Kova Burcu 2015

Kova Burcu 2015

2015 Yılında Kova Burcu Yorumları

(21 Ocak -19 Şubat)

Aşk yılı başlıyor…

Sevgili Kovalar geçen 2.5 yıl boyunca kariyerinizde ve iş alanlarınızda önemli testler yaşamış olabilirsiniz. Yaptıklarınızın ve daha önceden başlattığınız işlerin karşılığım almak sizin için önemliydi. Toplumsal konularda sorumluluklar üstlendiniz ve bu sorumlulukları yerine getirmek için çok uğraştınız. Bu süreçte kariyeriniz türlü aşamalardan geçti. Siz karşınıza gelen sorumluluklarınızla uğraşırken bir yandan da geleceğinizle ilgili endişeleriniz ve korkularınız ortaya çıkmış olabilir. Bu süreçte çok çalıştınız ve karşılığını aldınız. Karşılığını alamadıysanız ve kariyerinizde zorlanmalar olduysa niyetinizi ve gerçek isteklerinizi, ayaklarınızın yere sağlam basıp basmadığını deneyimlemişsiniz demektir. Yine sizin ailenizde ve eşiniz varsa onun ailesinde de birtakım sorunlar, sıkıntılar ve hastalıklar baş göstermiş olabilir. Tüm bu süreçleri dene-yimlediniz ve artık öğrendiklerinizi önünüze katarak yeni bir döneme doğru yol alıyorsunuz.

kova burcu

Siz tüm bu aile değişimlerini ve kariyer dönüşümlerini yaşarken yanınızda kimler vardı, kimler iyi gün, kimler kötü gün dostuydu yavaş yavaş fark etme yolunda ilerliyorsunuz. 2015 yılında çevrenizi, arkadaşlarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Dostlarınızın ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın iç yüzünü göreceksiniz, bazılarıyla dostluklarınız sağlamlaşırken, bazılarına veda etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönem sizin gelecek planlarınızı, hayat yolunda kimlerle ilerleyeceğinizi belirlediğiniz bir zaman dilimi. Bu nedenle hayatınızdan bir şekilde çıkan, aranızın bozulduğu insanlar için üzülmeyin. Giden insanların artık sizin hayatınıza o veya bu şekilde hizmet etmediğini, bu kişilerin sizin hayat kalitenizi düşürdüğünü ilerleyen zamanlarda göreceksiniz.

Belki de bu çevre kısıtlaması, sizin gibi sosyal olan bir insanın evlilik kararı almasından kaynaklanıyor olabilir. Bu sene her zaman üzerinizde taşıdığınız özgürlük rüzgarınızı sevdiğiniz insan için geride bırakabilirsiniz. İlişkinizde ortak adımlarla ilerlemek ve partnerinizle yolunuza devam etme kararı sizin için kolay olmasa bile, bu yıl alacağınız güzel etkilerle evlilik, söz, nişan gibi oluşumlar gelecek sorumluklarınızı arttırabilir. Evliyseniz eşinizin hayatındaki değişimler sizin hayatınızı da zenginleştirecek.

Kova Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Kova Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Kova Burcu Eğitim 2015

Kova Burcu Sağlık 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir