Kova Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Kova Burcu Sağlık 2016 Yorumları

SAĞLIK

Bu sene sağlığınız size çok problem çıkartmayacak. Gelecek kaygılarınızı iyi kontrol ederseniz çok ciddi sıkıntılar yaşamazsınız. Sağlık evinizin yöneticisi Ay olduğu için tüm Ay tutulmalan zamanında sağlığınıza dikkat edin. Bu her zaman bir sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor ama sağlığınızda Ay’ın hareketleri önemli rol oynuyor. 23 Mart, 18 Ağustos, 16 Eylül tarihlerinde sağlığınıza gereken özeni gösterin.

kova-burcu-saglik-2016

10 Şubat’ta hayattan alacağınız keyif yüksek. Özellikle kendinizle ve bedeninizle kuracağınız güçlü ilişkiler, psikolojik yönden kendinizi çok iyi hissetmenize neden olacak.

17 Haziran itibarıyla kilo almaya meyillisiniz. Tatlıya, unlu mamullere, zengin yiyeceklere olan ilginiz artabilir, yemekten ve içmekten keyif alabilirsiniz, bu da kilo alımına sebep olabilir.

18 Haziran’da fiziksel sağlığınıza dikkat!

21 Haziran itibarıyla sağlıklı bir beslenme programı oluşturmalı ve sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.

30 Haziran’dan sonra sağlığınızı ve beslenmenizi gözden geçirmek, sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırabilmek için uygun iki haftalık süreç içine giriyorsunuz.

16 Temmuz’da özellikle yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konular devrede.

20 Temmuz’daki dolunayda, sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.

18 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması ile beraber fiziki sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz.

27 Eylül itibarıyla sağlığınızı ihmal etmemeli, aynı zamanda vitaminlerinizle bağışıklık sisteminizi desteklemelisiniz. Enfeksiyon hastalıklarına açık bir dönem.

29 Ekim tarihi, beklenmedik etkilerle karşınıza çıkacak. Özellikle araba kullanıyorsanız birtakım sakarlıklara ve kazalara açık olabilirsiniz.

7 Aralık la estetikle ilgili uygulamalar yaptırmak için olumlu dönemlerden birine giriş yapıyorsunuz.

21 Aralık’tan sonra yataktan yorgun kalkabilir, zorlanabilir, isteksiz olabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin, romatizmal hastalıklara karşı da her koşulda önleminizi alın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir