Kova Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Kova Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Kova Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Bu sene tutulmalar para evinizde gerçekleşiyor. 20 Mart’ta oluşan Güneş tutulması parasal konularda yeni kararlan hızlandırılmış şekilde karşınıza getirecek. Bu tutulma zamanı elinize hızlı ve iyi miktarlarda para geçebilir. 13 Eylül’deki tutulmaysa ortak para alanlarınızda gerçekleşecek. Bir borcun, kredinin altına girebilirsiniz.

2015’te organizasyonlar, aktiviteler ve davetler önemli sorumluluklarınız arasında. Ayrıca ortaklaşa yapılacak olan her işte başarılı olacaksınız. 11 Ağustos’tan sonra kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelir alanlarınızda karşınıza fırsatlar çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sigorta konularında ve vergi konularınızda şans sizden yana. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa bu tarih sonrasında gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

kova burcu is

Ocak ayında geri plandan yürütülecek her türlü işiniz için şansınız yüksek. 5 Ocak’taki dolunay, sizin iş ve hizmet alanlarınızı tetikliyor. Bu dönemde işinizle ilgili önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Plan ve projelerinizi dillendirebilir, bazı konuşmalarınızla ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz.

4,6 Ocak özellikle sosyal ortamlarda arkadaş çevrenizden alacağınız destekle iş girişimleriniz ya da hayati girişimleriniz için önemli olacak.

12 Ocak’tan sonra para için mücadele dönemi. Paranızla ilgili konularda artık kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyeceksiniz. Enerjinizi bu alana harcayıp mücadele edeceksiniz.

15 Ocak civarı parasal konularda alacak-verecek dengenizi özellikle sosyal ortamlarda yapılacak harcamalarınızda sağla-yamayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla yapılacak herhangi bir işiniz varsa bu işinizde de bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. 20 Ocak’ta parasal önemli konulardan kaçınmanız yerinde olacak.

23, 28, 30 Ocak tarihlerinde hayatınızla ilgili önemli konuşmalar ve kararlarda hayat sizi destekliyor olacak.

27 Ocak’tan sonra parasal konularda kazançlarınızı artıracağınız bir sürece ilerleyeceksiniz. Bu dönemde, güzel olan her şeye ilginiz artabilir. Bir yandan çok para kazanma arzusunda olabilirsiniz, bunun için de iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Para harcamalarınız da hızlanabilir.

Şubat ayı tamamıyla girişimlerinizi destekliyor. Daha önceden konuştuğunuz, düşündüğünüz yarım kalan işleriniz varsa bütün bunları uygun ortamlara aktarabilir, hayati kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bir yandan da parasal konularda başkalarına yardım etmek önemli olacak. Yine sanatsal işlerinizden belki de televizyondan, dizilerden, sinemadan, resimden, müzikten sanatın her tür konusundan, önemli kreatif işlerinizden ciddi kazançlar sağlayacaksınız. 1 ve 2 Şubat tarihleri bu alanda şanslı tarihleriniz. 5,8 Şubat parasal konularda güzel etkiler altındasınız.

19 Şubat’taki yeni ay, önemli kararlarınız için size bir kez daha şans verecek. Bu sefer daha önceden konuşulmuş tamamlanması gereken işler için değil, yepyeni fikirler ve projeler için harekete geçmelisiniz. Aynı zamanda bu tarihten sonra kimliğinizi ve kişiliğinizi daha çok parasal konularda ortaya koyacaksınız.

20 Şubat’tan sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, iletişim, medya ve televizyonda önemli fırsatlar yakalayacağınız bir sürece doğru gidiyorsunuz. 22 Şubat’ta bu konularda çok özel işler devreye girebilir.

24, 26 Şubat’ta sosyal çevreniz her türlü iletişim gerektiren işlerinizde size desteği sağlayacak. Siz de bu noktada uzun vadeli kalıcı işlere imza atabilirsiniz.

Mart ayı satış, reklam, iletişim, pazarlama, bilgisayar, teknoloji alanlarında bir işle uğraşıyorsanız hızlı gelişmelerin yaşanacağı, bir yandan da maddi gelirinizi artıracağınız bir dönem olacak.

5 Mart’ta oluşan dolunay sizin ortaklaşa para alanlarınızı te-tikliyor. Vergi konuları, banka düzenlemeleri, bir borç ödenmesi, kredinizle ilgili durum ve olaylara bu dolunayda daha fazla ilgi göstermenize sebep olacak.

13 Mart’tan sonra parasal konularda becerilerinizi artıracaksınız. Parasal konuşmalar, ticari anlaşmalar, görüşmeler hızlanabilir. Para ile ilgili konularda kafanızdaki fikirleri ortaya koymaktan çekinmeyin.

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması sizin para alanlarınızda gelişecek. Bu tarih ve sonrasında parasal konular hayatınızda hızlandırılmış bir şekilde yer etmeye başlayacak. Elinize büyük paralar geçebilir, ancak bir yandan da tutmasını öğrenmeniz gerekiyor. Para ile ilgili konular gündeminize önünüzdeki akı ây boyunca yerleşebilir.

25 Mart’ta özellikle önemli iş girişimleriniz varsa, iletişime dayalı konularda kendinizi, arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle ortaya koyacaksınız. Bir yandan da yaptığınız işlerde güvenilirliğiniz tam olacak.

6,8,10 Nisan iş alanlarınızda çok güzel görüşmelerin, konuşmaların ve anlaşmaların olacağı tarihler. Bu tarihleri bir kenara not edin ve en güzel şekilde faydalanın.

18 Nisan’daki yeni ay, satış, reklam, pazarlama iletişim alanlarında yeni işleri, yeni başlangıçları, yeni olayları ve projeleri ayağınıza getirecek. Her türlü başlangıçlarınız için bu yeni ayı kullanabilirsiniz.

15,19 Nisan’da parasal konularda dikkatli adımlar atmanızda fayda olacak.

4 Mayıs’taki dolunay kariyer hayatınızı tetikleyecek. Kariyer hayatınızda iniş çıkışlarınız bu dönem gündemde olabilir. Ya da bu dönemde ailenize vakit ayırmanız gerekirken iş ve kariyer hayatınızdaki hızlı gelişmeler, sizi onlara vakit ayırmaktan alıkoyabilir. Her iki taraf arasındaki dengeyi iyi muhafaza etmelisiniz. Yine anne ve babanız arasındaki dengede bu dolunay önemli olacak.

8 Mayıs’tan sonra işinizi seveceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Daha fazla iş yükü almaktan korkmayacaksınız ve işinizi keyifle yapacaksınız. İş arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetli olacak. Onları kollayacak, adeta annelik yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

16 Mayıs iş konularında şanslı ve keyifli etkileşimleri olan bir tarih. Parasal konularda da şansınız yüksek olacak.

9,26,29,31 Mayıs tarihlerinde borsada yatırım yapıyorsanız çok dikkatli adımlar atmalısınız. Risk içeren işlerde aldanma, aldatılma, kandırılma ihtimalinizi göz önünde bulundurarak harekete geçmeye özen göstermelisiniz.

15 Haziran Satürn’ün Akrep burcuna geçmesi ile beraber kariyer ve hayatınızdaki son dokunuşlar, hayatınızdaki son sorumluluklarınızın olacağı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönem iş hayatınızdaki yaptıklarınızın karşılığım alacağınız bir süreç. Tabii iş hayatınıza gereken özeni göstermeniz şartıyla… 24 Haziran’da Mars’ın da kariyer alanınıza geçmesi ile beraber iş hayatınızdaki mücadeleler gündeminize yerleşecek

Temmuz ayında işinizle ilgili inanılmaz şanslı olacaksınız. 2 Temmuz’daki dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir işin iç yüzü ortaya çıkabilir. Bazı olaylara hassaslıkla yaklaşacaksınız.

6, 13 Temmuz tarihlerinde iş arkadaşlarınızla çekişmemeye dikkat edin. İletişiminizde birtakım zorlanmalar olabilir.

8 Temmuz’dan sonra iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi artıracaksınız. Bir işe başvurma, yeni projeler geliştirme, beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi hızlandırma gibi etkileriniz devrede olacak.

16 Temmuz’daki oluşan yeni ay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşinizle ilgili her türlü başlangıcınızı bu yeni ayda başlatmanız doğru görünüyor. 16-19 Temmuz tarihlerinde iş alanlarınızda bazı zorlanmalar söz konusu.

19 Temmuz’dan sonra ortaklaşa para alanlarınız güzelleşmeye başlıyor. Bu dönemden sonra bir borcunuz varsa ya da kredi almayı düşünüyorsanız doğru zaman.

21, 22 Temmuz’da kariyer hedefleriniz için doğru imkanlara sahip olacaksınız. Hayat sizi destekliyor. Güvenilirliğinizi iş hayatınızda ispat edeceksiniz ve bunun sonucunda güzel anlaşmalar, konuşmalar hayatınızı renklendirecek.

25 Temmuz’da ortaklaşa para alanlarınızda Venüs gerilemeye başlıyor, ay sonuna kadar önemli bir borcun altına girmemeye çalışjı^ve bu dönemde kredi almamaya özen gösterin. Yine önemli parasal işlerinizde birtakım aksiliklere ve zorlanmalara açık olacaksınız.

7 Ağustos’tan sonra ortaklaşa para konulannda becerilerinizi ortaya koyacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Bu süreç içerisinde banka ödemeleriniz, kredi başvurularınız aynı zamanda kredi kartı ödemeleriniz, borçlarınızı yeniden yapılandırma, vergi konulan üzerine eğilme gibi durumlar söz konusu olabilir.

27 Ağustos’tan sonra seyahaüeriniz artabilir ya da yabancılarla yapılacak işlerinizde konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

29 Ağustos’taki dolunay parasal konulara dikkatinizi çekecek. Bu dönem alışverişlerinize dikkat edin.

13 Eylül’de yaşanacak parçalı Güneş tutulması sizin ortaklaşa para alanlannızda gerçekleşecek. Bu tarihten sonra ortaklaşa para konulannda değişim ve dönüşümlere açık olacaksınız. Partnerinizin parasal durumundaki değişimler sizi de etkileyebilir. Bir yandan bu alanlarda şanslı etkileşimler altındasınız. Eğer boşanmayı düşünüyorsanız nafaka ile ilgili konularda şans sizden yana. Uzun zamandır uğraştığınız bir miras meselesi varsa bu tutulma ile çözülebilir.

17 Eylül’de Merkür gerilemeye başlıyor. Yabancılarla yapılacak işlerinizde, seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı sıkışmalar, bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Seyahatlerinizde bavulunuzu kaybetme, uçağı kaçırma gibi etkilere açık olacaksınız. 23 Eylül parasal konularda sosyal çevrenizi de arkanıza alarak güzel işler başaracağınız ve kalıcı işlere imza atacağınız bir gün.

25 Eylül’de parasal konularda mücadelelerinizi artıracağınız ve aynı zamanda hiç beklenmedik parasal fırsatlar yakalayacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu tarihte eğer aciliyeti yoksa ameliyat olmamaya özen gösterin.

26 Eylül’de bazı sosyal ilişkilerinizde parasal sorunlardan kaynakli birtakım işlerinizde sonlanmalar ya da bitişler söz konusu olabilir.

Ekim ayı kendinizi geliştirebileceğiniz; eğitim, kurs, seminer fırsatlarının ön planda olacağı eski ve tamamlanmamış işlerinizin gündeme geleceği bir ay. Bir yanda da ortaklaşa para alanlarınızda alacak-verecek dengenizde, banka işlerinizde, nafaka, miras konulannda önemli girişimler ve önemli fırsatlarla karşılaşıyor olacaksınız.

7,17 Ekim tarihlerinde parasal konularda önemli adımlar atmaktan kaçının. Borç alacaksanız, bir banka işini devreye sokacaksanız bugünlerde kandırılma ihtimalinize karşı hazırlıklı olmalısınız.

8 Ekim’de ortaklaşa para alanlarınızda güzel ilişkiler içerisine gireceğiniz bir dönem başlıyor. Ortağınızın, partnerinizin, eşinizin, sevdiğiniz insanın hayatındaki güzel değişimler bu dönem sizin keyfinizi de yerine getirecek.

9 Ekim’de Merkür düzelmeye başlayacak. Bu tarih ve sonrasında artık eğitimsel konularda seyahatle ilgili konularda ve geleceğe yönelik her türlü işinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabileceksiniz.

11 Ekim parasal konularda sizi zorlayan etkiler söz konusu. Özellikle bu tarih civarı arkadaşlarınızla para alışverişlerinizde bulunmamaya borç almamaya ya da vermemeye özen göstermelisiniz.

13 Ekim’den sonra geleceğinizle ilgili çok önemli adımlar atabilir. Önemli kararlarınızı devreye sokabilir, yeni tanışacağınız, seyahat sırasında tanışacağınız insanlarla önümüzdeki dönemde yapılacak işleri devreye koyabilirsiniz.

16, 18, 23 Ekim tarihlerinde özellikle parasal konularda diğer insanlardan göreceğiniz güzel desteklerle düşüncelerinizi ve yapmak istediklerinizi şekillendirebileceksiniz.

25 Ekim’de sizin ya da partnerinizin eline güzel bir para geçebilir, ke^fiijiiz yerine gelebilir. Özellikle çözümlenmiş bir nafaka ve miras konusundan sonra bu dönem ortak para alanlarınızda güzel etkileşimler olacak, kendinizi çok keyifli hissedeceksiniz. Kasını ayı kariyer hayatınızda çok önemli fırsatlar yakalayacaksınız. Bir yandan da ortaklaşa para alanlarınızdaki güzel gelişmeler parasal konularda elinizin bol olması size hayatı daha keyifli hissettirecek.

3 Kasım’da parasal konularda önemli getirileriniz olabilir.

6,10,13,17 Kasım tarihlerinde iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Beraber çalışacağınız insanlar düşüncelerinizi destekliyor. Parasal konularda da patronunuzun ve beraber çalıştığınız insanların desteğini alacaksınız.

11 Kasım’daki yeni ay kariyerinizdeki çok güzel bir döneme işaret ediyor. Bu dönemde kariyerinizdeki her tür başlangıç ve kararlarınızı uygulamalısınız. Çünkü bir yandan Jüpiter’den alacağınız güzel enerjilerle parasal kazançlarınız size çok güzel yollar açacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

13-17 Kasım işinizde kendinizi gösterebileceğiniz, görüşmeler, konuşmalarda güzel neticeler alacağınız günler. 24-25 Kasım tarihlerinde önemli işlerin altına imza atacaksınız.

Aralık ayı eğitim fırsatlarını, medyada güzel işleri ya da bir seyahati gündeme getirebilir. Sosyal çevrenizin ve grupsal işlerinizin sorumluluklarını üzerinizde daha fazla hissedecaksiniz.

5 Aralık’tan sonra artık işinizde ve kariyerinizde çok konuşuluyor olacaksınız. Patronlarınızla ve üstlerinizle olan iş bağlantılarınız kuvvetlenecek. Zam, terfi, prim gibi istekleriniz varsa bu dönem içerisinde karşı tarafa isteklerinizi bildirmelisiniz.

11 Aralık’taki yeni ay sosyal çevre ve geleceğe yönelik işlerinizde gerçekleşiyor. Yine sosyal çevrenizdeki organizasyonlarla ilgili bu yeni aydan faydalanmanız yerinde olacak. 14-17 Aralık keyfi ve mutluluğu aynı zamanda parasal güzel gelişmeleri hayatınızda hissedeceksiniz.

22 Aralık’ta diğer burçların aksine asla harekete geçmemeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Bu dönemde biraz geri planda durmak, dinlenmek, olayları gözlemlemek size çok şey kazandırabilir.

25 Aralık’ta dolunay iş hayatınızdaki oluşumları hızlandırabilir. İşinizdeki bazı hassasiyetler sağlığınızı etkileyebilir. Aman dikkat! Kova burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir