Boğa Burcu 2017 Yorumları

Boğa Burcu 2017 Yorumları

Hande kazanova’nın hazırlamış olduğu 2017 yılı burc yorumları kitabından boğa burcu yorumlarını sizlere aktarıyoruz. 2017 yılında boğa burcunun aşk hayatını, evliliğini, kariyer durumunu, sağlık ve para durumunu merak ediyorsanız yazımızı okuyunuz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

HAYAT SÜRPRİZLERLE GÜZEL!

Bu yıl Satürn’den alacağınız etkilerle ortak parasal konularda bazı daralmalar, sıkıntı ve sorunlar yaşamanız muhtemel. Bu yüzden ortaklaşa atılacak adımlarda çok ciddi bir borcun altına girmemeli, başkalarına kefil olmamalısınız.

İŞ, PARA, KARİYER

Ocak ayına seyahat, yabancılarla yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı konular ve özellikle eğitim alanlarına odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Her şeyi gözden geçireceğiniz bu dönemde, yeni bir şeyler öğrenmekten ziyade daha önceden konuşulmuş ve üzerinde durulmuş konuları toparlayacaksınız. Yabancılarla iletişiminiz aktifleşebilir. Yurt dışına yönelik işler; özellikle eğitim ile ilgili konuşulmuş projeler gerçekleştirebilir veya hukuksal konularda daha önceden karşınıza çıkan konuları halledebilirsiniz. Aynı zamanda başkalarının tamamen etkisinde kalmak ve kendi fikirlerinizden uzaklaşmak, zaman zaman üzerinizde baskı hissetmek gibi etkilere de açık olacağınızın altını çizmekte fayda var. Özellikle arkadaş ortamlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili projelerde ocak başında dikkaüi olmanızda fayda var. Bir seyahat veya eğitim fırsatı varsa iki kere gözden geçirerek üzerine eğilmeye özen gösterin. Yine daha az tanıdığınız insanlarla yanlış anlaşılmalar devrede olabilir.

boga-burcu-egitim-2016

3 Ocak itibarıyla sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Arkadaşlarınızla bir arada olmayı sevecek ve , yeni insanlarla davetlerde ve organizasyonlarda bir araya geleceksiniz.

07 Ocak’ta Merkür düzeliyor, artık iletişimsel konularda derin bir nefes almaya başlayacaksınız. Yarım kalan, sıkıntıda olan, aksilikler yaşadığınız konular uzaklaşmaya başlayacak ve siz de iletişim kurma konusunda kendinizi daha rahat gösterebileceksiniz.

13 Ocak’ta gireceğiniz ortamlarda sanatsal etkileriniz, fedakar adımlarınız yüksek olurken, 20-23 Ocak’ta etkili insanlarla gelecek planlarınızı hızlandırabilirsiniz. 29 Ocak’ta ise, kafanıza taktığınız bir konuyla çok uğraşabilir ama bu uğraşılarınız sonucunda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

19-27 Ocak tarihlerine dikkat edin. Geleceğinize yönelik bir iş, bir organizasyonda sıkıntı ve problemlere açıksınız. Sizi desteklemesini umduğunuz bazı insanlarla aranızda sıkıntılar oluşabilir.

28 Ocak’ta oluşan yeni ay, kariyer hayatınızda önemli başlangıçları ve yenilikleri karşınıza getirecek. Kariyer hayatınızda olacak bu yeni ayı güzel bir şekilde değerlendirin. İşinize yön vermek istediğiniz konularda, yeni başlatacağınız projelerde, kariyer adımlarınızda ve ailevi konularda bu yeni ayın güzel eneıjisinden ve etkisinden faydalanmaya özen gösterin.

1-2 Şubat’ta iş alanlarınızda abartılı, şanslı, iyimser adımlar atılabilir. Abartmadan yolunuzda ilerleyin ve karşınıza gelecek olan bazı aksiliklerde ters tepkilerden kaçının.

3 Şubat, itibarıyla önemli sorunların kaynağına inmek ve ortaklaşa parasal konularda beklenmedik yardımlar almak için uygun olacak.

7 Şubat itibarıyla iş ve kariyer konuları daha da hızlanabilir. Birden fazla işle uğraşmak, hareketli ortamlar içinde bulunmak, iş konularında kafanızın çözüme yönelik çalışması, bir yandan gruplarla birlikte olmak, onların fikirlerine önem vermek gibi etkiler daha fazla önem kazanacak. Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla görüşmeler ve konuşmalar içinde olacaksınız.

9-10 Şubat tarihlerinde güzel anlaşmalar ve konuşmalar içindesiniz. Beklenmedik yerlerden destekleriniz yüksek olabilir. 11-14 Şubat’ta da iş ve kariyer hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek, doğru zamanda doğru şeyleri içgüdüsel olarak söyleyerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda 21-23 Şubat’ta çok özel ve fırsatlı teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanmaya çalışın.

26 Şubat’ta oluşan parçalı Güneş tutulması, sizin sosyal çevrenizde beklediğinizden daha çabuk bir hareketlenmeye sebep olabilir. Sürpriz gelişmelere açık olmalısınız.

Birazcık daha sosyal ilişkilerinizden istifade etmelisiniz, yararlanmalısınız. Yine bu süreçte kariyerinizde yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Gruplara, organizasyonlara, daveüere yönelik bir işle uğraşıyorsanız, bu süreçte bu işlerle ilgili konuşma ve görüşmelerin arttığına şahit olabilirsiniz.

Mart ayında sosyal çevre aktiviteleriniz hızlanırken mart başında arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarda gerçekçi olmaya özen gösterin. Biraz ayaklarınız yere sağlam basmayabilir ve kendi kişiliğinizden fazlasıyla taviz verebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde başarılı taraflarınızı ön plana çıkartacaksınız. Yine de 1-4 Mart tarihlerinde gerçekçilikten uzaklaşmayın.

4 Mart’ta Venüs gerilemeye başlıyor. İş ve hizmet alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar, ilişki problemleri karşınıza çıkabilir. Daha önceden ertelediğiniz, çözemediğiniz konularla ay sonuna kadar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

7, 8, 9 Mart’ta güçlü iş birlikleri sizi yukarılara taşıyabilir. Çevrenizle yapacağınız planları hayatınıza taşıyabilir, önemli bir medya işine başlayabilirsiniz.

13 Mart itibarıyla planlarınızı iyice gözden geçirin, oluşturun, bir sistem kurun, hazırlık yapın çünkü Merkür görünen alana geçtiği an itibarıyla, bir yılın konu ve olaylarını da belirleyeceksiniz. Bu yüzden bu süreçte dinlenmek, f eneıjinizi toplamak ve plan yapmak sizin için çok önemli.

17 Mart’ta da yabancılarla yapacağınız işlerde, seyahate ve eğitime dayalı işlerinizde birtakım sıkıntılar, problemler ve bozulmalar söz konusu olabilir.

Nisan başında diğer burçların aksine herhangi bir konuda harekete geçmemek çok önemli… Planlar yapmalı, hayatınızı daha da güzelleştirecek etkili projeleri kafanızda kurmalı ve olayları biraz daha kadersel temalarla yaşayacağınızı bilmelisiniz. Kendinizle ilgili konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırabilirsiniz.

6, 7 Nisan’da önemli ve değişik fırsatlı iş projeleri gündeme gelebilir. 8, 9 Nisan’da iş bağlantılarınıza ve ilişkilerinize dikkat edin. Bazı otoritelerle sürtüşmeler ve sıkışmalar oluşabilir.

10 Nisan’da Merkür kişisel evinizde gerileyecek. Kendinizi anlatırken, yanlış ifadelere daha yatkın olabilirsiniz. Bu yüzden önemli görüşmelerde, toplantılarda, işlerde, yanlış anlaşılmalara açık bir dönem içinde olacağınızı bilin. Önemli anlaşmalardan, başlangıçlardan ve adımlardan kaçınmaya lütfen özen gösterin.

11 Nisan’daki dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkiliyor, işinizle ilgili beklenmedik konu ve olaylara, duygusal streslere, duygusal sonlanmalara, bitişlere, anlık kararlara hazırlıklı olmalısınız.

15 Nisan’da Venüs’ün düzelmesiyle beraber hem iş alanlarınızda hem de kişisel konularda rahatlayacaksınız. Kuracağınız ilişkiler önem kazanıyor.

19 Nisan itibarıyla artık tam anlamıyla rahatlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye, eneıjiniz artmaya başlıyor. Kimliğinizi ön plana çıkarmak için daha fazla harekete geçebileceksiniz.

21 Nisan’da eneğinizi parasal konulara kaydırıyorsunuz. Maddi konulardaki mücadeleleriniz artıyor. İletişimsel alandaki aktivitelere, kitaba, magazine, öğrenmeye, kırtasiyeye, elektronik eşyalara, gezmeye olan harcamalarınız artabilir.

26 Nisan’da oluşan yeni ay, kişisel hayatınızdaki her tür girişimi destekleyen bir yeni ay olacak. Bu süreçte, daha önceden konuştuğunuz, daha önceden iletişim halinde bulunduğunuz insanlarla harekete geçebilirsiniz. Çok önemli hayati kararlar için 3 Mayıs’taki Merkür’ün düzelme zamanını beklemeniz faydalı olabilir.

Mayıs ayında Merkür’ün düzelmesiyle beraber maddi konularda ve aşk hayatınızda iletişiminiz daha düzenli olabilir. Çevrenizden göreceğiniz destekler, teklifler 4-9 Mayıs’ta karşınıza gelecek.

12-19 Mayıs’ta parasal girişimlerinizde hayat sizi destekliyor. Başka insanları düşünerek atacağınız adımlar şansınızı katlayabilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir