İkizler Burcu Eğitim Hayatı 2016

İkizler Burcu Eğitim Hayatı 2016

İkizler Burcu’nun Eğitim Durumu 2016 Yılı Yorumları

EĞİTİM

Bu sene 2 Ocak itibarıyla her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler için uygun zamanlara giriş yapıyorsunuz. Öğrenmeye hevesli olacak, derslerinizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Gelecekle ilgili planlarınız devreye girecek, kararlar almaya daha müsait olacaksınız.

ikizler-burcu-egitim-2016

5 Ocak-8 Ocak arası okulda ve birtakım grupsal faaliyetlerde yanlış anlaşılmamaya dikkat edin. Zor durumlarda kalabilirsiniz. Sınavlarınız varsa sıkıntılar oluşabilir.

10-14 Şubat’ta her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla eğitim ile ilgili konularda yapacağınız anlaşmalar, konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelebilir. Şubat sonuna kadar eğitimsel konularda güzel çalışmalarda bulunabilir ve derslerinizin üzerine düşebilirsiniz.

29 Temmuz’da eğitim alanınızın yöneticisi gerilemesine başlıyor. Bu tarihten sonra eğitim işlerinizde bazı yavaşlamalar görülebilir. Bu süreçte gerçekten istediğiniz mesleğin ne olduğunu bulmalı ve seçimlerinizin kalbinizden geçenlerle ne kadar uyup uymadığını gözlemlemelisiniz.

18 Ağustos’ta oluşan parçalı Ay tutulması eğitim konularını beklenmedik bir şekilde hızlandırabilir.

Üniversite hayatınız için bu tarihten sonra seçeneklerinizi iyi değerlendirmeli ve sonuçlara göre kendinize en uygun kararları almalısınız. Yine yurt dışı eğitim fırsatı karşınıza gelecek.

7 Aralık, kurs, seminer, eğitim gibi konulara sevginiz ve ilginiz daha fazlalaşabilir. Kendinizi eğitmek ve eğitim alanlarınızın üzerine daha fazla yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir