Kova Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

Kova Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2016 Yorumları

AŞK, EVULIK, İLİŞKİLER

Bu sene iş, kariyer ve parasal oluşumlar aşk hayatınıza daha az önem vermenize neden olabilir. Aşk evinizin yöneticisi olan Merkür gerilemelerinde aşk hayatınızda ve varsa çocuklarınızla olan iletişiminizde sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz.

18 Ağustos’ta devreye giren parçalı Ay tutulması kişisel hayatınızda önemli kararlar almanızı ve özel hayatınızı daha fazla önemsemenizi sağlayabilir.

7 Ocak tarihinde yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Özellikle iletişiminizde sinirli yönlerinize karşı dikkat edin.

kova-burcu-evlilik-iliski-2016

13 Ocak keyifli tarihlerden. Güzel ilişkiler kuracak ve güzel tekliflere açık olacaksınız.

23 Ocak itibarıyla sosyalliğinizde artık biraz geri çekilmeler oluşabilir. Bu süreç içinde daha fazla kendinizle olmayı, hayatı anlamlandırmayı ve aşkı sorgulamayı seveceksiniz.

24 Ocak’taki dolunayla beraber, ikili ilişkiler, özel hayat, evlilikle ve taşınmayla ilgili konular gündemde olacak.

Özellikle bu konulardaki duygusal kararların hızlanarak karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

7 Şubat’ta herkesle keyif içinde anlaşacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz. Özellikle dış ortamlarda sevdiğiniz insanlarla bir araya gelebilir, onlarla kısa vadeli planlar içinde bulunabilirsiniz.

17 Şubat itibarıyla ilişkilere her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Etrafınızdaki kişilere cazip görünebilirsiniz. Alışveriş yapmak, beğendiğiniz giysileri almak, kişisel bakım yapmak için de uygun zamanlar…

27 Şubat’ta yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak her zamankinden kolay olacak. Yakın çevrenizle keyifli zamanlar geçireceksiniz

6 Mart tarihinde arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelebilirsiniz, bir anlamda sosyal alanda özgürlükle hareket etme ihtiyacınız artabilir.

14 Mart’ta sosyal ortamlarda, bulunacağınız çevrelerde gelecekle ilgili konuşmalarınız ve adımlarınızda hayatın sizi desteklemediği fikri ön plana çıkabilir.

23 Mart’taki Ay tutulmasıyla beraber, uzaktaki akrabalarınızın hayatında olan birtakım oluşumlar ve olaylar sizin hayatınızı da etkileyebilir.

30 Mart’ta yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla bu fikir ayrılıkları sizi bazı noktalarda zorlayacak ama bir yandan da geleceğinize yönelik işlerinizde de önemli gelişmeler içinde olacaksınız.

5 Nisan’da yakın çevrenizdekilerle daha fazla irtibat halinde olacak ve sosyalleşeceksiniz. Bu tarihte ayrıca iletişimsel her tür işinizde hayat sizi destekliyor.

6 Nisan ve sonrasında artık iletişiminizi ailenize kaydırmaya başlayacaksınız, ailevi konular ön planda.

9-12 Nisan, özellikle sosyal çevrelerde arkadaşlarınızın vereceği davetlerde, hayatınızda bir insan yoksa bu tarihte bir insanla sosyal ortamlarda tanışma ihtimaliniz yüksek.

14 Nisan tarihinde ev, aile, yuva alanlarınızda kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

19 Nisan tarihinde ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar söz konusu. Bu tarih itibarıyla ev, aile ve yuva alanlarına artık daha fazla eneıjinizi harcamaya başlayacaksınız.

28 Nisan’da Merkür’ün gerilemesi ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşecek. Özellikle aile hayatınızda eski konu ve olayların yeniden gündeme geldiğini ve iletişim sıkıntıları yaşadığınızı görüyor olacaksınız. Bu konulara dikkat edin.

1-3 Mayıs’ta ortaklaşa parasal konularda belki de elinize geçecek bir para fırsatıyla beraber aile hayatınızda bolluğu, bereketi, şansı ve mutluluğu kalben hissediyor olacaksınız.

6 Mayıs ve sonraki günlerde ailenizle ilgili konularda önemli başlangıçlar adımlar için bu yeni ayı kullanabilirsiniz.

10,13,14 Mayıs, ailenizde sıkıntı yaşadığınız büyüklerinizle aranızı düzeltmek, sevdiğiniz insanları evinizde ağırlamak isteyeceksiniz. Aile hayatınızda istediğiniz düzene, şansa ve mutluluğa sahip olacağınız günler.

20 Mayıs itibarıyla artık kimliğinizi ve tam anlamıyla kendinizi, aşk hayatınızda göstermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda eğer hayatınızda bir insan yoksa da aşk, bu süreçte sizin için önemli olacak. Sevme ve sevilme isteğinizin arttığı günler içindesiniz.

22 Mayıs’ta meydana gelen dolunayda, arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla bu süre içinde biraz hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda çok çabuk sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olacaksınız.

24 Mayıs’tan sonra artık tam anlamıyla eneğinizi aşk hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Aşk, eğlence, hobisel faaliyeüer önem kazanmaya başlıyor. Bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda da bu dönemde güzel gelişmeler yaşanabilir.

25, 26 Mayıs, özellikle sosyal ortam ve çevrelerde, bulunacağınız yerlerde arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda bir anlamda kadın-erkek ilişkilerinde sıkıntı yaşayacağınız tarihler.

3,4 Haziran’da özellikle sosyal çevre sorumluklarınız, hayattan alacağınız keyfi bir parça kısacak. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantınızda ortaya çıkacak birtakım sorunlar, ilişkinizde birtakım problemler, sonlanmalar, bitişler görülebilir.

5 Haziran’daki yeni ay, aşk hayatınızdaki önemli kararları ortaya koymanıza neden olacak. Çocuğunuzla, aşk hayatınızla ilgili kararlan bu yeni ayda alabilirsiniz.

12,13, 14 Haziran’da yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi destekleyecek. Bir yandan aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa tatil programlan, kısa planlar, aktiviteler, yolculuklar devreye girebilir ya da iletişim halinde olacağınız insanlarla keyifli ve bir o kadar yaratıcı olabilirsiniz.

18 Haziran dikkaüi olmanız gereken bir tarih. Hayatınızın günlük akışıyla ilgili sorunlar sıkıntılar oluşabilir. Özellikle sosyal ortamlarda arkadaşlık ilişkilerinizde de birtakım zorlanmalar oluşacak.

Temmuz başında ilişkilerinizde birtakım gerginliklere de dikkat etmeniz gerekebilir.

12 Temmuz itibarıyla artık özel hayatınız daha fazla önem kazanacak. Sevdiğiniz insanla, ilişkilerinizi güzelleştireceğiniz, evlilik temaları için ideal bir döneme giriyorsunuz.

16 Temmuz’da özellikle yakın çevrenizle olan bağlantılarınıza bu süreçte dikkat edin. Bir arada bulunduğunuz kişilerle olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemler oluşabilir.

29 Temmuz tarihinde özellikle özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınıza, fikir alışverişlerinize dikkat edin. Zaman zaman toplum önünde sert tartışmalara ve sürtüşmelere girme olasılığınız yüksek.

30 Temmuz itibarıyla sevdiğiniz insanla ilişkinizde tutkulu yönleriniz ön plana geçebilir, ona olan sevginizi daha derinden hissediyor olabilirsiniz, bazen de ondan istediğiniz ve beklediğiniz karşılığı göremediğinizi düşünebilir ve buna göre onu eleştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Ağustos başında özel hayatınız olumlu etkiler altında. Sevdiğiniz insanla sosyal çevrelerde sorumluluklarınızı bilerek ilerleyeceksiniz.

2 Ağustos’taki yeni ay ile beraber evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkinizi bir üst basamağa taşımak, söz, nişan gibi konulan konuşmak için de uygun bir süreç.

7 Ağustos’ta sosyal çevrelerde sevdiklerinizle anlaşmak kolay olmayacak. Çok kolay sürtüşmelere ve tartışmalara girebilirsiniz.

13 Ağustos, ilişkiler anlamında zorlanacağınız bir tarih. Özellikle aile hayatınızdaki ilişkilere dikkat edin. İkili ilişkilerde tutkularınız size çok ciddi sıkıntılarla geri dönebilir.

16 Ağustos, özellikle yakın çevrenizle beraber etkili, güçlü, keyifli hareket edeceğiniz günlerden.

18 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması ile, hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girecek. Özellikle özel hayatınıza odaklandığınız bu dönemde alacağınız bir karar, kendi hayatınızı etkileyebilir.

24-26 Ağustos’ta sosyal çevrenizde bazı sıkıntılann, problemlerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde özellikle bir insan tarafından kandırılma ihtimaliniz çok yüksek.

10, 11 Eylül tarihinde günlük hayatınızın akışında ve özellikle de sosyal çevre geleceğinizi ilgilendiren konuların sorumluluklarında birtakım sıkıntı ve sorunlar yaşamanız mümkün. İlişkilerinize bu süreçte dikkat etmelisiniz.

19 Eylül tarihinde, hayatınızda bir insan yoksa, kalbiniz boşsa ve aşkı arıyorsanız sosyal çevrenizde ve ortamlarınızda tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz.

13 Ekim sizinle aynı görüşte olmayan insanlara karşı birazcık daha sakin durmanız gerekebilir.

16 Ekim’deki oluşan dolunayda, özellikle yakın çevre, akraba ve kardeşler ile olan ilişkilerinizde birtakım fikir ayrılıklarına, güç çekişmelerine hazırlıklı olmanız gerekecek.

18 Ekim itibarıyla artık sosyal çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, sevginizi onlara akıtmak isteyebilirsiniz.

19-20 Ekim, özellikle bilinçaltınızda biraz sıkıntılar yaşayacağınız günler, insanlarla olan ilişkilerinizde onları çok fazla kırmamaya özen göstermelisiniz.

26 Ekim sosyal çevrelerinizde, arkadaşlık ilişkilerinizde yeni tanışacağınız insanlardan yana çok güzel teklifler alabilirsiniz.

3-5 Kasım’da etkili bir görüşme devreye girebilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla veya grupsal işlerinizde esneklik ve farklılık güzel sonuçlar almanıza neden olacak.

14 Kasım’da oluşan dolunayda, ailenize, yuvanıza, sevdiklerinize önem vereceksiniz. Ailenizde yaşanacak bir olay, bir duygusal mesele bu dolunayda ilginizi onlara yöneltmenize sebebiyet verebilir.

29 Kasım’daki yeni ayda, sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızda iletişimsel konularda bazı ilişkilerinizde sıkıntılar ve zorlanmalara dikkat edin.

2 Aralık itibarıyla artık biraz geri planda durmak, iletişimsel konuları kısmak ve ifadede kendinizi geri çekmek önem kazanabilir. Bu süreçte arkanızdan dedikodular yapılabilir ve bütün bunlar kulağınıza gelebilir.

14 Aralık’taki dolunay ile beraber aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak, özel hayatınıza sevdiklerinize daha fazla önem göstereceksiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir