konusunda çeşitli fırsatlarla, şanslarla karşılaşacaksınız.

11, 12 Eylül’de parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması yaşanacak. Değişik gruplarla bu süreçte tanışmak, hiç beklemedik ortamlarda işinize faydası olabilecek insanlarla bir araya gelmek önem kazanabilir. Yine sosyal ortamlarınızda hızlı ve beklenmedik duygusal olaylar oluşabilir.

22, 23 Eylül’de tam anlamıyla artık iş hayatınıza odaklanmak isteyeceksiniz. Eğer ortaklaşa bir iş yapıyorsanız ortağınızla ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

26, 27 Eylül’de özellikle iş hayatınızda da çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir ve siz bu teklif sonucunda, gerçek anlamda istediğiniz o istikrarlı gelişmeyi, hayatınıza aktarabilirsiniz.

Ekim, yeni ay ile başlıyor, işinizle ilgili her tür konudaki yeni başlangıcınızı, adımlarınızı, bu yeni aya denk getirirseniz uzun soluklu işler içinde olacaksınız.

4, 5 Ekim, ortaklaşa parasal konularda sizi destekleyen insanlarla, otorite figürleriyle, patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir zaman olacak.

7 Ekim civarında iş hayatınızda önemli kişilerle güç ve ego sürtüşmelerine girmemeye özen gösterin.

11 Ekim’de karşınıza çıkacak bir iş teklifi sizi gerçek anlamda mutlu edecek.

14 Ekim zamanında bir işte çok güzel, kalıcı imzalar atılacak ve siz de uzun zamandan beri uğraştığınız konularda artık rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.

16 Ekim’de oluşan dolunay, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Bu dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir.

18 Ekim’den sonra banka, kredi, faiz, vergi gibi parasal konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

20 Ekim civarında özellikle iş alanlarınızda ve ilişkilerinizde biraz daha dikkatli adımlar atmak, sizin için kazançlı olabilir.

26 Ekim’de çok güzel etkileşimler söz konusu. Parasal konularda karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

Kasım ayında, ortaklaşa iş yapmayı seveceksiniz. 1, 3,

5, 7 Kasım, olumlu tarihler. İş alanlarınızda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız faydayı görebileceksiniz.

9-12 Kasım’dan sonra bankayla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

15 Kasım’da özellikle iş hayatınızda güzel adımlar, sizi yukarılara taşıyabilir.

18 Kasıma dikkat edin. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınızda hiç beklenmedik birtakım sıkıntılar oluşabilir.

23 Kasım da da parayla ilgili güzel bir oluşuma imza atabileceksiniz. 25, 26 Kasım’da işinizdeki güzel anlaşmalar devreye girebilir.

29 Kasım’daki yeni ay ise ortaklaşa parasal konularda yeni adımları, karar ve başlangıçları karşınıza getirecek. Almak istediğiniz krediyi bu tarih ve sonrası günlerde devreye sokun.

Arahk ayı, diğer aylara göre en şanslı aylardan biri. 2 ve 3 Aralık’ta, harekete geçmeniz gereken konularda şans sizden yana olacak. Yeni işlerde kariyerinizi yukarılara taşımanız için uygun koşullan rahatlıkla buluyorsunuz.

7-9 Aralık’ta kendinizi göstereceğiniz, yaptığınız işlerde görünür hale geleceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Maddi anlamda eliniz bollaşıyor.

14 Aralık’taki dolunay, özellikle sizin para evinizde gerçekleşiyor. Bu dolunayda elinize bir para geçebilir veya geçmesi gereken para yüzünden birtakım stresler yaşayabilirsiniz.

19 Aralık itibarıyla üç hafta boyunca Merkür sizin seyahat, eğitim, medya ve yabancılarla yapılacak iş alanlarınızda gerileyecek. Bu dönemde önemli görüşmelerden ve anlaşmalardan kaçının.

25 Aralık, en güzel tarihlerden biri. Bu tarihte keyfinize diyecek olmayacak, insanlardan alacağınız beklenmedik desteklerle, iş hayatınızda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir.

27-29 Aralık’tan sonra kariyer evinizin yöneticisinin düzelmesiyle beraber kariyerinizle ilgili konularda artık daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir