İkizler Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

İkizler Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 İkizler Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

İş ve para konusunda bu sene iletişiminizi kullanmalı, sizi sıkmayacak ve yeteneklerinizi daha da parlatacak işlerin peşinden gitmelisiniz. Ticari anlaşmalar, satış, pazarlama ve reklam konularında karşınıza fırsatlar çıkabilir. 12 Haziran’dan sonra kariyerinizle ilgili konulan gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Yaşayacağınız bazı sıkıntılar sonucunda doğru yolu bulmanız zor olmayacak. Ev almak, gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız, 11 Ağustos’tan sonra yatırım şansına sahip olacaksınız.

Yılın ilk ayında ortaklaşa para konularına eğileceksiniz. Parasal düzenlemeler yapmak, banka işlemlerinizi yeniden yapılandırmak için uygun şartlar altındasınız. Ocak ayı başında, seyahat planları gündemde olurken, uzakta bulunan akrabalarınızla buluşma planlarınız da devrede olabilir.

ikizler burcu is

5 Ocak’taki yeni ay, maddi konularda gözünüzü açmanız gerektiğinin altını çiziyor. Bu süreçte getirilerinize odaklanacaksınız ama bir yandan da ödemelerinizle arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekebilir.

5 Ocak’tan sonra yabancılarla iş yapabüir, medya ve seyahat alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. 4-6 Ocak tarihleri, olumlu adımlar için size göz kırpıyor.

12 Ocak’tan sonra artık enerjinizi kariyerinize ve işinize kaydıracaksınız. İş hayatınızda mücadeleleriniz artabilir ve yine yardımsever ve başkalarını düşünen tavırlarınızla kolay yönlendirilmelere açık olabilirsiniz.

15-30 Ocak’ta ortaklaşa yaptığınız işlerde kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilir ve ilişkilerinizde sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

21 Ocak’ta gerilemesine başlayacak olan Merkür, sizi daha az tanıyan yabancı insanlarla yaptığınız işlerde problemleri, bazı yankş anlaşılmalan, seyahatlerde gecikme ve sorunlan hayatınıza taşıyabilir.

27 Ocak’tan sonra iş hayatınızda gözle görülür düzelmeler olabilir. İş ilişkilerinizi güçlü ve etkili tutacağınız bir dönem içinde olacaksınız. 23-28 Ocak tarihlerini, sosyal çevrenizin de katkılarıyla iş hayatınız için takviminize ekleyin ve bu günlerden faydalanın.

1-2 Şubat, toplum içinde yaptığınız işlerde kendinizi ortaya koyabileceğiniz zamanlar. Grupsal işlerinizde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

4 Şubat’taki dolunay, yakın çevre konularınızı hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Bu dönemde işinize kanalize olduğunuz için yakın çevrenizdeki insanları ihmal etmeyin, aradaki dengeyi iyi sağlayın.

5,6,8 Şubat, insanlardan hem fikirsel hem de maddi olarak destek sağlayabileceğiniz günler.

19 Şubat ve sonrası seyahat, eğitim, medya ve hukuk alanlarınızda yeni adımlar atmak için uygun bir süreç. Yeni ay ortak fikirlerinizi destekleyecek ve size kalıcı işler sunacak.

Mart ayında sosyal çevreniz ve bu alandaki tanışmalarınız fazlasıyla ön planda olabilir. Bir yandan da kariyerinizde kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Enerjiniz bu alanlarda düşük olsa bile, faydalı yapınızla hala iş hayatında vazgeçilmezsiniz.

6-10 Mart’ta, sosyal çevrelerde insanlar gerek özel hayat gerekse işleriniz konusunda çeşitli fırsatları karşınıza getirecekler.

11 Mart’ı bir kenara not edin. Ani ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir ve önemli bir iş firsatı elde edebilirsiniz.

12 ve 17 Mart, sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi çileden çıkarabilir. Bu süreçte borç almamaya ve vermemeye özen gösterin. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Onlar yüzünden kendinizi ters olayların içinde bulmamaya çalışın.

16 Mart’ta, iş hayatınızda ortaklaşa iş yapüğmız kişiler varsa onlarla yaptığınız işlerin sonuçlarından memnun olamayabilirsiniz ya da özel hayatınızdaki sorumluluklar iş hayatınızda kendinizi ortaya koymakta zorlanmanıza neden olabilir. Negatiflikten uzak durun.

20 Mart önemli bir tarih. Tam Ay tutulmasıyla beraber kariyeriniz ve işinizde önemli değişimler ve oluşumlar içine giriyorsunuz. İyisiyle kötüsüyle, eğrisiyle doğrusuyla bu tutulma zamanı ve sonraki süreçte kariyerinizde fedakarlıklara, vazgeçişlere, bırakışlara ve daha geniş bir değerlendirmeye açık olacaksınız. Belki de çok önemli kararlar devreye girecek.

21 Mart’tan sonra arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artmaya başlayacak, istediğiniz destek ve yardımı onlardan alabilirsiniz. Birlikte yeni işlere soyunabilir ve değişik projelere adımlar atabilirsiniz. 22,24,28 Mart, şanslı tarihleriniz.

2 ve6Nisanda önemli işler, iletişimi kuvvetli insanlarla yapacağınız planlarınıza odaklanmaksınız.

20 Nisan’dan sonra artık kendinizi ve geçen sene yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süreçte programınızı iyice planlayın ve bu yıl neler yapabileceğinizi gözden geçirmeye çalışın. Maneviyatınızın bu ay içinde güçlendiğine şahit olacak, geri plandan yürüteceğiniz işleriniz için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız.

4 Mayıs’ta iş hayatınızda önemli sonuçlara ve kararlara ulaşmanız mümkün. Bu dolunay sizi iş alanlarınızda hassas kılacağı için bir yandan da sağlığınızı ihmal etmemeniz önemli olacak.

12 Mayıs civan sakarlıklara, kazalara dikkat edin; acele davranma isteğiniz düşünmeden hareket etmenize yol açabilir.

18 Mayıs’taki yeni ay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde yenilikler, girişimler için bu ay harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor.

19 Mayıs’ta Merkür sizin burcunuzda gerilemesine başlıyor. Yanlış ifadelere ve anlaşılmalara açık bir dönem. Önemli girişimlerinizden kaçının.

îşle ilgili girişimlerinizde ise, 26-29 Mayıs’ta yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altında olacaksınız. İnsanların size sunduklarına hemen kapılmayın ve bir şeyler yapacaksanız hem Merkür’ün gerilemesinin bitmesini hem de bu yanıltıcı tarihlerin geride kalmasını bekleyin.

5 Haziran’dan sonra iletişim konularınıza, satış, reklam, pazarlama alanlarına eğilecek ve güzel ilişkilerle işlerinizde istediğiniz istikran sağlayabileceksiniz.

6,8,9,10 Haziran özel ve iş hayatınızda beş yıldızlı günler. Gelecek işlerinizi bu tarihlerde hızlandınn. 12 Haziran’dan sonra da harekete geçebilirsiniz.

15 Haziran’dan sonra iş ve hizmet alanlarınıza son kez gerileyerek giren Satürn, bu konulan bir kez daha gözden geçirmeniz ve yapmanız gerekenlere odaklanmanız için size sorumluluklar verecek

İşte şimdi sizin zamanınız tam anlamıyla başlıyor. 16 Haziran’daki yeni ay sizi yükseltecek. Tüm projeleriniz, başlangıçlarınız, adımlarınız ve girişimleriniz için bu yeni ayı ve enerjisini kullanın, parlayacaksınız.

21-24 Haziran’dan sonra para konuşmaları, adımlan ve mücadeleleri artmaya başlıyor. Hırslı olacaksınız ama bu hırsınız parasal işlerinizde size kazandıracak. Temmuz ayı yakın çevrenizle kuracağınız güzel ilişkilerle, parasal bağlantılan-nızla güçleneceğiniz ve yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir ay olacak. Özellikle satış, reklam, pazarlama, ulaşım, iletişim, bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, temmuz başında karşınıza çıkacak fırsatlar ve şanslar yüzünüzü güldürecek. 1,4,5 Temmuz’da güzel tekliflere açıksınız.

Parasal bağlantılar, konuşma ve görüşmeler giderek artacak. 9-13 Haziran tarihleri gayet olumlu. Para dengelerini de iyi tutmak lazım. 6-15 Temmuz’da bu dengeleri iyi sağlayın. Para işlerinizde ve ticari atılımlarda 16 Temmuz’daki yeni ay ve sonrasını kullanın.

23 Temmuz’dan sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ve iletişim sektörleri öne çıkmaya başlayacak. Vaktinizi ve enerjinizi bu konulara kaydıracak, bu işlerden herhangi biriyle uğraşmıyorsanız bile, yüksek iletişimle işlerinizi iyi organize edeceksiniz.

26 Temmuz’dan sonra birkaç ay boyunca eğitim hayatınızı gözden geçirmek için uygun bir sürece giriş yapacaksınız. Tercihleriniz, seçimleriniz sizin gerçek istekleriniz mi, hangi alanda daha fazla kendinizi gösterebilirsiniz ya da bazı başansızlıklannız hangi sebeplerden kaynaklanıyor gibi soruların cevaplarını bu dönemde fark etmeniz geleceğiniz açısından size yol gösterici olabilir. 31 Temmuz’daki dolunay eğitim konularındaki kararlarınızı hızlandıracak.

2 Ağustos’tan sonra maddi konularda rahatlayacaksınız. Ama hala iş bağlantılarınızda sorunlar olacak. 3, 5, 6 Ağustos’ta bazı işlerinizde bozulmalar oluşabilir. Fırsatlannız da yok değil ama bu fırsatlar bazı zorluklan da beraberinde getirebilir.

15-19 Ağustos, aileniz için parasal konularda güçlü etkiler oluşturabilirsiniz. Onlara yardım edecek ve onlardan yardım almaktan çekinmeyeceksiniz 29 Ağustos’taki dolunay, kariyerinizde önemli gelişmelere odaklanmanızı sağlayacak. Bazı işlerinizin sonuçlannı almaya yakın olacaksınız.

23 Eylül’den sonra kreatif işleriniz, sanatsal projeleriniz önem kazanıyor. Yaratıcı olacağınız bu dönemde işinizi de aşkla ve tutkuyla yapacaksınız.

Sanatsal işlerinizde ekim ayında önemli artışlar var; konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir.

27 Ekim’deki dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkaracak. İş hayatınızda merak ettikleriniz, gizli konular aydınlanabilir. Bazı şeyleri netlikle görecek ve buna göre hareket edeceksiniz.

27 Hkim’deki dolunayda sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. İş yoğunluğunuz giderek artarken beslenmenizi bu dönemde ihmal etmeyin.

Kasım ayı bir hayli yoğun olacaksınız. İş, hizmet ve sağlık konulan tüm ay boyunca gündeminizde olacak. Ailevi konularda da bu ay başı beraber alınacak kararlara odaklanacaksınız. Bu alandaki fırsatlar için 3 Kasım’ı kaçırmayın.

11 Kasun’daki yeni ay, iş ve hizmet konulannızdaki her tür yeni başlangıç için sizi destekliyor. Bu yeni ay, ailenizden göreceğiniz destekle yapmanız gereken her tür iş için uygun olacak. Yeniliklerden mutluluk duyacaksınız.

13-17 Kasım’da sağlık kontrollerinizi yaptırmak isteyebilirsiniz

18 Kasım’dan sonra kariyer ve iş ivmeniz artmaya başlayacak. Gözlemleriniz sonucunda elde ettiğiniz bilgilerle artık kariyerinizde istediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz.

Aralık ayında işinizi sevecek, beraber çalışüğınız insanlarla güzel işler çıkartacaksınız.

Ortak parasal işlerinizdeki sorunlara 10 Aralık sonrası çözümler üreteceksiniz. Banka işlemleri, kredi yapılandırmalan, borç alma işlemleriniz bu tarihten sonra devreye girecek.

25 Aralık’ta elinize güzel bir para geçebilir. Bu dolunayda dengeleri iyi sağlayın ve başlattığınız işlerin sonuçlarını iyi değerlendirin. Aileniz için yapacağınız harcamalar veya para birikimleri sizi mutlu edebilir. 2015 yılında ikizler burcu ilişkileri konumuzuda inceleyiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir