İkizler Burcu Sağlık 2016 Yorumları

İkizler Burcu Sağlık 2016 Yorumları

İkizler Burcu’nun 2016 Sağlık Yorumları

SAĞLIK

27 Mayıs’tan haziran sonuna kadar sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bu dönemde alt bölge sağlık sorunlarına (sistit, üreme organları rahatsızlıkları, mantarlar, boşaltım sistemi), enfeksiyonlara, şeker hastalığına ve boğaz bölgenize ekstra özen göstermeniz gerekecek.

ikizler-burcu-saglik-2016

3 Ocak’ta hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız açısından dikkatli olun. Düzenli egzersiz yapmak, eneıjinizi bir anlamda sağlık konularına harcamak, hayatınızı güzelleştirecek.

19 Nisan’dan sonra sağlığınızla ilgili konulara biraz daha özen göstermeniz gerekecek. Bağışıklık sisteminizde birtakım sıkıntılar oluşabilir. Bu süreçte vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

22 Nisan’da meydana gelecek dolunay ile birlikte sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor.

20 Mayıs itibarıyla artık tam anlamıyla eneğiniz düzelmeye başlıyor. Hastalıklı, isteksiz hissettiğiniz birtakım noktalar geride kalıyor.

27 Mayıs’tan sonra haziranın sonuna kadar sağlıkla ilgili konularda birtakım sıkıntılar, sorunlarla karşılaşmanız söz konusu. Eneıjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.

19 Ekim’de ve civarında çok acil değilse ameliyat olmamaya özen gösterin.

30 Ekim’de Akrep burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, sağlığınızla ilgili önemli kararlan da bu yeni ay ile birlikte devreye sokabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir