Kova Burcu 2016 Yorumları

Kova Burcu 2016 Yorumları

KOVA

(21 Ocak-19 Şubat)

Fazlalıklardan . kurtulmak gerek

Maddi alanda titiz, detaycı, araştırmacı bir şekilde hareket ederseniz, büyük problemlerle karşılaşmayabilirsiniz. Kredi, faiz, vergi, muhasebe konularında fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan daha önceden uğraştığınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal olarak hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir ve bu da sizin hayat kalitenizi yükseltebilir. Sigorta ve vergi konularında şans sizden yana olacak. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa önemli tarihlere dikkat ederek bu yükümlülüğün altına girebilirsiniz.

Mistik, gizemli konulara ilginiz artabilir veya psikolojik olaylardan yararlanabilir, önemli ameliyatlarınız varsa çok kritik tarihlere denk gelmediği müddetçe olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Miras, nafaka, vergi, sigorta konularında önemli gelişmeler yaşanabilir.

kova-burcu-2016

Bir yandan da geçen sene etkilerini yaşamaya başladığınız çevre değişimlerini bu yıl arttırarak devam ettiriyorsunuz. 2016 yılında da çevrenizi ve arkadaşlarınızı gözden geçireceksiniz. Dostlarınızın ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın iç yüzünü göreceksiniz; bazılarıyla dostluklarınız daha da sağlamlaşırken bazılarına bu dönemde veda etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönem sizin gelecek planlarınızı, hayat yolunda kimlerle ilerleyeceğinizi belirlediğinden hayatınızdan bir şekilde çıkan, aranız bozulan insanlar sizi üzmesin. Giden insanların artık sizin hayatınıza o veya bu şekilde hizmet etmediğini, bu kişilerin sizin hayat kalitenizi düşürdüğünü ilerleyen zamanlarda göreceksiniz.

Tek başınıza çalışmayı tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklar olabilir. İdeallerinize ve hayallarinize ulaşmak için çok çalışmak ve uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer hazırlık yapmazsanız hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bütün bunları yaşamak istemiyorsanız kendini çevrenizden soyutlamayın ve karşınıza gelen olaylara farklı gözle bakmayı deneyin.

Kova Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Kova Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Kova Burcu Eğitim Hayatı 2016

Kova Burcu Sağlık 2016 Yorumları

**************************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir