İkizler Burcu 2015

İkizler Burcu 2015

2015 Yılında İkizler Burcu Yorumları

(22 Mayıs – 21 Haziran)

Değişimlere açık olun

Geçtiğimiz yıllarda işinizde önemli sorumluluklar üstlendiniz. Tarz ve alışkanlıklarınızda, iş alanlarınızda birtakım değişimler, bazen de sıkıntı ve sorunlar yaşadınız. Gerçekten iş konularında sizi neyi tatmin edip etmediğini deneyimlediniz ve artık yolunuza değişmiş, yenilenmiş birisi olarak devam edeceksiniz. Bu sene en iyi bildiğiniz işi yapacaksınız. İletişiminiz gelişecek, büyüyecek ve ilerleyecek. İnsan ilişkileri, satış, pazarlama teknikleri, reklam alanları, sosyal medya alanları, blog, net bağlantıları, yazılım işleri, kısa yolculuklar, ulaştırma, senaryo, radyo, kısacası iletişimin her tür formunda güzel işler yakalayacak, bu alanlardan birinde çalışıyorsanız işinizden fazlasıyla keyif alacaksınız. Bu alandaki girişimleriniz desteklenecek ve ticari anlaşmalarınızdan fayda sağlayacaksınız.

ikizler burcu

İletişimi kuvvetli bir burçsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlarla birlikte hayatınızı daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Komşularınızla, akraba ve kardeşlerinizle ilişkileriniz daha da güzelleşebilir. Onların hayatındaki bolluk ve bereket sizin hayatınızın kalitesini de arttırabilir.

Bu yıl ilişkileriniz de önem kazanmaya başlıyor. Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İlişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Evliliğinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı ve partnerinize ne kadar dürüst olduğunuz kendinize sormanız gereken soruların başında geliyor. Gerçekte bir ilişkiden neler beklediğiniz, karşılığında ne aldığınız ve verdiğiniz bu süreçte önem kazanacak. Onu gerçekten sevdiğiniz için mi berabersiniz, yoksa bazı konulan hırs yaptığınız için mi? Sevdiğiniz kişi için yapmanız gereken fedakarlıklar sizi mutlu ediyor mu? Aldığınız kadar vermesini de biliyor musunuz? Bu sorular bu yıl gündeminizde olabilir. Sevdiğiniz insanın, partnerinizin sorumluluklarıyla uğraşmak ya da onun seçim ve deneyimlerine açık olmak bu süreçte işinize yarayabilir.

Bekarsanız ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşabilirsiniz. Belki de evlilikten korkuyorsunuz ve şu ana kadar kaçtınız ama bu yıl sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.

22-30 Mayıs arasında doğan İkizler bu sene zorlanabilirler. Otorite figürleriyle, patronlarınızla, eşiniz veya babanızla çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilir. Hayatınızdaki erkek figürlerinin sorumluluklarından kaçtığını görebilir veya hayatın onların elini kolunu bağladığım fark edebilirsiniz. Yıl içinde kendi sağlığınıza ve etrafınızdaki erkeklerin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir. Eğer bu tarihler arasmda doğduysanız bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalı, olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız.

İkizler Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

İkizler Burcu Eğitim 2015

İkizler Burcu Sağlık 2015

Yukarıdaki linklerdeki konularıda incelemeyi ihmal etmeyiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir