İkizler Burcu 2017 Yorumları

İkizler Burcu 2017 Yorumları

İkizler burcunu 2017 yılında neler bekliyor merak ediyorsanız Hande kazanova’nın 2017 yılı için hazırlamış olduğu burç yorumları kitabını temiz edebilirsiniz. Hande kazanovanın ikizler burcu yorumlarını aktarıyoruz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

HAYAT AŞKLA GÜZEL!

2017 yılında arkanıza alacağınız rüzgarla aşkı hissedecek, yaşayacak, yaşadığınız veya yaşayacağınız aşkların sizi daha fazla geliştirdiğini göreceksiniz. Birkaç yıldır ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılarla ve mesafelerle nasıl baş etmeniz gerektiğini öğrendiniz. Hayat sizi hala bu konularda test edebilir ama geçen sene olduğu gibi sadece ailenizi ve sevdiklerinizi değil, bu yıl ayrıca kendi isteklerinizi ve yapabileceklerinizi önemseyeceksiniz. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla huzurlu, dengeli, anlayışlı, sanatsal bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe veya sağlam temellere taşıyabilirsiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bu alandaki çalışmalarınızı başlatabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzla kuracağınız dengeli ve sağlam ilişkiler hem onu hem sizi çok mutlu edebilir, içinizdeki çocukla yeniden barışmanın zamanı geldi!

ikizler burcu egitim

Bu sene Satürn’den aldığınız etkilerle ortaklı işlerinizde biraz daha fazla yol katedebilirsiniz. 11- 20 Haziran arasında doğan İkizlerseniz, karşıt açıda bulunan Satürn otorite ve erkek figürleriyle, patronlarınızla, çeşitli sıkıntıları ve anlaşmazlıkları karşınıza getirebilir. Bir yandan da sizden daha olgun ve tecrübeli insanlarla iş yapmaya başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki değişimleri iyi gözlemleyin, yeni insanlardan faydalı bilgiler öğrenecek, zaman zaman sosyal çevreniz ve özel hayatınızda gelgitler yaşayacaksınız. Riskli parasal adımlardan ağustos başında kaçınmanız yerinde olabilir. Risk almayı seveceksiniz, şans oyunlarına olan düşkünlüğünüz artabilir. Borsada yatırım fırsatlarına yönelebilirsiniz. Kararsızlığınız ve başka insanlardan etkilenme dürtünüzü bu süreçte kontrol edin.

İŞ, PARA, KARİYER

Ocak ayında, parasal konularla, yatırımlarınızla, birikimlerinizle ilgili önemli adımlar, halledilmesi gereken meseleler daha fazla vaktinizi alacak ve bu konularda düzenlemeler yapmak ve kendi güvenliğinizi oluşturmak isteyeceksiniz. Bir yandan da hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Etrafınızda olup biten olaylara bakış açınız biraz farklı olabilir. Hayatın anlamını, gizemini, yaşamı, ölümü daha fazla sorgulayabilir ve hayatı daha farklı gözlerle okumak isteyebilirsiniz. Önemli parasal işlerinizi 8 Ocak ve sonrasında yapmaya özen gösterin.

12 Ocak’ta oluşan dolunay maddi konularda hassaslıklara neden olabilir. Para dengenizi iyi kurmalısınız zira gelişmelerle birlikte keyfinize ve çevrenize para harcamaya düşkün olacaksınız. Yine bu tarih sonrasında ortak parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Bankayla görüşmelerinizi, para düzenlemelerinizi artırabilirsiniz.

Ocak ayı içinde en dikkat etmeniz gereken tarihlerden biri 27 Ocak. Ortaklı işlerinizde bazı sorumluluklar size ağır gelebilir ve iş hayatınızda yalnız olduğunuzu, desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz.

7 Şubat sonrasında her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun zamanlara giriş yapacaksınız.

Yurt dışı ve yabancılarla, eğitim, yayıncılık ve medya ile ilgili konularda yapacağınız anlaşmalar, konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelebilir. Kariyerinizde ilerlemeniz için size yardımı dokunacak insanlarla bir arada olup, gelecek kararlarınızı hızlandırabilirsiniz ve bu alanlarda planlar yapabilirsiniz.

11 Şubat’ taki parçalı Ay tutulması iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşım, eğitim alanlarınızda beklenmedik konu ve olayları hızlandırabilir. Grupsal faaliyetler, seyahatler ve eğitim konuları hızlanıyor.

18 Şubat itibarıyla artık tam anlamıyla kariyerinize odaklanacağınız bir dönem söz konusu. Toplumsal konular daha fazla ön plana geçmeye başlayacak, göz önünde olacaksınız, insanlar için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz.

Bu sene 26 Şubat’ta oluşan Güneş tutulmasından alacağınız etkiyle kariyer ve iş konularınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu tutulmada iş ve kariyer hayatınızda beklenmedik hareketlenmelere açıksınız. Sürpriz gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. İş hayatınızda oldukça hareketli bir döneme giriyorsunuz. Bir yandan sahip olduğunuz esnekliği sürpriz gelişmeler karşısında iyi kullanmanız gerekecek, bir yandan da sorumluluklarınızın daha fazla ağırlaştığını göreceksiniz. Çalışmayanlar, ailevi konu ve olayların daha fazla gündeme geldiğine şahit olabilirler. Babanızın veya annenizin hayatında önemli değişimler, gelişmeler söz konusu olabilir.

Mart ayı kariyer ve iş koşturmalarınızın artacağı, sosyal çevrenizdeki insanlardan değişik fırsatların karşınıza geleceği bir ay olacak. 7, 8, 9 Mart tarihlerinde önemli iş görüşmeleri içine girebilir, parasal desteklerinizi arttırabilirsiniz.

Ortaklı hareket edilen işlerinizde veya projelerinizde 12 Mart dolunayında sıkıntılı olabilirsiniz. 17 Mart’ta sorumluluklarınız size ağır gelebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir