Kova Burcu Eğitim Hayatı 2016

Kova Burcu Eğitim Hayatı 2016

EĞİTİM

Bu sene yılın ikinci yansında eğitim ve öğrenim alanlarında gelişiminizi arttıracaksınız. Jüpiter’den alacağınız destekle sınavlannızda kendi bildiklerinizi ortaya koyabilir, akademik konularda araştırma yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz. Üniversite sınavınız için yıldızlardan alacağınız destekle arzu ettiğiniz bölümlen kazanmanız çok kolay olacak. Yine seminerler, kurslar sizi daha fazla geliştirebilir.

kova-burcu-egitim-2016

23 Mart’taki Ay tutulmasından sonra eğitimsel konuların hızlandığını göreceksiniz. Bu tarih sonrasında üniversite akademik eğitim hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Daha fazla kendi çevrenizde eğitim almak isterken uzak çevrelerden gelecek bir teklif, ortaya çıkacak bir şans sonucunda ilginizi bu alanlara yönelteceksiniz.

30 Ağustos’ta eğitimsel konularda güçlü iş birlikleriyle özellikle yurt dışı eğitim veya seminerler, kurslar konusunda güzel şanslara sahip olacaksınız.

9 Eylül itibarıyla eğitimle ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlar yakalayacağınız bir döneme merhaba diyorsunuz.

7 Ekim’den sonra eğitim alanlarınızda kendinizi ifade etmek sizin için önemli olacak. Öğretmenleriniz ve eğitmenlerinizle olan iletişiminizi dengeli, uyumlu tutacak, sınavlara ve derslerinize gereken özeni göstereceksiniz.

11 Ekim’de karşınıza gelecek bir eğitim fırsatı ile kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Yine bu dönemde derslerinizde gösterdiğiniz başarılar kendinize olan güveninizi daha da arttırabilir.

22 Kasım tarihinde çok güzel bir eğitim fırsatı devrede olacak. Yine gruplarla girişeceğiniz projeler veya derslerde güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

25 Aralık’ta eğitim konularında şansınız yüksek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir