Boğa Burcu 2015

Boğa Burcu 2015

2015 Yılında Boğa Burcu Yorumları

(21 Nisan – 21 Mayıs)

Sizin zamanınız başlıyor

Sevgili boğalar, yaklaşık birkaç yıldan beri, ilişkilerinizi gözden geçirdiniz.Evliliği olanlar ilişkilerinin sorumluluklarını üsdendi ve sağlamlıklarını çeşitli olaylarla test ettiler. İlişkilerinizde sahip olma kavramınızı değiştirerecek olaylar yaşadınız ve ilişkinizden beklentilerinizi gözden geçirdiniz. İlişkilerinizin temelini fark edip, gerçek isteklerinizin üzerine kuruntu olup olmadığını anladınız, kısacası her tür ilişki formunu yaşadığınız olaylarla iyice sağlamlaştırdınız, işbirliklerinizin sorumluluklarını öğrendiniz.

boga burcu 2015

Önünüzdeki dönemde ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarınızda sorumluluklarınız devrede olacak. Bu yıl ağırlıklı olarak ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Bu, hayatınız için de büyük bir dönüşüm içerecek. Zira siz paranın değerini bilen ve ona sahip olmayı önemseyen bir burçsunuz. Başkaları için parasal sorumluluklar üstlenmek gözünüzü korkutmasın. Şimdiye kadar önemsemediğiniz konulan önemseyebilir, önemsediklerinizin sırasını değiştirebilirsiniz. Bu süreç tamamlandığında ruhunuzdaki değişim ve dönüşümler de tamamlanmış olacak.

Bu dönemde yapmanız gereken borç almak, vermek ve başkalarına kefil olmak gibi durumlara girişmemek, riskten kaçınmak ve vergi konulanımı göz ardı etmemek olmalı. İnsanlarla ve çevrenizle anlaşmayı öğrenmeli, işbirliğinden kaçınmamalısınız.

Bir yandan da hayalini kurduğunuz ve sahip olmayı çok istediğiniz bir gayrimenkul devreye girebilir. Yıl ortalarına kadar emlak alım-satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir. Elbette dikkatli olmanız gereken tarihler olacak ama bir yandan da kendinizi bir evin borcu altına girmekten alıkoyamayacaksmız. Aileniz ve onlarla geçirilecek zamanlar, aradığınız o içsel huzurun en verimli anlarını temsil edecek. Ailenizi ve yuvanızı genişletmek, geliştirmek ve kimliğinizi bu alanlarda ortaya koymak isteyeceksiniz. Bolluk ve bereket artıyor; davranışlarınızdaki, tepkilerinizdeki aşınlıklan ve iyimserlikleri göz ardı etmeden yolunuzda ilerleyin.

Boğa Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Boğa Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Boğa Burcu Eğitim 2015

Boğa Burcu Sağlık 2015

2015 yılında boğa burcunu neler bekliyor, boğa burcu yorumları için üst kısımdaki linkleride incelemenizi tavsiye ederim.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir