Boğa Burcu Sağlık 2015

Boğa Burcu Sağlık 2015

2015 Boğa Burcu’nun Sağlığı

15-20 Mayıs doğumlu Boğalar, bu sene sağlıkları açısından belirli bir döneme dikkat etmeli. Özellikle 15 Haziran civarı dikkatii olmalısınız. Yine babanızın, eşinizin veya amcanızın hayatındaki zorlanmalara şahit olabilirsiniz.

21 Mart sonrası enerjinizde bazı düşüşler görülebilir. Bu süreçte kendinize iyi bakmalı, sağlığınızı gözden geçirmeli ve vitamin takviyelerini ihmal etmemelisiniz. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma ihtimaliniz yüksek olacak.

boga burcu saglik

Temmuz sonu sağlık evinizin yöneticisi olan Venüs gerilemesine başlayacak. Bu dönemde sağlığınızda bazı sıkıntılar ve sorunlar oluşabilir. Kilonuza ve beslenmenize bu 40 günlük dönemde dikkat etmelisiniz.

Bu sene tutulmalar, sağlığınızı etkiliyor olacak. 4 Nisan’daki tam Ay tutulması sağlığınıza dikkat etmeniz gereken dönemlerden. Yine 28 Eyhil’deki tam Ay tutulması sırasında sağlığınıza gereken özeni gösterin. Beklenmedik oluşumlar en çok ruh sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Eylül ayında sağlığınızla ilgili yeni düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, yeni bir beslenme ve diyet programıyla bu ay vücudunuzda dengeyi sağlayabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir