İkizler Burcu 2016 Yorumları

İkizler Burcu 2016 Yorumları

2016 Yılı İkizler Burcu Yorumları

İKİZLER

(22 Mayıs – 21 Haziran)

Kariyer ve iş konularında dikkatli olun

Bu yıl Jüpiter’den aldığınız etkilerle ev ve aile konularında güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Eylül ayına kadar emlak alım-satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir. Elbette ki dikkatli olmanız gereken tarihler var. Kendinizi bir evin borcu altına girmekten alıkoyamayacaksınız. Bu süreçte dikkatli, pratik, mütevazı adımlar atmalı, ihtiyaçlarınızı iyi belirleyerek yolunuza devam etmelisiniz.

ikizler-burcu-2016

Aileniz ve onlarla geçirdiğiniz zaman içsel huzurun en verimli anlarını temsil edecek. Ailenizi ve yuvanızı genişletmek, geliştirmek ve kimliğinizi bu alanlarda ortaya koymak isteyeceksiniz. Siz aile hayatınızda çalışmalarınızı hızlandırdıkça, etrafınızdaki herkesin sizin gibi olmasını bekleyebilirsiniz.

Satürn’den alacağınız sorumluluklarınızı evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda yaşamaya başlıyorsunuz. Geçen sene ufak tefek bu adımları hayatınızda hissetmeye başladınız hatta bu konularda bazı zorlanmalar, terslikler ve sorunlarla bile karşılaşmış olabilirsiniz. 2016 yılında da evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz artıyor. Evliyseniz ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Evliliklerinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı, partnerinize ne kadar dürüst olup olmadığınız, kendinize sormanız gereken soruların başında geliyor. Gerçekte bir ilişkiden neler beklediğiniz, karşılığında ne aldığınız ve verdiğiniz bu süreçte önem kazanacak. Zaman zaman ikili ilişkilerinizde sıkıntılarla karşılaşsanız bile, yaşayacağınız olayları ve durumları toparlamasını bileceksiniz. Evli olmayanlarsa, zorunlu ve sorumluluk gerektiren bir evlilik gerçekleştirebilirler. Ortaklı işlerinizde partnerinizle bağ kurmak ve daha sıcak ilişkiler geliştirmek bu yıl pek kolay olmayabilir. Sizden daha olgun insanlarla iş yapmaya başlayabilirsiniz.

30 Mayıs-6 Haziran arasında doğan ikizler, bu sene zorlanabilirler. Karşıt açıda bulunan Satürn onların otorite ve erkek figürleriyle, patronlarıyla, eşleriyle veya babalarıyla çeşitli sıkıntılar ve sağlık sorunları yaşamasına neden olabilir. Eğer bu tarihlerde ve bu tarihler arasında doğduysanız sağlığınıza dikkat etmeli, yaşayacağınız sıkıntılar karşısında hayata küsmemeli, isyan etmemeli ve bu dönemin geçeceğini düşünerek, sabır ve anlayışla hareket etmelisiniz.

İkizler Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

İkizler Burcu Sağlık 2016 Yorumları

İkizler Burcu Eğitim Hayatı 2016

***********************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir