Koç Burcu 2016 Yorumları

Koç Burcu 2016 Yorumları

KOÇ

(21 Mart – 20 Nisan)

Hayatınızdaki değişim ve dönüşümler sizi heyecanlandırabilir

2016 yılında işinizi sevecek, çalışmaktan ve kendinizi çalışma alanınızda ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kariyerinizi destekleyecek iş değişimleri, yeni çalışmalar, projeler, günlük iş akışınızda keyifli adımlar, önemli şanslar, fırsatlar karşınıza gelebilir. Çalışmalarınız ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla çalışmaktan korkmayacaksınız. İş hayatında yıl genelinde daha çalışkan, daha mükemmeliyetçi ve daha ayrıntıcı olabilirsiniz. Ayaklarınız yere sağlam basarsa ve mütevazı olmayı başarırsanız ve içinizde ortaya çıkmaya hazır o coşkulu Koç ateşini dengelerseniz bu yıl iş hayatınızda etkili ve sağlam bir iz bırakabilirsiniz.

koc burcu 2016 yorum

Bir güzel haber daha; sağlığınız yıl boyunca size problem çıkartmayacak. Kronik bir rahatsızlığınız varsa güzel ve etkili gelişmeler yaşanabilir. Kişisel disiplininizi iyi korumalı, diyetinize dikkat etmelisiniz. Yine sağlıklı beslenme, diyet ve hijyen konularında abartılı tavırlar içine girmeniz de söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki titiz ve mükemmeliyetçi yapınızın artmasıyla birlikte baş ağrılarına ve migrene dikkat edin.

Geçen sene etkilerini yavaştan hissetmeye başladığınız eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret, yabancılarla yapılacak işler konusunda bu yıl tam gaz sorumluluklarınız ve öğretileriniz devreye giriyor. Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Artık bu noktada hayata bakış açınız dengelenmiş ve sağlamlaşmış olacak. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya, kendinizi yeni keşiflerden soyutlamamaya çalışın. Boyunuzdan büyük işlere kalkışırsanız, büyük riskler alırsanız hukuksal sıkıntılar, eğitim zorlanmaları ve seyahat zorluklarıyla karşılaşmak söz konusu olabilir. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir.

Aynı zamanda uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki sorumluluklar sizi de dolaylı olarak etkileyebilir. Partnerinizin kardeş ve akrabalarıyla olan ilişkilerinizde de sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu süreçte edineceğiniz bilgilerle bakış açınızda dar görüşlü olmamaya, hayata karşı ayak dirememeye çalışmalısınız. Anlayışınızı, keyfinizi ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk ile ilgili konulara ilginiz artacak. Geleceğinizle ilgili önemli sorumluluklar almaya başlıyorsunuz.

Koç Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Koç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Koç Burcu Eğitim Hayatı 2016

Koç Burcu Sağlık 2016 Yorumları

***************************************************************************
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir