Koç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Koç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Koç Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Evlilik ve ikili ilişkiler evinizin temsilcisi Venüs, 25 Temmuz’da gerilemesine başlarken, eski duygusal olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde sevginizi ortaya koyamama gibi birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Anlayışı elden bırakmayın. Eylülün ilk haftasına kadar bir yandan da eski aşklar gündeminize yerleşebilir. Bu tarih aralığında çocuğunuz varsa onunla olan bağınıza da dikkat edin. Yine 4 Nisan ve 28 Eylül’de oluşan tutulmalar hayatınızda ve özel alanlarınızda beklenmedik konu ve olayları hızlandıracak, ilişkilerinizdeki iniş çıkışlara bu yıl da dikkat etmelisiniz. Bir yandan sonlanmalar olurken, diğer yandan fırsatlar karşınıza çıkacak.

2015 Koç Burcu'nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

5 Ocak’ta ailevi konu ve olaylar daha fazla önem kazanabilir. Bu süreçte aileniz ve işiniz arasında kalabilir, anne, baba sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bu dolunay dengeyi sağlamaya çalışın.

13,14 Ocak’ta sosyal çevrelerde güzel ve heyecanlı organizasyonlar sizi bekliyor olacak.

15,30 Ocak’ta özel hayatınızda ve parasal işlerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Sosyal çevrenizdeki güzel oluşumlar, başlangıçlar ve yeni adımlar için 20 Ocak’taki yeni aydan faydalanmalısınız.

21 Ocak itibarıyla eski arkadaşlarınız ve ortamlarınızla olan bağınız yeniden güçlenecek Eski dostlarınızla yapacağınız tamamlanmamış bazı konuşmalar hayatınızı güzelleştirebilir.

Şubat ayında sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlarda kendinizi göstereceksiniz. Bir yandan da özel hayatınızda başkaları tarafından kolay etkilenmelere açık olacaksınız. Ruhani olarak insanlara yardımcı olmayı, onlar için derinden bir şeyler yapmayı isteyebilirsiniz. Yalnızlığı seveceksiniz ve bir yandan da oldukça üretken ve yaraücı olacaksınız.

4 Şubat’ta aşk hayatınız hareketlenebilir. Oldukça ateşli ve yoğun duygularla kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkiniz bu dolunay devrede olacak.

5,6,8 Şubat dış ortamlarda, sosyal çevrelerde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

20,22 Şubat kendinizi yenileyeceğiniz, ilişkinizi görünür hale getirmek isteyeceğiniz günler. Dünya umurunuzda olmayacak. Bu dönemde gezmek, dolaşmak ve her şeyi karşı tarafla beraber yapmak isteyebilirsiniz. Tabii en önemli sevgiliniz yine kendiniz olacaksınız hayatınızda biri olsa da olmasa da…

24,26 Şubat aşkın sorumluluklarını üstlenmek için artık hazırsınız.

Mart ayında heyecanlı, hızlı, kıpır kıpır yapınızla özel hayatınızda beklenmedik ve farklı kararlar almaya, daha özgür hissetmeye ihtiyacınız olabilir. Her zamankinden daha farklı davranmak isteyebilir ya da hayatınızdaki insanın bu şekilde davrandığına şahit olabilirsiniz.

1,3,4 Mart’ta keyfinize diyecek olmayacak. Bu günleri işaretleyin aşk hayatınızda beş yıldızlı günler.

22,24,25,28,30 Mart, hayatın sizi desteklediği günler olacak. Sorumluluklarınızla ve bilinçli bir şekilde başkalarına yardım ederek ilerleyeceksiniz.

4 Nisan’daki tam ay tutulması özel hayatınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Olasılıklara gelince evlilikle ilgili konular hızlanabilir, taşınma gündeme gelebilir veya tam tersi var olan ilişkinizde sevdiğiniz insandan beklenmedik hareketler görebilir ve ilişkinizde dengesizlikler yaşayabilirsiniz.

6, 8 Nisanda üzerinizde hissedeceğiniz değişiklik ve farklılık rüzgarlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Etrafınızda olup biten her şey sizi fazlasıyla sıkabilir. Değişik ve size farklı gelen her şey daha çok ilginizi çekecek. Bu dönemde aşıksanız sevdiğiniz insana vereceğiniz sözler aşın iyimserlikle süslü olabilir. Kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Farklı ve sıra dışı ilişkiler, özgürlüğe dayalı aşklar sizi mutlu edebilir.

11 Nisandan sonra konuşmayı, yazmayı kısaca iletişimi seveceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi artırabilir, sevginizi onlara gösterebilirsiniz.

21, 22 Nisan aşkınızla ilişkinizi güçlendirebilir, güzel konuşmalarla şansı üzerinizde hissedebilirsiniz. Çocuğunuzla olan paylaşımlarınız da sizi çok mutlu edeek. Çocuk isteyenlerse bu konuşmaları hızlandırarak önemli kararlar alabilir.

Ne yazık ki fikirsel olarak mayıs başında sevdiğiniz insanla iletişiminiz ve ilişkileriniz istediğiniz gibi olmayabilir.

Mayıs başı yakın çevre iletişiminiz oldukça aktif. Bu ay sizi biraz zorlayabilir. Iletişimsel konularda bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

9 Mayıs’ta yakın çevre ilişkilerinizde bazı kafa karışıklıkları ortaya çıkabilir. Bu tarihe, denk gelen bir konuşma, görüşme ve anlaşmanız varsa şartlan iki kez gözden geçirin. Zorlanacağınız ve aldatıcı koşullara sahip olan diğer tarihleriniz 26-29-31 Mayıs.

8 Mayıs itibanyla artık evde vakit geçirmek, boya, badana, tadilat ve tamirat işlerinize girişmek için uygun bir sürece gireceksiniz. Bu süreçte evde misafir ağırlamak, sevdiklerinizle vakit geçirmek, evinizi güzelleştirmek için uğraşmak isteyeceksiniz.

19 Mayıs’ta yakın çevre evinizde gerilemesine başlayan Merkür, eski so-runlan, onlarla olan eski çözülmemiş konulan gündeme oturtabilir.

Yine 23 Mayıs’ta hayatın sizi desteklemediğini ve yakın çevrenizde sizden büyük insanlarla, üstlerinizle anlaşmakta zorluk çektiğinizi görebilir-siniz.’Fanatik fikirler ve bazı takıldığınız konulara bu dönem dikkat edin. Haziran ayı akraba, komşu, kardeşler ve çok yakın olduğunuz arkadaşlarınızla vakit harcayacağınız ve ailevi konuların öne çıkacağı bir ay olacak. Hemen haziran başında oluşan dolunayda uzakta bulunan akrabalarınızdan önemli haberler alabilirsiniz.

5 Haziran sonrasında aşk hayatınız güzelleşmeye başlıyor. Güçlü ifadelerle, sevdiğiniz insana İlişlerinizden bahsetmek, davranışlarınızla ona sevginizi, duygularınızı anlatmak için hiç durmayın. Keyifli aktiviteler, partiler, eğlenceler bu dönemde ilginizi fazlasıyla çekebilir. Sevmek ve sevilmek isteyecek, cesur adımlar atmaktan korkmayacaksınız.

8,9,10 Haziran’da aşka hazır olacak, sevdiğinizle her konuda anlaşacaksınız.

24 Hazirandan sonra artık enerjinizi daha çok ailevi konu ve olaylara yöneltmeye başlayacaksınız. Ailenize karşı daha duygusal ama bir o kadar da kızgın olabilirsiniz. Aranızda oluşacak herhangi bir ufak sorunu büyük tartışma platformlanna taşımaktan uzak durun.

Temmuz ayına aşk teklifleriniz, hayatı riske etme arzunuz, keyifli ve eğlenceli organizasyonlarla başlayacaksınız. 1, 5,6 Temmuz’da ayaklannız yerden kesilebilir. Doğru ifadeler, entelektüel oyunlar sevdiğiniz insanı size yadlaştırabilir.

Aşk hayatınızda her şey yolunda giderken, aile hayatınızda büyüklerinizle ve aile ilişkilerinizde 13-14 Temmuz’da sıkıntılarınız olabilir. 15 Temmuz’da da dikkatli olmakta fayda var. Aile hayatınıza harcadığınız enerji, geri kalan hayatınızda sizi sabırsız ve anlayışsız kılabilir. Evliyseniz aileler arasındaki güç çekişmelerini lütfen körüklemeyin.

16 Temmuz daki yeni ay, ev ve aile hayatınız için yeni kararlar almanızı sağlayabilir, yeni başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bir ev almayı düşünüyorsanız bu tarih sonrası yapmakta fayda var. Sizi harekete geçiren ve zorlayan ailevi kararlarınızı bu tarihten sonra almaya özen gösterin.

21,22 Temmuz’da ailenize yönelik ortak parasal konularda olumlu etkiler altındasınız.

23 Temmuz ve sonrası bir ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa, sevdiğiniz insanla romantizmin artmasının yanı sıra çocuğunuzun hayaüyla ilgilenmek öne çıkabilir. Çocuk istiyorsanız yine olumlu bir dönem içerisinde olduğunuzu bilmelisiniz.

31 Temmuz itibarıyla eski aşk konulan, tamamlanmamış, yarım kalmış ilişkileriniz gündeme gelebilir. Yine çocuğunuzla olan ilişkinize bu dönemde dikkat etmelisiniz. Eylül başına kadar ilişkilerinizi gözden geçirin. Eski sevgilinizle arkadaş ortamında karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

3,5,6 Ağustos’ta ilişkileriniz ve çocuğunuz konusunda zorlu zamanlar. Her ne kadar iyi girişimde bulunursanız bulunun çok fazla etki etmediğini ya da istediğiniz sonuçları alamadığınızı görebilirsiniz.

Yenilik yapmak istediğiniz konular ve kararlarınız varsa aşk hayatınızla ilgili olarak 14 Ağustos’tan sonraki yeni ay tüm bu kararlan devreye sokabilirsiniz.

Eylül ayında eski aşk mevzulan veya var olan ilişkinizdeki ilişki çıkmazla-n hala gündeminizde olacak ama sıkıntılar ve sorunlar 6 Eylül’den sonra geride kalmaya başlayacak.

17 Eylül’deki Merkür gerilemesi, özel hayatınızda bazı konulan gözden geçirmeniz için size fırsatlar sunabilir. Eğer siz bazı konulan irdelemek istemiyorsanız bu süreçte ilişkiniz ummadık kopuşlara ve sorunlara sürüklenebilir. Öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü unutmadan yolunuza devam edin.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması hayati kararlarınızı devreye sokacak. Artık yolunuzda ya yalnız yürüyeceksiniz ya da önemli beraberlik kararlanyla hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız seçim sizin.

9 Ekim’de ilişkinizde, ortaklı işlerinizde ve parasal alanda yaşadığınız sıkıntı aksilikler geride kalmaya başlayacak.

13 Ekim’de oluşan yeni ay taşınma, ilişki adına karar verme, evlilik ve ilişki adımlarınızı destekleyen, başlangıçlarınızı hızlandıran bir yeni ay olacak 8,12 Kasımda ilişkileriniz daha da önem kazanmaya başlıyor. Mutlu ve huzurlu olmak o kadar da zor değil, bunu göreceksiniz.

25 Aralıktaki dolunay, aile hayatınızı mercek altına alacak. Bu dolunaydan olumsuz etkilenmeyeceksiniz. Sadece ailenize biraz daha özen göstermeyi unutmayın lütfen. 2015 yılında koç burcunun eğitimi konumuzuda okumanızı tavsiye ederiz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir