Koç Burcu 2015

Koç Burcu 2015

2015 Yılında Koç Burcu Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Şans, aşk ve cesaret yılı…

Yılın ilk yarısında daha atak, daha sabırsız olacaksınız ve duygularınız sizi daha fazla yönlendirecek. Sizi zorlayacak ve içinizdeki ateşi söndürecek insanlara sabrınız çok fazla olmayabilir. Siz ilişkinizde de, işinizde de mücadeleyi seviyor, risk olmadan hayatın tadı ve tuzunun çıkmayacağını düşünüyorsunuz. Her tür risk içeren faaliyetlerde, sanatsal konularda, üretkenliğinizi ortaya çıkaracak oluşumlarda bu yıl kendinizi bulacaksınız.

Koç Burcu Sağlık

önünüzdeki birkaç yıl boyunca yüksek düşünce ve fikirlerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekecek. Yasal konularda mücadele ve sınırlamalarınızın da olacağını söylemeliyim. Bu yüzden boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın, hukuksal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Eğitimde ve seyahatlerinizde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki sorumluluklar sizi de dolaylı olarak etkileyebilir. Partnerinizin kardeş ve akrabalarıyla olan ilişkilerinizde de sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu süreçte dar görüşlü olmamaya çalışmalısınız. ‘Ben her şekilde oldum’ düşüncesi size yanlış yaptırabilir. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Anlayışınızı ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yüksek eğitim, din, metafizik, hukuk ve felsefeye ilginiz artacak. Bunu bir geleceğe hazırlanma projesi olarak düşünün ve hazırlığınızı iyi yapın.

Bu yıl öğretmekten ve öğrenmekten mutluluk duyabilirsiniz. Aşka adım atabilir, gelecek planlamalarınızı oluşturabilir ve daha sağlam adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Evlenmeseniz bile bu dönem yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak. Anne olmak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir yıl olacak. Eğer an-neyseniz çocuğunuzun elde edeceği başarı ve güzellikleri gözlemleyeceksiniz. Onun hayatını daha eğlenceli hale getirerek takdir edeceksiniz. Kısacası çocuklarla ilgili her tür oluşum, girişim için harika bir yıl.

Bu yıl 6 Nisan (+/- 5 gün) doğumlu Koçlar, dramatik kişilik değişiklikleri, hayatlarının tam anlamıyla değişmesi, içlerindeki özgürlük ve farklılık isteğinin yoğunlaşmasıyla karşılaşabilir. Değişik ve farklı maceraların peşine düşmekten mutluluk duyabilirsiniz. Eğer evliyseniz, sakin durmanız gereken bir süreç içinde olmanız gerekecek yoksa sevdiğiniz insanın sizi anlaması zor.

Koç Burcu İş, Para, Kariyer 2015

Koç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Koç Burcu Eğitim 2015

Koç Burcu Sağlık 2015

Yukarıdaki konularda ilginizi çekebilir mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir