Oğlak Burcu 2017 Yorumları

Oğlak Burcu 2017 Yorumları

Oğlak burcu olanlar 2017 yılı yorumlarını çok merak ediyordur. İş para, sağlık, evlilik, aşk gibi başlıkların yer aldığı 2017 yılı oğlak burç yorumlarını ünlü astrolog Hande kazanovanın kitabından sizlere aktarıyoruz. Hande kazanovanın 2017 yılı burç yorumları kitabını mutlaka temin ediniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

HAYAT DEĞİŞİMLE GÜZEL!

7 yılında büyümenizi ve gelişiminizi en çok ve iş hayatınızda gerçekleştirebilirsiniz. Bu yıl erinizde çok güzel şanslar yakalayacak, işinizi en zel şekilde sunmak isteyeceksiniz. Kariyerinizde ngeli ve adaletli adımlarınızla, iş hayatınızda yaratıcı, sanatsal, uyumlu tarzınızla çok konuşulacağınız, kuracağınız ilişkilerle göz boyayacağınız bir yıl geçireceksiniz.

Kariyerinizde, idare mekanizmasını iyi kullanabilir, ortaklı yapılacak her tür işte bu sene başarı sağlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetleriniz hızlanabilir.

İnsan kaynakları, aracılık görevleri, iletişim faaliyetleri, insan ilişkilerine dayalı alanlarda, mimarlık, hukuk, danışmanlık, moda, sanat, sinema, tekstil, politikada yükselebilir, başkalarından göreceğiniz saygı ve takdiri önemseyebilirsiniz. Bu işlerden birinde çalışmıyorsanız, yaptığınız işte iletişimin bir sanat olduğunu çevrenize gösterecek ve güç kazanacaksınız.

oglak-burcu-2016

Bu yılda bazı korkularınız oluşabilir. Kontrol etmeyi seven bir burç olarak etrafınızda oluşan olayları kontrol edemeyebilirsiniz. Bunu bir tamamlanma, bir temizlik süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz hissetmemelisiniz. Bırakın hayatınıza hizmet etmeyen kişiler, olaylar, konular gitsin! Aslında mistik konulara, gizemli ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız. Bir yandan da unutmayın bu yıl kariyerinizde yükselişle olayları daha rahat kavrayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, bakış açınızdaki negatiflik ve kaygılar olmalı. Kaygıları, endişeleri, üzüntü ve kederleri kapının dışına koymanın zamanı geldi! Değişimleri önce kendi içinizde başlatmalı ve değişiminizin karşınıza getireceği sonuçlarla döngünüzü kırmalısınız. Bunu yaptığınızda özgür bir kelebek gibi hayatın her alanının tadını çıkarabilirsiniz.

İŞ, PARA, KARİYER

2017 yılında kendinizi ve işinizi ön plana çıkartacaksınız. Kariyer hayatınızda çok önemli şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm yıl boyunca kariyerinizde sizi kimse tutamayacak.

Ocak ayına kendi kişisel planlarınıza odaklanacaksınız ve güçlü kimliğinizle zorlandığınız işlerin altından kolaylıkla kalkacaksınız. Merkür’ün kişisel alanlarınızda gerilemesi ifadede ve bazı önemli işlerinizde sizi zorlamış olabilir. 7 Ocak’ta Merkür’ün düzelmesi sizi rahatlayacak ama asıl hareket etmeniz gereken dönem 12 Ocak ve sonrası olmalı. Bu tarihten sonra kendi fikirlerinizi ve planlarınızı hayatınıza taşıyabilirsiniz.

28 Ocak’taki yeni ay, maddi konularda, ticari adımlarınızdaki kararları ve başlangıçları hızlandıracak. Önemli parasal konularda bu yeni ay ve sonrasını kullanmaya çalışmalısınız.

Şubat ayında birçok kola ayrılacaksınız. Kişisel adımlar hızlanırken, para kazanma becerileriniz de önem kazanıyor. 7 Şubat itibarıyla parayı idare edebilme ve para kazanma becerilerinizi artıracaksınız. Finans konularına pratik çözümler üretebilir, aynı zamanda sorunlarınız varsa bulacağınız çözümlerle bu sorunları en aza indirgeyebilirsiniz. Gelirinizi artırmak için yeni yollar bulacaksınız. Bir yandan da parayla ilgili konularda çalışmalarınızı, konuşmalarınızı ve anlaşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

9-10 Şubat tarihlerini parasal anlaşmalar için kullanın.

11 Şubat’ta oluşan parçalı Ay tutulması, orta para hanenizde oluşuyor. Ortaklaşa parasal gelirlerinizde beklenmedik ve ani oluşumlar gündeme gelebilir. Bir borç, ödeme, gözden kaçırılmış bir evrak, sigorta, prim konusuna dikkat edin. Eşinizin hanesinde de parasal olaylar artıyor. Sizi değiştirecek, dönüştürecek sürpriz olaylarla da karşılaşacaksınız ama siz hiç merak etmeyin bu tutulma da iş getirileriniz, şanslarınız ve fırsatlarınız da bir hayli yüksek.

14, 16, 21, 23 Şubat’ta karşınıza çok özel bir teklif çıkabilir. Kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız.

26 Şubat’ta Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma, yakın çevrenizle ilgili ve iletişimsel konularda hızlı, sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu hızlı gelişmeler eğitimle, yayıncılıkla, sanatla, haberleşmeyle, zihinsel aktivitelerle alakalı olabilir. İletişimiz hızlanabilir, hızlı bir şekilde projelere dahil olabilirsiniz. Hayatınızın bu kadar hızlanması sizin günlük işlerinizi ya da yakın çevre işlerinizi çok iyi organize edememekten kaynaklı olarak biraz dağılmanıza neden olabilir. Beklenmedik durumlar karşısında seri ve isabetli kararlar almaya çalışın.

7, 8, 9 Mart iletişime, satış, reklama, bilgisayara, yayıncılığa dayalı işlerinizde kontrol sizde olabilir. Önemli toplantılarda yumuşak tavırlarınızı içinizdeki güçle birleştirecek, etrafınızı istediğiniz gibi organize edeceksiniz.

12 Mart ve civarında seyahatleriniz artacak, yurt dışı bağlantılı işlerinize, ticaret hayatınıza, yabancılarla yapılacak her tür işinize ilginizi yönelteceksiniz. Kısa vadeli planlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. 12-17 Mart’ta dikkatli olun. Bu tarihte anlaşmalar yapmayın.

3-15 Nisan arasında satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, teknoloji ve bilgisayar alanlarınızda bazı ilişki skıntılanna hazırlıklı olun.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir