Kova Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Kova Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Kova Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

2015 yılında evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Eşinizin hayatında güzel gelişmeler oluşabilir. Eğer bu yaz evlenecekseniz, 25 Temmuz-6 Eylül tarihlerine denk getirmemeye çalışın.

Ocak ayında evliliğinizde ve sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde karşı tarafı çok fazla anlamayacağınız veya görmeyeceğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız.

3 Ocak’tan sonra görüntünüze daha fazla önem vereceksiniz. Üç hafta sürecek bu dönemde, kendinizi daha çok sevecek, alışveriş yapmaktan çekinmeyecek, saçınızı ya da görüntünüzü değiştirmek için harekete geçeceksiniz.

23, 28, 30 Ocak tarihlerinde hayatınızla ilgili önemli konuşmalar ve kararlar verebilirsiniz.

4 Şubat’taki dolunay özel hayatınızı tetikliyor. Sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler, sizin hayatınızla örtüşmezse aradaki dengeyi kurmaya çalışın.

kova burcu evlilik

22 Şubat’ta yakın çevrenizden, karşı cinsten biri ilginizi çekebilir.

23 Şubat’ta özellikle geleceğe dair birtakım sıkıntıların oluşması mümkün. Verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz ya da arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili sorumluluklarınız size ağır gelebilir.

Mart ayı özel hayatınızda güzel gelişmelerle başlıyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminizi ve bağlantınızı hızlandıracağınız bir ay. 3 ve 4 Mart’ta partnerinizle iletişiminiz güçlü olacak. Yakın çevrenizle beraber güzel ve kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. 6, 10 Mart tarihleri yine özel hayaümzda kendinizi iyi hissedeceğiniz tarihler.

12, 17 Mart’ta beklenmedik birtakım durum ve olaylar yakın çevre ilişkilerinizi bozabilir. Yaptığınız işlerde birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı sabırsız ve gereğinden fazla tepki göstermeye meyilli olacaksınız.

17 Mart tarihinden sonra ev, aile, yuva alanlarınızda ilişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Evinize daha fazla vakit harcayacaksınız. Evininizde misafir ağırlamak isteyebilir ya da dekorasyon, boya badana gibi değişiklikler için harekete geçebilirsiniz.

24,28,30 Mart tarihlerinde evinizde rahatı, huzuru, muüuluğu, yakalayacaksınız.

31 Mart’tan sonra enerjinizi daha fazla ailevi konulara harcamaya başlıyorsunuz. Bu dönemde aile büyüklerinizle aranızda ufak tefek sürtüşmeler ya da tartışmalar olabilir. Evinizin güvenliğini ihmal etmeyin.

Nisan ayı bir yandan evinize ve çekirdek ailenize odaklı olurken, diğer yandan da akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan iletişiminizi daha artıracaksınız. Özellikle 2 Nisan partnerinizden aldığınız destekle hem kısa vadeli planlarınızı uygulamaya geçirmek için en uygun tarih.

11 Nisan’dan sonra aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Birden fazla seçenekle karşı karşıya gelebilirsiniz. Hayaümzda bir insan varsa onunla beraber katılacağınız aktiviteler, sportif faaliyetler sizi daha fazla heyecanlandırabilir. Beyinsel faaliyetleri daha önemseyeceksiniz. Varsa çocuğunuzla olan ilişkileriniz de güzelleşmeye başlayacak.

15-19 Nisan a dikkat etmelisiniz. Bu dönemde sosyal çevre sorumluluklarınız özel hayatınıza gereken zamanı ayıramamanıza sebep olabilir. Kendinizi özel hayatınızda, aşk konularında ya da çocuğunuzla olan ilişkinizde yetersiz hissetmeniz mümkün.

20 Nisan’dan sonra ilginizi evinize ve ailenize ayıracaksınız. Evinizde vakit geçirmek, ev ve aile hayatiniz için yapacaklarınız konusunda kimliğinizi daha fazla ortaya koymak önemli. 21,22,

23 Nisan’da ailevi konularda şanslı etkileşimleriniz olacak.

Özel hayatınızda 22-26 Nisan’da çok güzel gelişmeler var. Sevdiğiniz insanla birbirinize çok güzel sözler söyleyebilir, belki de uzun zamandır beklediğiniz teklifi bu tarihlerde alabilirsiniz. Mayıs ayında aşk hayatınız ışıldıyor. Konuşmalarınız, görüşmeleriniz, bağlantılarınız kuvvetieniyor.

3 Mayıs özellikle sosyal çevrenizle, özel hayatınızın dengesini kuramayacağınız bir tarih. 3,15,23 Mayıs tarihlerin de özel hayatınıza aşk ilişkilerinize ve varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edin.

9, 26, 29, 31 Mayıs tarihlerinde çocuklarınız için yapacağınız harcamalar sizi yanıltabilir.

18 Mayıs’taki yeni ay, ev, aile, yuvanızda yeni başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Yalnız bir gün sonra Merkür, aşk alanınızda gerilemeye başlayacak. Evinizle ilgili önemli kararlar alırken diğer yandan aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalara açık bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte sevdiğiniz insana kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu Merkür gerilemesinde eski aşklarınız ve onlarla olan konuşmalar yeniden gündeme gelecek,,,

21 Mayıs’tan sonra tamamen aşk hayatınıza odaklanıyorsunuz. Ama sosyal çevre sorumluluklarınız aşk hayatınızı doyasıya yaşamanıza izin vermeyebilir.

Haziran ayında aşkı doya doya yaşayacaksınız. Aile hayatınızda da keyifli günler sizi bekliyor.

Haziran başındaki dolunay sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu dolunay civarında arkadaşlarınızın hayatında önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Onların hayatındaki zorlanmalar, duygusal dalgalanmalar sizi ve aşk hayatınızı etkileyecek. Bu süreçte iki tarafın dengesini sağlamaksınız.

5 Haziran’dan sonra tamamen ikili ilişkiler konularına odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artacak, birbirinize güzel jestlerde bulunacaksınız. Hayatınızda adeta romantizm rüzgarları esecek. Güçlü ve gösterişli duygularınızı karşı tarafa göstermekten korkmayacaksınız ve duyguların karşılıklı olduğunu göreceksiniz.

6,8,9,10,14 Haziran tarihleri aşk hayaünızda beş yıldızlı günler. Adeta ayaklarınız yerden kesilecek.

12 Haziran’dan sonra Merkür düzelmeye başlıyor. Aşkta kendinizi çok iyi ifade edeceksiniz.

16 Haziran da yeni ayla birlikte aşka yelken açabilirsiniz. Var olan aşk hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Önemli bir sportif faaliyete yazılabilir, aynı zamanda çocuk yapma kararı alabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili kararları bu yeni aydan sonra devreye sokmaya çalışın.

22 ve 29 Haziran tarihlerinde özel hayatınızda çok şanslı etkileşimler altında olacaksınız.

Temmuz ayına geldiğimizde bir yandan işinizde bir yandan aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. 1, 4, 5 Temmuz tarihlerinde bunu çok net hissedebilirsiniz. Bu tarihlerde sevdiğiniz insan size bir teklifte bulunabilir. Eğer ilişkiniz varsa söz, nişan ya da evlilik kararının gündeme geldiğini görebilirsiniz.

14 Temmuz’da özel hayatınızda ve ailevi konularda birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesi ile anlaşmak bu dönemde kolay olamayabilir. Aranızda birtakım çekişmeler varsa ya da sizin isteklerinize karşı çok fazla ilgiyle yaklaşmıyorlarsa bu dönemde kendinizi yalnız hissetmeniz mümkün.

16-19 Temmuz tarihlerinde yakın çevrenizle olan iletişiminize çok dikkat edin.

23 Temmuz’dan sonra artık tamamen kendinizi özel hayatınıza, ikili ilişkinize ve evlilik hayatınıza adıyorsunuz. Bu alanlarda sorunlarınız varsa, konuşmak ve sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırmak için doğru bir dönem.

31 Temmuz’da gerçekleşecek dolunay sizin hayati kararlarınızı ön plana çıkartacak. Sevdiğiniz insanla bu dönem içerisinde eski birtakım konu ve olayların gündeme geldiğini görebilirsiniz. Bu dolunay özel hayatınız için önemli.

Ağustos ayında özel hayatınız, ikili ilişkiler, ortaklı işler, evliliğe dayanan her tür konu ve olay giderek hızlanıyor. Eski ilişkilerinizi gözden geçirebilir ya da onlardan haber alabilirsiniz. Bu ay tamamıyla özel hayatınıza odaklanacaksınız. Zaman zaman zorlanacağınız tarihler de yok değil.

3, 5, 6 Ağustos özellikle özel hayatınızda zorlanacağınız tarihler. Bu tarihlerde iş sorumluluklarınız yüzünden özel hayatınıza fazla zaman aylamayabilirsiniz. Anne ve babanızla veya partnerinizin anne veya babasıyla aranızda birtakım sürtüşmeler yaşanabilir. Moralinizi hiç bozmayın, bir yandan zorlayıcı etkiler altında olsanız bile 7 Ağustos’tan sonra güzel etkileşimler devreye girmeye başlıyor.

14 Ağusjps,’ta evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda oluşan yeni ay, karşınıza çıkacak olan teklifleri değerlendirmeniz gerektiğini gösteriyor. Daha önceden yapılmış olan bir teklif yeniden gündeme gelebilir.

15, 19 Ağustos’ta kendinizi oldukça mutlu huzurlu esnek ve keyifli hissetmeniz mümkün.

27 Ağustos tarihini bir kenara not edin çünkü özel hayatınızda, evlilikle ilgili konularda çok keyifli bir gün sizi bekliyor. Ağustos boyunca ve eylülün başında, evlilik ve ikili ilişkilerinizde gerileyen Venüs size bu alanda sıkıntı ve sorunlar çıkarabilir.

1 Eylül civarında eski ilişkileriniz yeniden gündeme gelebilir.

6 EylüFde Venüs’ün evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda düzelmesi ile beraber artık önünüzü daha net görüyor olacaksınız. Bu yüzden ilişkilerinizin daha da güzelleştiği bir döneme giriyorsunuz.

18 Eylül’de Satürn’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlık çevrenizde 2.5 yıl boyunca bazı testlerden geçecek ve mücadele vereceksiniz. Satürn size bu konularda bazı dersler verecek; kimlerin gerçek arkadaşınız olup olmadığını bazı olaylar sonucunda gözlemliyor olacaksınız.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması ile birlikte yakın çevrenizde olan biten olaylar gündeminizde daha fazla yer alabilir. Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız ya da çok yakın dostlarınızın hayatındaki değişimler sizi etkileyecek.

27 Ekim’deki dolunay, ev ve aile hayatınızı etkileyecek. Kariyerinize odaklandığınız bu dönemde, ailenize daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir; onları ihmal etmeyin. İş ve özel hayat arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

3 Kasım’da bir insandan hoşlanabilir, hayatınızda biri yoksa tutkuya dayalı bir beraberlik içerisine girebilirsiniz.

26 Kasım’daki dolunay, aşk hayatinizi tetikleyecek.

26 Arahk’tan sonra enerjinizin arttığını göreceksiniz. Artık fiziki olarak ne istediğinizi çok iyi biliyor olacaksınız. Ve buna göre hareket etmeniz işlerinizi kolaylaştıracak.

30 Aralık’ tan sonraysa sosyal çevrenizde kendinizi göstereceksiniz. Partilerin organizasyonların ve etkinliklerin yıldızı siz olacaksınız. Kova burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir